» »

6600gt agp vodilo

6600gt agp vodilo

pleyakrneki ::

Mene zanima če zna kdo povedat katera je najbolša grafična serije 6600 gt oz. od katerega proizvajalca je?

jest10 ::

Pozabi. Zdej boš v kratkem imel 7600GT na AGP

pleyakrneki ::

ja vem ja sam kolk bo pa stala?stoposto tam okol 70-80 batov ane?

bremzzi ::

tolk je 7800gs, tak da ne

pleyakrneki ::

kolk pa bo pol cena teh 7800gt pa kdaj pridejo na trg?se pravi da se splača počakat pa kupit 7800gt?

pleyakrneki ::

eh zajebu sem tam mogu bi napisat 7600 hehe!!

pleyakrneki ::

a tale 7600 gt na agp vodilu se že prodaja al je še zmeri pci-e??kdaj pa pride pol agp?

stock ::

Pomoje se ti zdele sploh ne splaca za AGP nove grafe kupvt. Kr majo nizje clocke in visje cene.. kups eno rabljeno 6600gt AGP za 28k pa si zmagu!
-Proizvajalc je skor useen poglej da ma dobro hlajenje in to je to.

Ce pa bos 7600gt glej tud, da nebos mel presvoh proca!

dustphoenix ::

Pa glej da ima DDR3 ram gor, ker potem lahko (tako kot jaz) naviješ clock na hitrost od PCI-E.>:D
In tako kot je reko stock, glej da ima vredu hlajenje. Al pa daj gor kakšno drugo hlajenje (npr.: Zalman VF700 al pa kej podobnega.). :D
Samo preveri prej če paše na grafo!!!

pleyakrneki ::

ja procesor je pomoje dovol dober barton mobile 2500+ navit na 2695mhz.plata pa abit nf7-s v2.0.Ker to me zanima samo zato ker mi je včeri crkala grafična xfx 6600gt pa zdej nevem a kupim isto verzijo al počakam na 7600gt al nej kupim čist eno drugo grafično!!Zdej nevem ka nej nardim nočem pa preveč dat za grafično,ker če bi to delu bi pol zamenju ceu sistem pa kupu plato za sli podporo pa pci-e pa te fore hehe!Ka mi priporočate da kupim gigabyte 6600gt al kiro drugo v istem cenovnem razredo al pa do 50 jurjov???

RC14 ::

KOlk si pa pripravljen dat za grafo? Procesor ti bo dovolj za grafe v rangu 6600GT, 7600GT....., sicer bi nekaj pridobil z A64, ampak bo uredu.
Jaz bi raje nekaj malo boljšega vzel kot pa 6600GT, ker že težko dohaja novejše igre. Sicer bo pa še kdo drug kaj predlagal.


Lp

pleyakrneki ::

kaj pa recimo tale grafična SAPPHIRE Radeon X1600PRO 512MB AGP,a bi bolje delovala kot 6600gt al počakam na 7600gt?hehe sej vem da mam butasta vprašanja sam ko mi je crknala grafa pa me je razjezlo zdej pa se mi zdi brezveze devat še enkrat 40 čukov za novo ko lahka dam mal več zraven pa mam bolšo nebi pa dau 80 z agrafo ko se mi zdi brezveze pol rajš zamenjam use pa grem na amd64 pa itd..

muzičar ::

Povej mi a bi meu rd lepo grafiko al hitro? Ce bi meu rd lepo pol definitivno 7600GT, ce pa hitrost potem pa definitivno Radeon-čka. Glede na to da imas AMD-ja not hmm hja za kaj pa uporabljas komp? Za spile? Ce za FRP-jke pa RPG-jke potem Nvidia ker to so pozresne igre kar se tice lepe grafike. Ce pa ksne NFS etc. potem pa Radeon. Izvolijo :D

RC14 ::

Radeon X1600PRO jaz ne bi vzel, je prepočasna, raje potem vzemi kakšno 7600GT ali kaj podobnega,


Lp

pleyakrneki ::

bom js kr lepo počaku na 7600gt pa bom še najbol zadovoljen hehe!!!

pleyakrneki ::

am sam neki še lega rock dej mi povej pol kiro mi priporočaš od radeona za mene hehe!pa da bo delu bolš ko 6600gt!!!

RC14 ::

Ce bi meu rd lepo pol definitivno 7600GT, ce pa hitrost potem pa definitivno Radeon-čka


Ne vem od kod tebi ta ideja?? 8-O

pleyakrneki:
Poglej si kakšno internetno stran kot je recimo anandtech, xbitlabs, kjer testirajo grafike pa si malo poglej primerjave. Koliko si sploh pripravljen dat za grafiko?

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

pleyakrneki ::

Am ene 60 tisočakov več ne,ker bom itaq nasledno leto pol uzeu amd64bit in tako dalje pa grafo na pci-e,tk da se mi ne splača dajat več denarja zanjo!

muzičar ::

RC14: ni ideja, so izkušnje :D

pleyakrneki: če si sto posto za Radeon-a potem ti jaz osebno priporočam x700 XT. Sicer na prvem mestu je 7600GT (se ni na AGP) ampak ce bi res rad Radeon potem x700 xt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: muzičar ()

Good Guy ::

če dobiš vzemi x800gto2 oz x8500xt in boš dobu najbolje za malo keša
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

pleyakrneki ::

sem že kupiu pny 7600 gt pci-e in grafa cotaaaa!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19020441 (13506) Janac
»

AGP or PCI??

Oddelek: Kaj kupiti
332085 (1524) Meizu
»

Nadomestilo za 6600GT

Oddelek: Strojna oprema
392426 (1514) Husqvarna
»

Katero grafo kupiti za agp? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11610167 (7100) J4CK
»

Katero grafo?

Oddelek: Kaj kupiti
352199 (1375) SavoKovac

Več podobnih tem