» »

študent 1 letnika FE Lj. javi se

študent 1 letnika FE Lj. javi se

slovencl ::

Iščem študenta 1 letnika FE Lj., če je kateri tukaj naj se javi.
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

Fizikalko ::

Si pa zbircen. Kako pa ves, ce ti bo vsec? A mas prou poseben fetis na FERIjevce al kaj? :D ;)

SkIDiver ::

Fizikalko:D FERI je v MB on pa išče iz FE LJ. V LJ je FE in FRI. Vsako zase. Samo v isti bajti domujemo;)

BluPhenix ::

slovencl, zakaj pa rabiš 1. letnik?

Če ti ptidemo prav tudi višji, nas je kr neki tuakj.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Fizikalko ::

@SkiDiver: Ja no, okej, se vedno je Perverzko Izbirkovic. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

slovencl ::

Na FE prodajajo študentom razvojni sistem Š-ARM, ki pa ga baje lahko dobijo samo študenti 1 letnika FE, ker pa jest to nisem, bi rabil nekoga, ki bi mi to kupil, za primerno provizijo seveda.

BluPhenix ::

To lahko kupijo tudi študenti 4 letnika FE, ker rabijo za laboratorijske in 5 letnika, kolikor je meni znano.

Edini problem je ta, da je omejeno na 1 kos/študenta. Problem se pojavi v višjem letniku (ali pa ga recimo kupi zate sedaj ko je v 4.), ker ne bo mogel delati vaj in seminarskih nalog. Upam da se tega zavedajo, tisti ki bodo prodajali.

Sicer pa se zadevo dobi za 200 €.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Fizikalko ::

In kaj je funkcionalnost tega sistema? In zakaj bi nekaj, kar je tako iskano, omejeval in ne raje mnozicno prodajal ter zasluzil? Cudna politika faxa tole...

BluPhenix ::

Fizikalko, zadevo se da kupiti. Prodaja jo podjetje, ki je zadevo izdelalo in sicer za 200€.

Študenti FE dobijo to zadevo po subvencionirani ceni 10k, za potrebe laboratorijskih vaj. Tako je to :D

Ni da so oni naredili in da nocejo prodajat. Saj prejsnji tak izdelek, ki so ga naredili sami so prodajali, ampak si ga nisi zelel met ;)
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

slovencl ::

Sej jest bi to kupu od enga, ki ni na tej smeri, se pravi tega sploh ne bo rabil, a je tudi to omejeno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
7113969 (5511) PH03N1X
»

FERI splošne informacije

Oddelek: Šola
62550 (1889) terminator12
»

Problem pri reševanju nalog z integrali

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61356 (1113) stromkekec
»

FRI, neuspešno leto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10134339 (29421) bluefish
»

Studenstski status- Absolvent Vprašanje

Oddelek: Šola
92098 (1426) Phantomeye

Več podobnih tem