» »

Prison Break - nadaljevanka

Prison Break - nadaljevanka

Izi ::

Naključje:
kar povezuje, povzroča sovpad nepričakovanih, med seboj vzročno nepovezanih dejanj, dejstev.

Usoda:
potek človekovega življenja, na katerega se ne da vplivati.


To je iz SSKJ, da me ne bo kdo napadal :D
Usoda naj bi ti bila že od rojstvu določena in nanjo ne moreš vplivati. Če ti je torej usojeno, da boš v življenju dosegel nekaj velikega ali pomembnega potem ti bo ob poskusu samomora pištola jasno zatajila :D
Nekaj v tem smislu je sestra tudi tolažilno odgovorila Kellermanu.

BigWhale ::

Ne bluzi zdaj z usodo, ce gre za scenarij neke nadaljevanke... :P

Prav tako, kot sta Bellick in Geary priklenila T-baga, ravno za tisto na novo prisito roko. Aja, da te roke sploh ne omenjam, ker to kar se je s to roko dogajalo ni ne le smesno ampak ze prav pateticno bizarno. Zgolj iz medicinskega stalisca. ;>

Ves kaj je bilo se nakljucje, to, da so Mahona in Scofielda ravno ob istem casu pripeljali na isti kraj. In to tako, da sta en drugega videla. Skozi celo drugo sezono so po nekem cudnem kljucu vedno vsi hkrati oziroma z minimalnim casovnim razmikom prispeli na en kraj.

Ah, popolnoma sem pozabil kako se je C-Note obesal... Ja hudica no! Ce se je hotel obesiti, a ni mogel pocakati, da bo noc in da ga nihce ne bo videl? :P

Seveda v filmih gledamo nakljucja, samo tole je pa ze malo prevec. ;> Poglej si kdaj kak krimic, Sherlocka ali pa kaj od Agate Christie... Tam je precej malo nakljucij. :)

alum ::

Se strinjam, da je veliko preveč stvari privlečenih za lase.

Kar se pa roke tiče. Zanimivo, da si je T-Bag odtrgal prišito roko, ni mu pa uspelo izvleči zapičenega noža, s katerim je bil pribit ob tla, zdaj v enem izmed končnih delov sezone. Svašta.

BigWhale ::

No, tisto je bilo pa precej zvito narejeno.

Michael mu je zabil noz v njegovo zdravo roko in ga tako pribil na tla. Noza si pa s tisto protezo ni mogel izpuliti.

Ceprav, po pravici povedano, bi ga lahko stran brcnil z nogo ali pa s 'strcljem' druge 'roke'. :)

Izi ::

Če je nož dobro zabit v les, ga lahko izruvaš samo, če stojiš, si z obema nogama oprt v tla in z obema rokama naenkrat vlečeš navzgor. Pa še to moraš biti kar močan, da ti uspe.
Že sam nož je zelo zelo težko potegniti iz rane, še posebno, če je zapičen v kakšno mišico. Ponavadi sta potrebna dva človeka, da ga potegneta iz mišice, ki ga stisne.
Obstaja sicer še možnost, da ga začneš počasi premikati naprej in nazaj in tako začne počasi popuščati prijem lesa, ampak z tem narediš če enkrat večjo rano in ob vsakem premiku se pojavi strašanska bolečina, ki jo normalen človek ne prenese in hitro pade v šok ali nezavest.

Celo če bi imel zdravo roko, bi zelo težko kaj naredil, zaradi prehudih bolečin bi verjetno izgubil zavest, pa tudi moči nimaš v takem položaju ravno veliko.
Če kateremukoli desničarju pribiješ z nožem desno roko na les, ga ni junaka, ki bi si ga izpulil z levo roko, če pa imaš namesto roke protezo pa sploh nimaš kaj razmišljati. Najbolje je, da si popolnoma pri miru in čakaš, da te rešijo. Tako najmanj boli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

BigWhale ::

Saj ga ni zabil z macolo v tiste deske... Bemtis no, ne pretiravaj.

Pa glede na to, da si je na firsno prisito roko T-Bag stran utrgal, potem tale noz ne bi smel biti problem. Ugh no!.

ahac ::

Jah.. zdaj ni imel časa, da bi kaj takega naredu.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

Saj ga ni zabil z macolo v tiste deske...

