» »

nakup dražje ure

nakup dražje ure

atlantida ::

Sem (še) v fazi gledanja dražje ženske ročne ure za darilo. Budget nekje od 2500 € pa tja do 5000 €, lahko tudi čez. Sicer imam ogledanih že nekaj modelov, a je izbira tako velika, da imam težave pri ožanju seznama :D. Ura mora biti elegantna, nekakšna klasika, mogoče malo modernega pridiha, pomembno je, da je mehanizem vreden denarja.

Katero znamko ur se najbolj splača kupit iz tega cenovnega razreda?

nofaith ::

V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

urosz ::

5k za uro?
ti to resno?

Gladi ::

Če ma dnar, zakaj ne?

nofaith ::

Odvisno kok je punca lušna :P
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

atlantida ::

Rolex-i so lepi, samo v tem razredu so sami ''opuljeni'' modeli, vsaj po tem, kar imam jaz na voljo za pogledati. Všečne so mi Omege, pa Tudor in Tag Heuer ter Rado - pri teh se mi zdi, da se za ta denar že dobi lep primerek. Vem, da obstajajo v tem cenovnem razredu še švicarske ure, a ne vem, če in katere se sploh splača kupit. Zato me zanimajo vaša mnenja, izkušnje...

5000 € se sliši veliko za uro, a če predpostaviš, da je to naložba (verjetno) do konca življenja, pa spet ni tako veliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: atlantida ()

nofaith ::

Za 5k lih en lep gaming sistem za 3 leta dobiš :D.
Rolexi se dobro slišjo. Drugače nevem če boš našel koga na slotechu ki bo imel izkušnje z urami v takem cenovnem razredu...
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Tilen ::

https://slo-tech.com/forum/t397930/0

Tukaj je Saladin iskal nekaj okoli 1000 ali 1500 EUR. Poglej za ženskimi urami.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

atlantida ::

Tilen je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t397930/0

Tukaj je Saladin iskal nekaj okoli 1000 ali 1500 EUR. Poglej za ženskimi urami.


hvala

Good Guy ::

Jst kupuujem uro za 10k€ kaj predlagate?

Sims ::

Dober si, da kupuješ uro take vrednosti "na slepo". Razen, če imaš puco, ki so ji všeč stvari tipa - "Dražje je, lepše je." Sploh ne vem kaj bi ti svetoval. Sam sem iskal ure v trgovini http://slowatch.si/. recimo. (tudi drugje) Sicer za moškega. Najprej, da povem, da si ur tega cenovnega ranga ne morem privoščiti nisem niti tip, da bi dal toliko za uro. Kakorkoli, seveda sem pogledal ure, ki so imele najvišjo ceno. Niti ena mi ni bila všeč. Torej je razpravlat o estetiki nesmisleno (dejansko). Kaj pa ima ura pod številčnico, pa dvomim, da puco zanima. Kaj hočem sploh povedat? Glede na to, da na forumu sprašuješ bi rekel, da ne veš kaj je punci všeč ... Če pa imaš modele, daj slikice in ti povemo katere so NAM všeč ... :D
A ni bolje, da si sama zbere? Samo moje mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

borinho ::

Najbolš da se do Prešerca srehodiš v trgovino 1991, tam majo kr dost izbire željenih ur.
if you miss your ex reload and try again

kr1ženska ::

nofaith je izjavil:

Odvisno kok je punca lušna :P

Kako to misliš, kok je luštna? Če je luštna je luštna in na luštno punco baje da vse paše ;)

Gladi< LooooL :)) dobra! :)

atlantida je izjavil:

Sem (še) v fazi gledanja dražje ženske ročne ure za darilo. Budget nekje od 2500 € pa tja do 5000 €, lahko tudi čez. Sicer imam ogledanih že nekaj modelov, a je izbira tako velika, da imam težave pri ožanju seznama :D. Ura mora biti elegantna, nekakšna klasika, mogoče malo modernega pridiha, pomembno je, da je mehanizem vreden denarja.

Katero znamko ur se najbolj splača kupit iz tega cenjenega razreda?

Se pravi, govorimo o ženski elegantni uri.
Tle moraš gledat na to, da bo uro nosila kot zapestnico in bo pasala k elegantnima ali poslovnim oblekam ter oblekcam.
Nekaj v tem stilu:
http://www.titanworld.com/in/watches/pr...
http://www.titanworld.com/in/watches/pr...
http://www.titanworld.com/in/watches/pr...
http://www.titanworld.com/in/watches/pr...

Zgodovina sprememb…

Vice ::

atlantida je izjavil:



5000 € se sliši veliko za uro, a če predpostaviš, da je to naložba (verjetno) do konca življenja, pa spet ni tako veliko.



