» »

Kje dobiti matični plošči Soyo K7V-Dragon Plus ali Shuttle Skywalker AK31 r3.1

Kje dobiti matični plošči Soyo K7V-Dragon Plus ali Shuttle Skywalker AK31 r3.1

borutz2000 ::

Morda kdo ve, kje bi dobil katero od zgoraj omenjenih osnovnih plošč?
Kdo so zastopniki za Soyo (Iskra računalniki niso več) in Shuttle pri nas, če sploh so?

dr.J ::

bzagozen ::

Jaz sem Soyo D+ kupil v Avstriji pri KK Computers. http://www.kkedv.netSe ti splača iti, pa četudi boš kpil le plato, se ti bo pokril denar za bencin in vse druge stroške. Kar se pa Soyo plate tiče, pa vse naj, naj. RES!
www.alkoma.si

OZZY ::

Za shuttle osnoven plošče se pozanimaj pri zak ljubljana.
LINK
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

JanezH ::

bzagozen:
Koliko pa te je potem prišla Soyo D+ plata v celoti (vkljucno melvestojerjem). Koliko % za melvestojer sploh dobis nazaj?

bzagozen ::

Plata je stala nekaj malega manj kot 3000ATS. MwSt v Avstriji je 20%, vendar ne dobiš vsega nazaj, ker ga nekaj vzame TAX FREE podjetje. Poleg tega se teh 20% računa na davčno osnovo in ne na končno ceno.Nazaj dobiš 16% minus toliko kot ti vzame TAX FREE (ene 20% vrnjenega). Tako da dobiš za 3000 ATS nazaj okoli 400ATS, kar v končni fazi znese okoli 40000 SIT. KAr je za plato s KT266A čipi, AGP pro, LAN 10/100, 6 kanalni zvok (odličen), Promise RAID 0/1, dodaten modul za zadnjih, sredina/bass zvočnik, optical in/out, razširitev za 2xusb + smart card reader, navijanje... pa saj veste. Jaz sem kar zadovoljen
www.alkoma.si

AlienRex ::

Za vse lastnik Soyo Dragon Plus - nov driver za "zvocno kartico": poglejte si tale link. Zadeve so obcutno boljse (na zalost sam tega se ne morem preveriti, ker dobim plato konec leta).
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse, ki imate namen naročiti blago v tujini

Oddelek: Kaj kupiti
453888 (2889) b0j3

Kupovanje v Avstriji&davek

Oddelek: Kaj kupiti
121329 (1145) boštjan
»

Plata za P4 ?

Oddelek: Kaj kupiti
81327 (1202) royt
»

Nakup iz Avsrtije?

Oddelek: Kaj kupiti
101311 (1013) Jux
»

CARINSKO VPRAŠANJE - HELP!

Oddelek: Loža
91353 (1212) OZZY

Več podobnih tem