» »

Windows Repair - vedno se ustavi in noče naprej...

Windows Repair - vedno se ustavi in noče naprej...

RokDaKirba ::

Uporabil sem funkcijo Windows Repair in sicer tisto ko daš najprej setup windows in ti potem najde da že imaš posnete winse, nato pa izbereš opcijo repair. No vse poteka v redu, potem se računalnik zažene ponovno, in nato se pojavi logotip od winsow, nakar se setup prične. Levo ti kaže koliko časa bo približno še trajala namestitev, nato pa se pojavi moj problem. Pri času 34 min do konca, se setup vedno ustavi. Nikakor noče naprej, probal sem že 5x in vedno se na istem mestu ustavi.
Sedaj pa tudi nazaj v windowse ne morem, ker vedno ko resetiram comp, se mi zažene ta setup program. Ali je kakšna rešitev, da se povrnem na prejšnje stanje, ali bo potreben format?
No, pa seveda kaj mislite, zakaj mi vedno zašteka pri 34 minutah do konca (to je pri opravilu "installing devices).

Hvala za pomoč
I Tie A Rope Around My Penis And Jump From A Tree! Don't You Wanna Grow Up To Be Just Like Me?

BigWhale ::

Been there, done that. Na dveh popolnoma razlicnih masinah. In se precej ljudi je imelo podobne probleme.

Repair is just broken!

boštjan ::

včasih se sploh vprašam,čemu sploh je ta repair,ker ne popravi nič.namesto,da zgubljaš cajt z repair,raje kar takoj jovo na novo
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

veteran ::

Tale repair je ena loterija, ja. :(

Pri oznaki 34min inštalira driverje, zato tam crkava zaradi raznih konfliktov. Če ga na tej točki pustiš še kakšnih 15min, lahko celo kakšen error izpiše.

Setup stops responding with 34 minutes remaining

Če nič ne pomaga, lahko poskusiš še v recovery konzoli ročno kopirat register, klik (ampak zgubiš vse nastavitve, pa vse programe boš na novo inštaliral)

BigWhale ::

> Če nič ne pomaga, lahko poskusiš še v recovery
> konzoli ročno kopirat register, klik (ampak zgubiš
> vse nastavitve, pa vse programe boš na novo
> inštaliral)

In potem je to drugace kot ce instaliras komplet Windows na novo? ;)

RokDaKirba ::

No saj se mi je zdelo, da bo najbolje da formatiram... Ampak sedaj se pojavi še naslednji problem: A obstaja kakšna možnost da sedaj pridem v windowse, da si naredim backup nekaterih podatkov na c: disku? Ker sedaj vedno ko zaženem računalnik, se zažene setup in nikakor se mu ne morem izogniti...

Hvala
I Tie A Rope Around My Penis And Jump From A Tree! Don't You Wanna Grow Up To Be Just Like Me?

boštjan ::

če ti res ne gre bootat,je najbolje,da disk na kako drugo mašino priključiš,ziher maš kaega frenda
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

veteran ::

Bigwhale,

seveda je drugače; več dela imaš, nekaj novega se naučiš, pa občutek - "boldly go where no man has gone before". :))

(pol pa formatiraš sistemsko particijo, jasno)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veteran ()

RokDaKirba ::

Aha, torej brez da bi pa disk dal v drugo mašino (žal ne moram tega nardit, ker je garancijska nalepka uzadi), pa ne bom mel šans da pridem do podatkov?
I Tie A Rope Around My Penis And Jump From A Tree! Don't You Wanna Grow Up To Be Just Like Me?

Camalotz ::

Dobi si kak Live CD, da bootaš sistem s CD-ja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hal.dll; reševanje vsebine?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5636 (544) Hayabusa
»

Windowsi se mi ne zaženejo????

Oddelek: Programska oprema
311643 (1244) sonceeek
»

Windows File Explorer

Oddelek: Pomoč in nasveti
121140 (911) Duhec
»

[ Windows XP ] Access denied!

Oddelek: Operacijski sistemi
91903 (1618) opeter
»

Windows XP - težave z zagonom

Oddelek: Operacijski sistemi
62754 (2596) SebaR

Več podobnih tem