Ja naredi preizkus. Pojdi v gozd in z vso silo zapiči nož v drevo.
Brez, da bi ga premikal gor in dol ga ne boš izpulil ven.
Tisto premikanje gor in dol pa pomeni vsaj dodatnih prerezanih 6 centimetrov roke, kar nepredstavljivo boli.
Lažje si je odtrgati celotno roko, kot pa jo počasi rezati po dolžini >:D

BigWhale ::

Izi, kaj pa ce na drevo najprej obesis se en precej debel snicel in potem zabijes noz skozi tisti zrezek?

Ce mu je zabijal noz skozi dlan, potem lahko tisti zrezek opremis se z eno tanko descico, ki ti predstavlja kost. :)

zdobersek ::

noza mu ni zabil v dlan, ampak v podlakt.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

igor0203 ::

Meni ena najboljših nadaljevank po SG-1 in SG Atlantis. Pogledal že 1. in 2. sezono, kdaj pride 3. sezona? :D Sicer se strinjam z BW, da je preveč naključij, samo taka naključja držijo celotno serijo napeto in te zaradi tega še bolj not potegne. No, vsaj mene je. :D

edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

tx-z ::

Jeseni. Šele :'(
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

igor0203 ::

Odštevam... :D

mikena ::

1. del 3.sezone si že lahko pogledate na tem linku.

tx-z ::

Pravzaprav, PREVIEW? tole ni lih cel del ane?
tx-z

mikena ::

Ne ni cel. 17 min traja.

chucki ::

PB ownz you :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ffka ::

glavni igralc je gay tko da me je use minil

kriko1 ::

@ffka: se bojiš da boš tudi ti postal če ga boš gledal ;)

Mene je pa že prej minilo, sicer iz drugih razlogov. Meni je bilo všeč, predvsem prvi del, vendar od tretjega naprej je postala bolj kot ne ena španska nadaljevanka.

mikena ::

ffka> glavni igralc je gay tko da me je use minil

Ti pa res verjameš vsem tračem :\ :\

borchi ::

WTF!?

kdo je molly lief? recap-i na uradni strani omenjajo molly lief, jaz je pa še nisem videl. a me moj priljubljeni ripper mal zajebava?! :|
l'jga

Izi ::

recap-i na uradni strani omenjajo molly lief, jaz je pa še nisem videl

Nihče je ni videl.
Morala bi se pojaviti v Episodi 309, pa so jo kot kaže skenslali >:D
Tukaj si preberi kaj naj bi se predvidoma zgodilo pa se ni.

tx-z ::

Zuni sta 4x01 in 4x02 dela prison breaka;) :))
tx-z

d0rK ::

Ma kdo kksn end date za to šarado al bojo probal pobegnt iz vseh zaporov na svetu?

BaRtMaN ::

Res bi lahko že končali to štorijo.

LuGi ::

Zej bo sam revenge =)

Berserker ::

Mi lahk kdo pove ce tista baba umre ko oni sari glavo odreže al kaj se ži zgodi sn gledal do sredine 3 sezone naprej pa nič.

laught ::

Ja kao naj bi ji odrezali glavo,sam bo zaj baje spet nazaj8-O drugač pa se serija že prav vleče in je že bedna, končat bi se mogla že po drugi sezoni in bi bla res legendarna,kajti zaj še sam pada..

T-h-o-r ::

to je pri vseh tak, zato sem tako lost kot prisonbreak gledal samo prvi dve sezoni :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Sc0ut ::

**************SPOILER ALERT!*******************






Prva dva dela 4 sezone sta bila zelo bedna. Kr neki plan je bil takoj, nič dolgih priprav, kr nek mobi aparat ki loada vse mogoče diske iz okolice. Aja, pa oni nikakor ne bi mogel nove take napravice več sestavit. joj joj. ... Aja, pa stražarji, ki stražijo neko varovano hišo sploh niso nikjer opazili da se en črni đip stokrat na dan vozi okrog bajte... Michael se mi zdi da se že 5 delov ni preobleko. V glavnem, bedno.

