» »

FIFA World Cup 2006 (The Game)

FIFA World Cup 2006 (The Game)

Michaelosz ::

Če ste igral demo me zanima kakšno je vaše mnenje o prihajajoči igri. Men se zdi špil boljši od prejšnih izdelkov FIFE (od leta 2003 dalje), streli so boljši, mreže več niso železne, penali so 10x bolj realistični. Res pa, da je tukaj še nekaj pomanjkljivosti, npr. vodenje igralca, slaba fizika(udariš z 25m pravo bombo v štango pa se odbije golmanu v roke). Jaz bi igro ocenil 8/10. To je moje mnenje, mormo pa še videt cel špil. Vseeno pa bi FIFA lahko razmislila tudi o prodaji licence KONAMI-ju.
PM. daj moderator mrdni temo v Igre, ker sem pozabo poglejat. :D
lp

Rotaidal ::

Stari maš prav! Grafika je solidna.......samo proti PES5 se lahko skrije Fifa...
FIFA bi res morala dal licenco za fusbal konamiju, ker dela odličen fuzbal!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Michaelosz ::

Kdaj pa pride original?

Rotaidal ::

Hmm. verjetno, kot je v preteklosti! Ob začetku svetovnega prvenstva! Upajmo, da še bodo malo popravili igralnost! Ker sem v enem intervjuju prebral, da bo fifa wc06 celo "boljša" od pes 5! Po demuju sledeč, so še daleč zadaj! Upajmo, da bo tokrat boljše..............................:D

Michaelosz ::

Od PES5 nebo nikol boljša. Danes sem glih nekaj gledo. Igra izide 28. aprila.

tomaz 06 ::

Ali pa. Grafika zgleda res boljsa, verjamem da so tud se kaj izboljsal. :\

Rotaidal ::

Samo kaj pomaga grafika če je igralnost v k....! Pri EA si naj pogledajo kako igralnost, fiziko žoge, realizem ima Pes 5!!!!

reptilia ::

jeeeeeeeeeeeeeee končnoooooooooo mreža se premakneeeeeeeeeee
lol jst iskreno navijam za fifo oz ea-sports, ker kar sem ostalih fuzbal iger igrau so bile vse v k****...
Forgive your enemies, but never forget their names.

Michaelosz ::

Te sigurno nisi igral PES5 z Superpatch-om. Pa PES4 ni tud nič slabša od PES5, razen v grafiki.

Soniux ::

Fifa je zakon!!!!!

Rotaidal ::

Fifa je bla zakon! Do 2003! Dalje je beda! Poglej si raje pro evolution soccer 3, 4, 5 in novega
pro evolution soccer 6! Na katerem bo tudi wc2006!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

jancko ::

:D :D :D Fifa je ze encejt v pm...grafika gre gre sam iglarnost ma 50 procentov boljši pro evolution socer tako da ce Fifa ne bo popravla igralnosti počasi ne bo več uspela....Saj pr fucbali je najprej igralnost potem sele grafika...bomo vidli kaj bo:D :D
jancko

jedateruk ::

Sem si včeraj nabavil Fifa World Cup 2006 pa lahko povem, da bom kmalu popizdil ob igranju. Igram najlažjo stopnjo pa imam velike probleme, zlasti v obrambi, ko na lep način (da ga ne zbijem po tleh) z veliko muko nasprotnikom vzamem žogo. Tudi v napadu igra ni ravno bleščeča, ker ne morem določiti kota leta žoge in moram priti pred vsata, če nočem da mi žoga zleti čez gol.
Povejte, če poznate kaj boljšega kot fuzbalske igre od Electronic Artsa, ker EA ni nikoli znal delat dobre fuzbalske igre. Oni se posvečajo samo ameriškim igram (NBA Live, Madden...).

Michaelosz ::

Ja če bi rad igral fuzbalske špile je tu Konami z Pro Evolution Soccer 5, pa fukneš gor dodatek WC 2006 al pa Superpatch pa je to to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525045 (2849) Ghost007
»

Fifa 09

Oddelek: Igre
273049 (2135) chrush
»

Fifa 08 Demo!

Oddelek: Igre
232762 (1817) Pesimist
»

Pro evolution soccer 5

Oddelek: Igre
162035 (1676) ABX
»

Pro Evolution Soccer 3 Demo

Oddelek: Igre
91147 (928) Tr0n

Več podobnih tem