Ura, ki jo kupiš v vsaki trgovini ni naložba. Cena te ure ne bo nikoli naraščala. Tako da se z besedo naložba nebi ravno tolažil samo zato ker malo več stane.

GregiB ::

Vice je izjavil:

atlantida je izjavil:


če predpostaviš, da je to naložba (verjetno) do konca življenja, pa spet ni tako veliko.


Ura, ki jo kupiš v vsaki trgovini ni naložba. Cena te ure ne bo nikoli naraščala. Tako da se z besedo naložba nebi ravno tolažil samo zato ker malo več stane.


Se strinjam... tudi osebno dvomim, da bodo ure, ki so proizvedene danes, v časih hiper-potrošništva kdaj dosegle cene starinskih Patekov, IWCjev in podobnih mojstrovin. Ne gre več za "umetniško delo", ampak za preprost potrošniški izdelek višjega cenovnega razreda
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kr1ženska ::

Vice je izjavil:

atlantida je izjavil:



5000 € se sliši veliko za uro, a če predpostaviš, da je to naložba (verjetno) do konca življenja, pa spet ni tako veliko.



Ura, ki jo kupiš v vsaki trgovini ni naložba. Cena te ure ne bo nikoli naraščala. Tako da se z besedo naložba nebi ravno tolažil samo zato ker malo več stane.


Če je tale ura povod v resno zvezo, je vsekakor lahko naložba do konca življenja. ;)

turk1990 ::

atlantida je izjavil:

Rolex-i so lepi, samo v tem razredu so sami ''opuljeni'' modeli, vsaj po tem, kar imam jaz na voljo za pogledati. Všečne so mi Omege, pa Tudor in Tag Heuer ter Rado - pri teh se mi zdi, da se za ta denar že dobi lep primerek. Vem, da obstajajo v tem cenovnem razredu še švicarske ure, a ne vem, če in katere se sploh splača kupit. Zato me zanimajo vaša mnenja, izkušnje...

5000 € se sliši veliko za uro, a če predpostaviš, da je to naložba (verjetno) do konca življenja, pa spet ni tako veliko.


Poznam dve osebe, ki so prejele za rojstni dan, uro v vrednosti 4k in 5 k. Za eno vem, da je firma Breitling, za druga pa nevem. Uglavnem bistvo je, da nobena od teh osebe ne nosi ure, ker jim niso všeč. Eden od teh si je kupil drugo uro, za 150 e in jo nosi raje kot tisto za 5000...:D Tako da, dobro premisli, kaj boš kupil. Še posebej ženski kupovat uro za 5000 e na slepo, se mi zdi kar neumnost.

Vice ::

kr1ženska je izjavil:

Vice je izjavil:

atlantida je izjavil:



5000 € se sliši veliko za uro, a če predpostaviš, da je to naložba (verjetno) do konca življenja, pa spet ni tako veliko.



Ura, ki jo kupiš v vsaki trgovini ni naložba. Cena te ure ne bo nikoli naraščala. Tako da se z besedo naložba nebi ravno tolažil samo zato ker malo več stane.


Če je tale ura povod v resno zvezo, je vsekakor lahko naložba do konca življenja. ;)


Od ženske bi pričakoval, da bo najprej rekla kako se ljubezni ne da kupiti. ;)
Zvezo se še da, malo manj verjetno je, da bo za borih 10.000€ tudi srečna. :)

RejZoR ::

Vice je izjavil:

atlantida je izjavil:



5000 € se sliši veliko za uro, a če predpostaviš, da je to naložba (verjetno) do konca življenja, pa spet ni tako veliko.



Ura, ki jo kupiš v vsaki trgovini ni naložba. Cena te ure ne bo nikoli naraščala. Tako da se z besedo naložba nebi ravno tolažil samo zato ker malo več stane.


On ne govori o finančni naložbi ampak o čustveni... Ure za take zneske se ne kupuje zato da jo boš kasneje drago prodal ampak da (še posebej z leti) dobi neko emocionalno vrednost.

Najbolj je vprašanje tukaj če bo oseba, ki bo prejela to darilo znala cenit zadevo in ne bo nanjo gledala zgolj kot na pač eno zelo drago darilo. Upam da razumeš kaj mislim... da take zadeve zares ceniš moraš bit malček geeka kar se ur tiče.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Vice ::

RejZoR je izjavil:

Vice je izjavil:

atlantida je izjavil:



5000 € se sliši veliko za uro, a če predpostaviš, da je to naložba (verjetno) do konca življenja, pa spet ni tako veliko.



Ura, ki jo kupiš v vsaki trgovini ni naložba. Cena te ure ne bo nikoli naraščala. Tako da se z besedo naložba nebi ravno tolažil samo zato ker malo več stane.


