» »

Problem flash buttons macromedia dreamweaver 8.0?

Problem flash buttons macromedia dreamweaver 8.0?

-->SMILEY<-- ::

Živjo,

sm iskal po forumu pa nism najdu odgovoru, problem pa je sledeč(vprašanje je celo že bilo na forumu 2 leti nazaj):

Imam eno vprašanje glede vstavljanja flash gumbov ali texta v dreamweaverju.
in sicer nikakor ga noče naredit, ko pritisnem vstavi flash button mi vrže okno ven, vse izpolnim kot je treba ko dam pa shrani mi vrže ven tole sporočilo:
-"button1.swf" is an invalid filename. Pleas enter a different name.-
Le zakaj to, vse sm probal pa ne gre. Tudi z drugimi imeni,...


LP,
smiley

mspider ::

hmm...ne vidim problema, če praviš da si vse naredil kot je treba. itak ni nobene komplikacije...samo trikrat klikneš in bi moral imeti flash button na strani.

Torej ali je problem v samem dreamweaverju. Da ima tvoja verzija kak bug...
Ali pa da nimaš kakšne flash podpore...čeprav to je tk tk..:)


SEO Google - Vse o google optmiizaciji!

-->SMILEY<-- ::

Kaj pa vem, dobu sem tako verzijo dol s torrentov, k piše cd1 in cd2, vse skupaj pa je zapakirano v datoteko tipa BIN. Z Daemon tools sem odprl file cd1 in mi je inštaliralo kar s trdega diska: studio,flash,fireworks,contribute.Fajl cd2 vsebuje samo še additional content.

Kje sem ga utupil?
Bi mogo zapečt na cd, pa inštalirat s cd-ja?


LP

#000000 ::

Ne vem kaj ga vsi tupite s temi torrenti, če pa večino programja lahko snameš legalno z njihove strani, seveda dela verzija samo 30 dni ampak tacajt boš verjetno spacal te knofke skupaj, če pa se misliš s tem ukvarjat bolj profi, pa si boš seveda program legaliziral, ali uporabljal alternative. LP

-->SMILEY<-- ::

Ej, oprosti ker ne prezivim toliko časa za racunalnikom pa ne obvladam vsega. Tote knofe bom pa ze spacal skupaj, kot si rekel :) :)


LP

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Ja ne bit zdaj jezen in ne vem kaj, resnica pa je da te programi na torrentih in še kje, to so crackane verzije in čisto lahko da je prišlo so napake, ali med prenosom na tvoj comp, ali med od-rar-anjem :D ali med instalacijo, oz. bog ve kje. Zdaj če je taka nuja povej pa ti jih jest naklepam in nekam Uploadam, samo linke mi daj ker jih pač rabim imet. Ne vem pa zakaj se razburjaš pejt lepo na www.macromedia.com in si snam omenjeni program dol, čist legalno brez obveznosti. Če pa je tolk nuja pa kokr pravim, ti jih jest naklepam, samo podatke daj in katere knofe. LP

#000000 ::

Če te bo dw še naprej hecal uporabi tole zadevo sicer je kičasta za znoret, roko na srce pa tud flash knofki v DW niso nič posebnega. LP

-->SMILEY<-- ::

Ni panike, sem najdu, ker pa želim da nebi nihče imel takih problemov, Vam povem samo, NE IMET DIREKTORIJA KAMOR SHRANJUJETE DATOTEKE ZA HOMEPAGE POIMENOVANE Z ŠUMNIKI,DUPLIMI ZNAKI ZAPORED ALI KAKRŠNIMIKOLI DRUGIMI ČUDNIMI ZNAKI.

LINK:
http://www.macromedia.com/cfusion/knowl...

Mogoče je splošno znano, vendar rešilo je moj problem. Ah, je*i ga tako pač je če si začetnik :)


LP,
#000000000000 : Brez zamer.

Zgodovina sprememb…

mspider ::

Ja to je pa osnova....kar si nazadnje napisal...šumniki, presledki....

.. podrobneje lashko spoznaš dreamwaver tukaj..

SEO Google - Vse o Google optimizaciji!

BluPhenix ::

mspider: tam ni nič na tistem linku samo nek forum.

A ja a to, si mislil. A se ti ne zdi, da malo preveč izkoriščaš tale forum za oglaševanje svojega? Glede tega obstajajo določena pravila...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tody ::

Ob naslednjem linkanju na forum brez posebnega linka do rešitve se zadeva strogo briše razen če ne dosežeš dogovora z team@slo-tech.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne kaže mi pravilno flash bannerja

Oddelek: Izdelava spletišč
71140 (1104) #000000
»

Vsi ki bi radi vedeli kako se izdela spletna stran v Javi

Oddelek: Izdelava spletišč
72170 (1886) Tody
»

Linux -> firefox -> flash

Oddelek: Programska oprema
6933 (846) kriko1
»

Macromedia Studio 8 uradno izšel

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
83053 (2471) #000000
»

Macromedia MX 2004

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
52311 (2311) Hellios

Več podobnih tem