» »

Modifikacija ohišja malo drugače...

Modifikacija ohišja malo drugače...

R0K ::

....rad bi svoje ohišje malo spremenil oz. zmodificiral, samo prvo vam naj povej da vent-i (vodna hlajenja) ne pridejo v poštev ker prvo kar je nimam namena navijat proca, druga kar pa je mi pa mama teži ..... torej kaj bi naredu ?

prebarval ?
dal not neonko ?
...je še kaj bolšega samo da izgleda KUL ...

rc-car ::

Za kul ucinek jo moras 100% prebarvat na crno! Ko sem jest mojo, sem en teden gledal kisto namest monitor :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

hja črna je zakon samo kaj pa če bi jo na rdeče not pa dao modro neonko :)

rc-car ::

Rdeca + modra???
To ni zame :P
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

ja to sm tut jst po par minutnem razmisleku vidu :P
...ma nevem zelo se mi dopade to novo alienowo ohišje samo kaj k jst nimam ventov......aja problem je v tem da mi mama ne dovoli rezat ohišja ;(( k je smotana.....ker sm jo že prebarvat komi prepriču.....

.....aja.....kako se pa sploh ohišje pobarva ? kr z sprejem ? prvo mal z šmirgl papirme obrusiš, posprejaš, polakiraš in wola ! .. ?..

tec ::

Jup, smirgl pa sprej in lak. Ce noces crno, lahk strihas v srebrno z crnimi stikali in crno notranjostjo.

R0K ::

ja samo pol bi mogu dat use komponente vn ane ? če bi štrihal notranjost....
.....kaj pa temno siva in vijolčna neonka >:D to sm že enkart vidu in je kulsko zlo...

tec ::

Temno vijolicna ?? Mislis to UV lampo? Ker to zlo fajn zgleda. Ampak ne na temno sivi podlagi.
Pa komponente moras dat ven tud, ce bos od zunaj strihal.

rc-car ::

U bistvu je bolje, ce das vse stranice dol, kot pa vse komponente ven, ker tako pobarvas samo stranice, drugace imas pa se po celem ohisju razmazano barvo!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

alien-w ::

Tukaj je članek, kako sem jest svojo kišto pobarval. Preberi si, mogoče ti bo kaj koristilo.

Blue22 ::

ne šmirglej, kaj ni dost da bi si jest skor masko zafukov, ni treba, da si jo tudi ti:D
kurc kne vem kaj bi napisu

Dr.SmaSh ::

ROK uporabi domisljijo...ali pa stvari, ki so okoli tebe.

Npr. jaz imam NEC LCD 1701 (crna in siva barva) in taxno bo tudi ohisje...

Mogoce, ce si gledal The Fast & The Furios (ali pa dvojko) ti je bil kaxne avto vsec...pobarvaj v tem stilu.

Idi na njihovo stran in tam bosh nasel predstavitev vseh te avtomobilov (nekej sem imel link napisan za te avte...pa se mi ga ne da iskat).

Ali pa surfaj malo po modding sajtih pa ce vidish kaxno dobro idejo...jo uporabi!
..:: LIVE 2 OVERCLOCK, OVERCLOCK 2 LIVE! ::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

barva las. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
606533 (1543) kuall
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231799 (1173) kitara8
»

S čim pofarbat ohišje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263047 (2672) nikonezna
»

kako se vam zdi moje ohisje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211438 (896) Xplicit
»

Moja kišta poslikana (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
763763 (2993) segi

Več podobnih tem