» »

Prison Break - nadaljevanka

Prison Break - nadaljevanka

Jst ::

Meni je bila pa druga sezona boljša kot prva. V drugi sezoni si v bistvu videl vse, kar se je dogajalo v prvi, ko je tisti FBI agent ugotovil kaj pomenijo tatto-ji.

Kar je bilo pa naprej, je bilo pa grozno - mučno za gledati, a sem vseeno pogledal do konca.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

WallSreet ::

oo7 je izjavil:

Prva sezona je bila fenomenalna :)
Druga sezona ni bila slaba na srečo je bila tretja boljša.
Četrto sezono pa nisem pogledal, do konca čeprav sem se jo spravil gledat trikrat v parih letih in je nisem nikoli pogledal, do konca:))


WTF 2 sezona je bila zakon! Veliko boljša kot tretja!

WallSreet ::

facepalm je izjavil:

Ime nove serije? Prison Break: Ressurrection? :)
Se Abruzzija pa Haywire-a med zive, prosim :P


Ja Abruzzija zagotovo ne bo, če so ga pa posprejal. Upam, da se vrne eden in edini C-Note aka Benjamin Franklin meni osebno najboljši lik v PB poleg Bagwell

Pa še nekaj dobrih citatov:

C-Note Aight man, one hand or not I think hillbilly needs to be up in here diggin'.

C-Note What's up, snowflake?

Theodore "T-Bag" Bagwell: Hey, Sucre. I got a question about you and the rest of the Mexicans.
Fernando Sucre: I don't think I'll be able to help, seeing as I'm Puerto Rican.
Theodore "T-Bag" Bagwell: Geographical semantics, amigo. I'm speaking about the general Latino population. How is it that a people so historically lazy ended up being such a big part of the nation's workforce?
Fernando Sucre: The way I see things, it's everyone else that's lazy. Otherwise, there wouldn't be any jobs for the immigrants. The ones sitting at home, collecting unemployment, the lazy ones? It's not us.
Theodore "T-Bag" Bagwell: You gonna let him talk about your people like that?
C-Note: Yeah, yeah. Whatever, Deliverance.
C-Note: [to T-Bag] You know what? We may be a team in here. But just so that you know: the minute we get over that wall, it's every man for himself... or sooner.


Aja pa upam, da bo vsaj na ravni prvih 2 sezon čeprav dvomim!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

oo7 ::

Official Trailer | PRISON BREAK


Enkrat v začetku 2017 8-)

primozzzz ::

Get ready to break out. Watch the Prison Break trailer and don’t miss the new season this Spring on FOX!


KOmaj čakam =)
NI PODPISA

oo7 ::

Najboljše je to, da imajo vse originalne igralce :D


V kateri državi bo tokrat zaprt v trailerju kaže neke đamije?

primozzzz ::

V Jemnu se mi zdi =)
NI PODPISA

WallSreet ::

woooooooooooooooooooooooooow

Noro res nisem verjel da se bodo dejansko vrnili.

oo7 ::

PRISON BREAK Comic Con 2016 Panel Highlights: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies


.

IL_DIAVOLO ::

Na to pa res komaj čakam...že zaradi scofielda, ki ga res nikjer ne vidim več :)

Han ::

Vidiš ga lahko v nekaj epizodah Flasha.

IL_DIAVOLO ::

Han je izjavil:

Vidiš ga lahko v nekaj epizodah Flasha.


Ne gledam povprečnih serij....hvala vseeno :)

oo7 ::

Sneak Peek | Season 5 | PRISON BREAK

oo7 ::

Michael Is Alive: Official Trailer #2 | Season 5 | PRISON BREAK



This year breaking out is just the beginning. The original event series is back, PRISON BREAK returns to FOX!



Zdaj se imenuje Prison Break: Sequel

http://www.imdb.com/title/tt4928092/?re...

Seven years later, thanks to information provided by T-Bag, Lincoln and Sara discover that Michael is still alive in a Yemen prison

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

IL_DIAVOLO ::

To je komaj aprila :8)

WallSreet ::

Sem si ravnokar pogledal napovednik. Ne vem kaj naj si mislim. Napovednik mi je bil sicer v redu ampak kar me moti je to, da se vse skupaj dogaja na bližnjem vzhodu. Upam da ne bo šlo za klasično propagando (ISIS, terorizem itd). Prison Break velja za eno najboljših serij vseh časov, sploh prve 2 sezoni in bi bilo zares škoda, če bi vse skupaj izpadlo povprečno. Jaz bi posnel nadaljevanje samo če bi imel zares odlično idejo in scenarij, ker drugače vse kar narediš je to da uničiš klasiko. Upam da ne bodo šli po poti Fast and furious-a in da bo samo akcija in streljanje in bombardiranje... upam, da so obdržali neke temelje in element presenečenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

meho7 ::

