» »

Cudne lise na ekranu..

Cudne lise na ekranu..

AniMatic ::

Lp, danes kar na enkrat na ekranu (desktop) opazim kot neke "lise", najprej sem pomislil da se je kaj na lcd-ju skurilo (kasni mrtvi pixli), pa pogledam se druge slike in je na vsaki situacija drugacna, packe so na drugih mestih. Okej wtf? Probam se z drugo graficno.. spet isto, vendar spet na drugih mestih (reinstaliral sem tudi driverje), tako da zdaj nisem vec preprican kaj bi to lahko bilo.. Graficna, ekran, kaj drugega? Kasne ideje kaj narediti? Res je motece.. hvala.

se linkec
Go back to primal state of mind...

Matev ::

tisto kar imaš na linku so zgolj jpg artefakti
jpg kompresija naredi razmazane površine ob ostrih prehodih barv

nič se ni treba bati

AniMatic ::

Okej, polslal kolega naj pogleda in ni opazil nic, ocitno se vidi samo na mojem ekranu :)

slikano z digitalcem linkec 2
Go back to primal state of mind...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AniMatic ()

roli ::

Na prvem linku res ni nič lis.Na drugem pa so.Problem je torej v monitorju.Računalnik namreč sliko zajem na izhodu grafične kartice.Preveri kable,nastavitve monitorja in monitor stestiraj pri kakemu kolegu.
http://www.r00li.com

[MYTiX] ::

Zna bit grafična. Taki artefakti so značilni za pokvarjene pipeline.
podpis

AniMatic ::

Ze zgoraj sem napisal da sem sprobal 2 oz. 3 razlicne gfaricne kartice (katere so prej vse dolovale normalno) in pri vseh so se poznale lise na ekranu, tako da je problem pomoje res v ekranu. Drugace sem pa ze poklical na servis NECa, tako da sem ze zmenjen. Rekli so da vrjetno dobim nov lcd, ker se jim tega ne splaca popravljati..
Go back to primal state of mind...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

install driverjev mi poruši OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
161251 (1035) BmN
»

Zelo zelo čuden problem...PC->Plasma

Oddelek: Zvok in slika
332901 (1764) PrideLess
»

Navijanje E8400

Oddelek: Navijanje
141720 (1584) fr!Xy
»

Kabli pri povezavi routerja in modema(ADSL)

Oddelek: Omrežja in internet
121454 (1305) jurre
»

Vodni blok x1800xt by EDDY

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281907 (1174) Eddy

Več podobnih tem