» »

Fizika na maturi in strojna fakulteta

Fizika na maturi in strojna fakulteta

Trubadur ::

Sem malo v dilemi, če bi izbral fiziko kot maturitetni predmet. Finta je v tem, da sem imel 3 leta zanič profesorja in fizike ne znam dost (zmer sem jo mel 4, ampak testi so bili obupno lahki). V 4. letniku bi sicer dobil eno res dobro profesorco ampak imam vseeno dvome a bom naredil stvar al ne. Naprej nameravam it naravoslovje, najbrž kr na strojno.
Nekateri so mi rekl, da je bolj če švicam v 4 letniku kjer mi lahko profesorca razloži stvar kot pa na faksu kjer bom moral vso stvar še 1x sam delat.

Je fizika na maturi res zajebana kot nekateri pravjo?
Se mi splača vzet fiziko ali bolje kakšen luzer paket (geografija všteta:D )?

A je kdo tukaj s stojne da pove kakšna je stvar tam?
Je težko, zanimiv študij?

lp
Berite Thomasa!

McHusch ::

Social paket (GEO & PSI). :D

Kaj pa vem, po mojem mnenju je fizika daleč najlažji predmet na maturi. Vse, kar rabiš, je malo logike in pa da med letom vsaj od daleč povohaš snov, ker so naloge res povsem osnovne, vse formule imaš tako ali tako priložen zraven. S fiziko nimaš kaj zgrešiti. Visoko priporočam. :))

schurda ::

Be a man, be strong, vzemi fiziko. Kaj si baba, da se greš neko blesavo varianto z geografijo, ki jo boš itak pozabil. Sam je nisem delal, ker je bil totalno zanič profesor in sem vzel rajši kemijo. Sem pa zato lepo oddelal fizikalni faks.

Nasvet kar se tiče strojne: kako ti gre matematika? Odgovor poišči sam.

McHusch: Bravo!
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schurda ()

Trubadur ::

Matematika mi je dost lahka (samo se na ocenah ne pozna najbolj:8) ), problem je ker naredim premal nalog (to se izboljšuje) in da sm površn do amena.

Hvala vama. Sem obkrožil fiziko:D
Berite Thomasa!

Fizikalko ::

That's the spirit! Congrats! ;)

Loki ::

ja, je zanimiv studij. :8)
I left my wallet in El Segundo

Soniux ::

Jaz bom tud sel na strjno najbrz, cez kako leto, ko prilezem cez srednjo. Mi je pa Starejsi brat rekel, da fizika na maturi ni tezka zahtevajo baje predvsem osnove. Sicer je on sel na maturo pred 5 leti... sam se verjetno ni dost spremenilo. :\

schurda ::

Fora je v tem, da profesorji naravoslovnih ved ne komlpicirajo. Če pa greš na jezike - katastrofa. Rejši ne bi omenjal.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

root987 ::

Zrihti si nekje tisto knjigo v kateri so naloge iz prejšnjih matur in ti bo hitro jasno kaj lahko pričakuješ.

Babič, Vito - Fizika. Zbirka maturitetnih nalog z rešitvami 1995-2003
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bivši in sedanji vegovci, kako je na vegovi?

Oddelek: Šola
436806 (5401) Meizu
»

FMF - Pedagoška (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8814318 (9556) lebdim
»

Elektrotehniška in strojna fakulteta

Oddelek: Šola
226187 (5733) M-XXXX
»

izbirni predmeti za maturo

Oddelek: Šola
297564 (6243) asitar
»

Katere predmete je najbolše(najlažje) imet na maturi?

Oddelek: Šola
227345 (7033) McHusch

Več podobnih tem