» »

Monitor

Monitor

KrizaniX ::

Pozdravljeni!
Zanima me ce je zelo velika razlika med monitorjema LG Studioworks 19" 995E in pa LG FlaTRON 17" 795FT TCO99.
Vem da ima FlaTRON raven zaslon in da je manjsi, zato me pa zanima razlika v kvaliteti slike.
(Bolj me zanima občutek ob delu ne zgolj tovarniske specifikacije.)

msmiha ::

Nekje podobna kvaliteta slike. Priporočam ti, da si kupiš večji monitor, ker bodo oči manj trpel
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

totimato ::

ja se strinjam z večjim monitorjem. Bolje večja površina pri isti resoluciji. Saj nisem slep, ampak oči manj pečejo.

lp

totimato

KrizaniX ::

Je mogoce tukaj kaksen osebek, ki si lasti LG Studioworks 19" 995E???

Trdi ::

Priporocam samsung 959nf. Mam ga en teden in je res klasa.
Trdota d.o.o.

gumby ::

KrizaniX: en moj kolaga ga ma. Slika je OK pri 1152×864@85Hz (ima Matroxa G400).

Sam pa prisegam na Sony-jeve trinitrone - niso najcenejši, zato pa imajo res DOBRO sliko.

Trdi ::

KrizaniX, res raje kupi samsunga. Je 110 jurjev, ce bi pa rad kaksno stevilko... 1600×1200 pri 87 Hz, 1280×1024 pri 101 Hz...
Kar se pa tice Sonya, brez zamere, ampak sem mi zdi nor tisti, ki ga kupi. In prosim, ne se prevec zgovarjat na "vsak vidi po svoje" itd. t.g. verjamem, da ti nisi tak, ampak vecina Sony kupcev, Sonya kupi zaradi CENE. Samo to je vazno. Kaj govorijo testi, stevilke... to vse skupaj njim nic ne pomeni. Samsung 959nf se po kakovosti slike zagotovo lahko meri s katerikoli Sony monitorjem. Da o ceni ne govorimo...
Trdota d.o.o.

mgermo ::

Jst mam tut Samsunga 959NF zdej 1 teden in ga lahk sam pohvalim. DivX zdej zgledajo MNOGO bolje :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mgermo ()

yjj ::

Jaz ti priporočam LDC, ker so pač prihodnost. Resda boš gledal sliko pri resoluciji 1024x768, kar bi ustrezalo "le" 17', je pa dosti bolj zdrav in ergonomičen

Trdi ::

Jaz pa ne. Lahko da so prihodnost, ampak ne sedanjost. Kako mi lahko kdo rece, da ima rajsi 15 incni LCD kot vrhunski 19 incni monitor? In se za vec denarja? Sploh pa osvetlitev, pa kot gledanja(90 stopinjski kot gledanja NI lazniva reklama)... da ne omenjam (subjektivno mnenje) slabse slike. S slabso sliko mislim predvsem, da mi bolje izgleda slika na navadnem monitorju
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup rabljenega monitorja

Oddelek: Kaj kupiti
61326 (1189) Dead_Eye
»

nakup monitorja (LG)

Oddelek: Kaj kupiti
71089 (944) darh
»

Monitor LG 19"

Oddelek: Kaj kupiti
161269 (1115) R0K
»

17" vs. 19"

Oddelek: Kaj kupiti
211828 (1588) andrej
»

Monitor?

Oddelek: Strojna oprema
181944 (1669) ||_^_||

Več podobnih tem