» »

Mali problem v winsih

Mali problem v winsih

thierryhenry ::

Zakaj mi v mojem računalniku prikaže vse možne Hard Disk Driverje, C:, H:, I:, L:, N:, O:, Q:, ter te usb ključke J:, K:, M:, P:, kaj bi to blo, že kr nekaj časa uporabljam zunanji disk pa usb ključ pa se mi to šele zdj pojavlo????
Ronaldinho

darkolord ::

To se ti skoraj zagotovo ni pričelo šele zdaj pojavljati, verjetno imaš samo naštiman drugačen pogled in ostalih pogonov prej nisi videl...

thierryhenry ::

ne šele dans se mi je to pojavlo v mojem računalniku prej se je vidlo sam tam pod opremo ane zdj pa je tut v mojem računalniko, sam kje se to nastavi, da tega ne bi blo??
Ronaldinho

darkolord ::

Kako si pa dostopal prej do diskov, če jih ni bilo?

thierryhenry ::

ja ne prej ko sm prižgau zunanji diska ane se mi je lepo prikazal v mojem raćunalniku kot H: ali pa drugo ( zaka je enkrat H: enkrat J enkrat S ebkrat Q itd.?????????????) zdj pa mi kr kaže vse v mojem račuanalniku tut če nimam vžganga zunanjega al pa usb ključka, ne vem zaka to, to se more nek nastavit sam ne vem ki točno??
Ronaldinho

darkolord ::

Če iztakneš USB ključek in zunanji disk, še vedno vidiš te pogone? Kaj se zgodi, če klikneš nanje?

thierryhenry ::

ja tut če odklopim use zunanji disk pa usb kluč je še kr v mojem računalniku to ja sam noče pa pol neč odpret ane, napiše da pač ne more to odpret ker ni naprava priključena ane, če pa spet prižgem disk pa ga pač najde pod eno črko ane j,q,k,h,i,l,itd. js bi rad sam da mi ne bi to kazalo v mojem računalniku ane ko odprem pol mi pa use to pokaže ane kakih 10 diskov useh skup
Ronaldinho

thierryhenry ::

Pa še neki vsakič ko vklopim kak usb al pa zun. disk se mi pokaže skor usakič pod drugo črko se pravi pod drug Local disk ane, dej pomagite zdj že mam u mojem računalniku kakih 15 prikazanih diskov pa to:) prosim res če kdo ve naj mi pove kje se to kej nastavi
Ronaldinho

darkolord ::

Kaj se zgodi, ko resetiraš računalnik?

thierryhenry ::

uh to še pa nism probu:):):):):).....bom probu pa pol povek kaka je situacija
Ronaldinho

thierryhenry ::

ja zdj ko sm ga resitiru je ql ja sam eno vprašanje mam še pa useen, zaka mi disk vsakič ko ga prižgem prepozna pod drug local disk, sj sm že zgori napisu ka mislim, enkrat j, q, p, i, j, k, itd. ??????
Ronaldinho

thierryhenry ::

Naj kdo odgovori prosim, da bom vedu ka je to?
Ronaldinho

thierryhenry ::

Res noben ne ve??
Ronaldinho

muzičar ::

Zato, ker se je neki zmešalo registru. Če ti dela vse normalno se s tem ne obremenjuj. Za vsak slučaj pa preglej s kakim reg checkerjem ali pa (priporočam) TuneUp Utilities 2006. Pa za viruske ipd. bi bilo tudi fajn pogledat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kar naekrat mi ne zazna zunanjega diska. Disk kaže vse znake "življenja"

Oddelek: Pomoč in nasveti
166816 (6325) solatko
»

Sistem sicer zazna nov disk, ki pa ga ni v Moj računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
171639 (1094) strajnarR
»

usb disk problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101133 (1050) pino
»

problem z zunanjim diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
51465 (1359) jkocja5
»

Zunanji Disk Se Ne Odziva

Oddelek: Strojna oprema
497536 (6370) Lyon

Več podobnih tem