WallSreet je izjavil:

Sem si ravnokar pogledal napovednik. Ne vem kaj naj si mislim. Napovednik mi je bil sicer v redu ampak kar me moti je to, da se vse skupaj dogaja na bližnjem vzhodu. Upam da ne bo šlo za klasično propagando (ISIS, terorizem itd). Prison Break velja za eno najboljših serij vseh časov, sploh prve 2 sezoni in bi bilo zares škoda, če bi vse skupaj izpadlo povprečno. Jaz bi posnel nadaljevanje samo če bi imel zares odlično idejo in scenarij, ker drugače vse kar narediš je to da uničiš klasiko. Upam da ne bodo šli po poti Fast and furious-a in da bo samo akcija in streljanje in bombardiranje... upam, da so obdržali neke temelje in element presenečenja.


Sej so ze sli :))

oo7 ::

Not All Deaths Are The Same | Season 5 | PRISON BREAK



Breaking out is just the beginning. Don't miss the epic return of PRISON BREAK, APR 4 on FOX!

kriko07 ::

Ali mogoče kdo ve,če bodo sedaj na FOX tv podnapisi slovenski?

IL_DIAVOLO ::

Prison break ena najboljsih serij vseh casov? Lol!

Sicer pa nimajo kaj za unicit. Nestrpno pricakujem, ker gre za iste igralce, ne pricakujem pa nic posebnega.

Bo lepo videt staro kompanijo spet na delu ;)

kow ::

"Prison Break velja za eno najboljših serij vseh časov, sploh prve 2 sezoni"
Vir?

c3p0 ::

Prva sezona je bila super, nato je šlo hitro navzdol.

SumTingWong ::

Se strinjam. Bom pa se vedno pogledal 5 sezono.

Jst ::

Druga sezona je bila najboljša.

V drugi smo zvedeli vse iz prve, ko je tisti agent "dešifriral" tatooje, zraven pa še akcija, ko so bili na begu. Torej, druga je vsebovala skoraj vse, kar smo videli v prvi plus bonus.

In to sta EDINI dve sezoni, ki ZAME kaj pomenijo. Ostalo je takšen crap, da mi je žal vseh ur, ki sem jih zapravil, ko sem gledal do konca.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Karton4 ::

Evo, danes pride prvi del ven "Prison Break - Sequel".
Dogajanje 7let kasneje.

oo7 ::

Se pravi za nas jutri :)

Jst ::

9 delov. Isis tema. USA propaganda. AGAIN.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nesta ::

Michael Scofield is alive :) And they are watching him:)

Besna Glista ::

No shit Sherlock hahaha. Mi gre kar malo na živce reklama na Foxu, ker že kar preveč pokaže !

IL_DIAVOLO ::

Isis tematika? Cant wait!

Ze homeland spremljam zaradi te tematike.

1. epizoda kar 9.6 na imdb 8-)

Nesta ::

Super prvi del. Komaj cakam nadaljevanje :)

oo7 ::

Zelo dober pilot se je že orng zakompliciralo =)

Všeč mi je, da so vsi stari igralci nazaj. Edino škoda, ker bo samo 9 epizod.



SPOILER!!!!

Najbolj me firbec matra kdo je priskrbel T-bagu novo roko ;)

Nesta ::

oo7 je izjavil:

Zelo dober pilot se je že orng zakompliciralo =)

Všeč mi je, da so vsi stari igralci nazaj. Edino škoda, ker bo samo 9 epizod.



SPOILER!!!!

Najbolj me firbec matra kdo je priskrbel T-bagu novo roko ;)


Stavim da nekdo iz Isis-a :) AL Isila al kokr koli se ze imenujejo te budale :)

oo7 ::

Nesta je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zelo dober pilot se je že orng zakompliciralo =)

Všeč mi je, da so vsi stari igralci nazaj. Edino škoda, ker bo samo 9 epizod.



SPOILER!!!!