On ne govori o finančni naložbi ampak o čustveni... Ure za take zneske se ne kupuje zato da jo boš kasneje drago prodal ampak da (še posebej z leti) dobi neko emocionalno vrednost.

Najbolj je vprašanje tukaj če bo oseba, ki bo prejela to darilo znala cenit zadevo in ne bo nanjo gledala zgolj kot na pač eno zelo drago darilo. Upam da razumeš kaj mislim... da take zadeve zares ceniš moraš bit malček geeka kar se ur tiče.



Po domače povedano upa, da ga bo namočil. Druge emocionalne vrednosti ne bo dobil.

kr1ženska ::

Vice je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Vice je izjavil:

atlantida je izjavil:



5000 € se sliši veliko za uro, a če predpostaviš, da je to naložba (verjetno) do konca življenja, pa spet ni tako veliko.



Ura, ki jo kupiš v vsaki trgovini ni naložba. Cena te ure ne bo nikoli naraščala. Tako da se z besedo naložba nebi ravno tolažil samo zato ker malo več stane.


Če je tale ura povod v resno zvezo, je vsekakor lahko naložba do konca življenja. ;)


Od ženske bi pričakoval, da bo najprej rekla kako se ljubezni ne da kupiti. ;)
Zvezo se še da, malo manj verjetno je, da bo za borih 10.000€ tudi srečna. :)


V Lj srečaš svašta folk in ne bi bila presenečena. Ene ženske pač znajo moške okol obračat.
Je pa problem, ker taki ženski ni nikoli dovolj. Pol ji moraš dat dnar še za obleke, pa za frizerja, pa masaže, pa manikuro, itd... Moreš bit kar premožen, da jo vzdržuješ.
Take vrste lepota veliko stane.

Zgodovina sprememb…

Vice ::

OK če se sedaj to smatra kot resna zveza tudi prav. Sam da je raja zadovoljna
Definicija resne zveze je pa še vedno drugačna ;)

Anney ::

Ena elegantna kalsika je tudi tole od Maurice Lacroix (Fiaba Diamond). Samega mehanizma ne poznam ima pa lep pridih diamantkov.

Lahko izbiraš se med klasikami Cartier-ja s katerim neboš zgrešil ali kašen Breitling za ženske (ne vem kakšen tip ženske je, in kaj ji ustreza športna eleganca ali luxory style).

Izbire je ogromno, vedi da omejitve cene pri urah navzgor ni, sam pa moraš vedet kakšen tip ženske je in kaj ji ustreza.

Naj ti bo tale stran v pomoč:
http://www.ashford.com/index.jsp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

kr1ženska ::

Vice je izjavil:

OK če se sedaj to smatra kot resna zveza tudi prav. Sam da je raja zadovoljna
Definicija resne zveze je pa še vedno drugačna ;)

Ona bi rada kako stvar, on ji to kupi. Ona je vesela ker stvar dobi, on je vesel, ker ji je lahko ustregel oziroma; ker je ona srečna, je on srečen. Sploh pa, vesel je, ker to tok fajn izgleda na njej in ima "oh in sploh najlepšo bejbo". Evo, oba srečna/zadovoljna in če jima tko laufa, pa zakaj pa ne. vsak ima svojo predstavo srečne zveze.

Najbrž se pa pojavi problem, ko enkrat skupaj živita...

Eh, dost offtopic. Že filozofiram... :)

VoidRay ::

nofaith je izjavil:

Za 5k lih en lep gaming sistem za 3 leta dobiš :D.
Rolexi se dobro slišjo. Drugače nevem če boš našel koga na slotechu ki bo imel izkušnje z urami v takem cenovnem razredu...

Za dosti več kot 3 leta. Ena 5970 še danes poganja vse lepše kot HD 7850. Pomisli kakšni zverini bosta 2x GTX 690 čez 3 leta (;

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VoidRay ()

RejZoR ::

Ste že kdaj pomislili da niso vsi PC geeki? Imaš folk, ki bo raje za uro dal 1000 EUR kot pa za enako drago najbolj high end grafično. Roko na srce, čez 10 let bo grafa vredna točno nič, igre bojo pa tud bolj za en drek tekle na njej. Ura bo čez 10 let vredna najmanj toliko kot je bila ob nakupu in funkcijo bo še vedno opravljala enako dobro kot prvega dne. Pol je pa na posamezniku, da se odloči...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Od kod ima ROLEX denar? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10520506 (15916) cryptozaver
»

Pametne ure po dveh letih zastarele (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8724578 (14753) korenje3
»

Kitajska pametna ura

Oddelek: Kaj kupiti
196413 (4474) franckranc
»

Kaj kupiti, da bo imelo...

Oddelek: Loža
445338 (3687) BigWhale
»

Prostitutke me ne zanimajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8213294 (10312) Okapi

Več podobnih tem