» »

Runtime error pri igrah.

Runtime error pri igrah.

pivo ::

...zakaj mi vrže ven iz igre in javi ta error?

Error

software ni 100%, pregledal z NODom,Ad-awareom,Spybotom,use updatano,naredil tudi system restore nazaj 1 teden (ven mi meče 3 dni) pa ne pomaga tako da software ni...ramtest je ok,temperature v so ok (cpu 46,gpu 57 load,idle 10 manj), plato menjal 3 mesece nazaj zaradi podobnih errojev tako da sumim plato...

konfiguracija: ASUS a8ne, Athlon 3200 64 @ 2350, ASUS 6600GT 256, 1.5Gb 400Mhz Transcend

Isto mi meče ven tudi iz drugih iger (Generals zero hour) in v event viewerju napiše:"Hanging application game.dat, version 1.0.2194.40862, hang module hungapp, version 0.0.0.0, hang address 0x00000000."

se komu sanja kaj bi lahko bil vzrok?

hvala
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

OmegaBlue ::

Sem ti popravil naslov teme (si mislil spyware in ne software na začetku?), da se lepo sklada s 4. členom pravil. Za teme, ki jih boš v prihodnje odprl ti svetujem naj naslov teme odraža njeno vsebino, v nasprotnem primeru kar privlači forum trolle kot magnet ali pa ti manj veselo razpoložen moderator temo zaklene.

Vso srečo pri reševanju problmov in LP.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

pivo ::

hvala za popravek teme in nasvete in ja,mislil sem software kot sem napisal...namreč zakaj sem rekel software?Ker sem disk pregledal z zgoraj naštetimi programi,naredil defrag,tudi system restore pomeni da ni progrem v softwaru ampak v hardware-u...samo v katerem točno?
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

pivo ::

anyone?!
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Dead_Eye ::

sicer malo banalno ampak: provaj odstranit šumnike iz imen map, fajlov...

Vedno sovražim, ko kdo piše šumnike v raznih *.doc itd in potem so sami problemi...
The one and only

Dead_Eye ::

pa BTW, kak google ne škodi ne... klik, klik malo preberi, po mojem nek spyware...
The one and only

pivo ::

wtf,kaki šumniki?NI spyware ker sem rekel da je hardwarska napaka,ne v sistemu (če bi prebral bi videl da sem sistem pregledal z programi,namenjenmi za to ter naredil system restore point in ne pomaga nič).

any other suggestions?
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

R33D3M33R ::

Am, ne razumeš pointa. Na screenshotu se vidi, da imaš igre nameščene v mapi C:\Špili, si morda pomislil, da bi bil ta Š kriv?
Odstrani igro in jo namesti nekam drugam pa potem zaženi. Tako boš lahko izključil šumnike.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Dead_Eye ::

če bi ti prebral stvari v mojem linku bi našel tole:

I had a same problem getting an error: Visual Basic C++ Runtime Library error......abnormal termination..a for iexplore.exe, then my IE would shot down
well, after nights of search I finally fixed it --so let me tell you how I got this error in first place.. I downloaded a spyware removal program called ad-aware6, it searched my system, and found numerous programs and i instructed a adware to delete them all.. later I found out one of them was called COMMONNAME this program is fully responsible for your browser problem, however although adware 6.o has removed COMMONNAME there were parts left that i could not find to remove so, it looks like they were attached to IE so you have to download commonname again and then remove it by following the instructions provided by commonname -- here is the url: http://www.commonname.com/eng/help/ug/s...
after following the instruction and removing a commonname the problem was instantly solved... you do not need to dowload IE ^ or re-install the windows,,, just uninstall commonname correctly and your problem is solved..

lahko da si imel kako "verzijo" commonname...>:D

o šumnikih je itak že redeemer povedal, lahko poskusiš tudi na novo inštalirat visual basic runtime .... napiši v yahoo pa download...
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

Dead_Eye ::

hehe sem malo bral in ugotovil da je ta igra en sam BUG:D >:D

anyway before i fall asleep ill say this


Remove SP2, get the latest Catylst and ATI drivers, RUN DEFRAG AND DISK clean up

restart your PC before playing, ensure there not many programmes running in the back ground,

start the game with out sound.

try that and post back ASAP please it works for me now. my issues was i didnt have upto date Grapthics card drivers.
The one and only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

atikmdag.sys - rabim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
255655 (4138) The Player
»

Diagnostično orodje za WD

Oddelek: Programska oprema
144370 (4230) clovk
»

težave z winnet.exe and comwiz aka commonname

Oddelek: Pomoč in nasveti
6799 (749) vander
»

100%Cpe + ostalo

Oddelek: Pomoč in nasveti
112003 (1673) postar_si
»

nasvet za XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
242005 (1597) [t502]

Več podobnih tem