Najbolj me firbec matra kdo je priskrbel T-bagu novo roko ;)


Stavim da nekdo iz Isis-a :) AL Isila al kokr koli se ze imenujejo te budale :)



Bi prej rekel, da z kakšne CIE ali kakšne podobne organizacije :)

the_monster ::

kaj vam ni jasno? :)
roko mu je priskrbel scofield.
saj ko ga je T-bag vprašal doktorja kdo je za tem mu ta odgovori nobody,da je samo ena beseda za tem "outis" ki v grščini pomeni nobody.
OUTIS je pa last name od scofielda.

oo7 ::

the_monster je izjavil:

kaj vam ni jasno? :)
roko mu je priskrbel scofield.
saj ko ga je T-bag vprašal doktorja kdo je za tem mu ta odgovori nobody,da je samo ena beseda za tem "outis" ki v grščini pomeni nobody.
OUTIS je pa last name od scofielda.


Najbrž imaš kar prav :)
Samo kaj pa bo Scofield pridobil z T-bagom?

Han ::

Posebno roko. :P

scipascapa ::

včeraj je bila na foxu ob 22h :)

oo7 ::

Han je izjavil:

Posebno roko. :P


To ja samo kaj mu bo ta roka, da bo lažje moril naprej :P

harmony ::

Tisto kar mene zanima je ali so reziserji ze v naprej planirali 5 sezono ali se je vse skupaj lahko koncalo ze v 4ti?

Najbrz vedno pustijo malo prostora za razmisljanje...in to je pomoje tudi v tem primeru.

Besna Glista ::

Kdo lovi Burrowsa in kompanijo? Mama ? =)

111111111111 ::

Jaz mislim, da je mož od Sare tudi zraven, drugače bi ga una huda bejba pihnila v glavo ne v nogo.

Heavy ::

Kot imam v spominu original serijo, bi lahko že v 3. sezoni končali.


Ta novi mož je res sumljiv. Sem bil prepričan, da je bil ustreljen v prsni koš (bil je oborožen), na koncu pa vidim, da je zgolj v nogo fasal.

Da bi navadni mafijci tako avte hekali in arhive je precej čudno. Lovi jih gotovo kakšna vladna služba - domača ali tuja. Verjetno zaradi informacij. Bi rekel, da je te podatke skril v tatooje. Še pred tem pa je pustil sledi, da ga pridejo rešiti.
#TeamFelix

SumTingWong ::

Najbrz res. Ta prizor je bil res grozno zaigran.

In pa videlo se je (pogled), da Scofield ve "zase" in Lincolna.

Zdej pa cakat en teden ... Nisem navajen, glede na to da sem 4 sezone v mahu pogledal.

IL_DIAVOLO ::

V prison break-u ni nic cudnega. Vse se zgodi s svetlobno hitrostjo. Ne prevec razmisljat poleg v glavnem :D

In ja, 5. sezona je bila ves cas planirana, od samega zacetka so zeleli posneti 5. sezono po 8 letih :D

Pac zavohali so priloznost, da se malo zasluzijo.

Kakorkolo meni te zarote in da je vsaka oseba sumljiva, ni vsec ze od 2. sezone. Vem da je show, ampak malo realnosti pa res ne bi skodilo.

oo7 ::

Druga epizoda odlična dobro se zapleta :)

Michael je pa itak en velik mastermind >:D

111111111111 ::

Ššššššš.... Eni bomo to gledali šele danes popoldan, ker smo včeraj zaspali pri otrocih. :D

Nesta ::

Jest tud upam da danes pogledam :) Dobro so tole nastudiral da se je zacel Prison Break tocno tisti teden ko so Walking Dead sezono zakljucili :)
GOT recimo ima pa katastrofalne datume predvajanja, sredi poletja? Res winter is coming. Kreteni, kar se tice datumov :)

renofkinja ::

včerej po dolgem času gledam na partisu če je kej za pogledat in bum nov prizonbrejk. noro. nisem sploh vedel nič o tem in me je lepo presenetlo. najljubsa serija poleg the wire. no s1 pa s2 ostali dve pa bolj taktako. no pogledal vceraj obe epizodi in nevem. zgleda zanimivo sam me mot ta isis scena k je precej dosadna...povsod ta isis...koga briga...je blo pa fajn da so na kup spet spravl vse te igralce.

gusto ::

Pogledal prvi dve epizodi in moram reči, da izgleda obetavno. Upam samo, da ne bodo preveč pretiravali, kot so recimo v drugi polovici 4. sezone, kjer je bilo že preveč obratov in vse skupaj že res preveč nerealno. Torej thumbs up, se veselim naslednjih delov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12416907 (3141) BT52

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311066 (1767) opeter
»

Twin Peaks (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9918161 (9727) MostWanted
»

The Big Bang Theory (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9510450 (3658) vorantz

Več podobnih tem