Pa kaj še me je motilo. Michael si je kar tako dal odstranit tatooje, čet noč so mu z laserjem žgali, vse je bilo rdečo pol pa je kr v enaki majci in jakni spet ven prišo, nič povezan... Kaj ko bo imel kratko majico pa bo imel najčistejšo kožo na svetu?

Ampak ok, bi še vse oprostil, ampak tega pa ne morem. Kje jebemti je tista michaelova genialnost, ki jo je imel v prvi sezoni. Kje jebemti? Ko hoče na zečetku wistlerja ubit je bil njegov plan da pride nekam not nameri in vstreli. Jako jako naporen plan. Pol pa ko bi se mogli ne vem, 6 mesecev pripravljat na rop hiše, iznajdejo neko hitro varianto in vse je ql. Ne, jas hočem da se stvar vleče 3 epizode in je potem vlom, narejen genialno do konca. V smislu ocean 11 ropa. To jas hočem.

Gledal bom še naprej, že zato ker sem prej skoz, ampak dokler se ne popravijo pa ne bom več hvalil, ker trenutno so @ the bottom.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

tx-z ::

pozabil si napisat "Spoiler alert":)) ; da ne boš komu še bol pokvaru :D
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

d0rK ::

Lihkar pogledu tretji del.

Groza kaksna zajfnca je postala ta serija.

LapD ::

A vseeno ti ni dalo miru, da ga pogledaš ;)
web&motion designer

d0rK ::

Kako nej bi vedu da je zajfnca, ce nebi pogledal vseh dosedanjih delov? :o


Prejsna dva dela sta bla ze tko al tko slaba...Sem pa upal da se bo zadeva izboljsala. Itak je situacija popolnoma drugacna kot
med prvo in recimo da drugo sezono...Preden pogledam nov del pretece vec dni. Ubistvu gledam samo zato, ker sem ze pac
prisel do sem. Ista storija kot z Lostom.

jurre ::

in ste pogledali vcerajsni del?
Ze skoraj vesel konec potem pa....nateg:D
Kakor gledam po netu bosta se 2 dela, potem pa zgleda pauza..

delfinus ::

Zadnji izraz na faci od Michaela takoj po nategu je za poslikat in za nalimat na steno. Prison Break je trenutno res odlicna naniznka in je vsak teden res z uzitkom pogledana.

LapD ::

Deli bodo še štirje, pol pavza, spomladi pa še zadnjih šest in če se bodo tko odločl, bodo nato posneli še dvo urni event za zaključek.
web&motion designer

tx-z ::

A ni kao zdj konc delov? Še 3je in konc.
tx-z

LuGi ::

Delov bo 20-22 toliko kot jih povprecna serija..le lani se jih je dosti koncali pri 12-13 zaradi bednega strajkanja.

Tr0n ::

Itaq ima Michael ta pravi "sillo" pri sebi.

KandazaR ::

Samo je pa optimist ta self. Glede na pretekla dejanja michaela bi lahko vedu, da mu bo vse lepo nazaj vrnu (in to trojno).

Jst ::

Eh, prav pričakovano: Selfless. Edino, kar nisem pričakoval, je toliko malo mrtvih: eden - Bellick - ter tisti hacker, ki pa ni umrl, je samo MIA.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BaRtMaN ::

Em, a tist death scene, kjer je Majkl pokazal, da še nima kamnitega srca pa ne šteje?

Onlyx ::

Prison Break se vrača na male zaslone v letu 2016:

http://tvline.com/2015/08/06/prison-bre...

scipascapa ::

disaster.

bastadu ::

No way da gledam tole naprej, je bilo že tako dovolj mučno ... :/

hojnikb ::

faking hollywood je pa že res dosadn z temi sequeli in oživljanjem starih konjev.
#brezpodpisa

Smrekar1 ::

hojnikb je izjavil:

faking hollywood je pa že res dosadn z temi sequeli in oživljanjem starih konjev.


Nekromancija je še vedno cenejša in lažja od izumljanja novih. Čez 10 let pričakujem remake Vojne Zvezd.

Brrrrr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

oo7 ::

Prva sezona je bila fenomenalna :)
Druga sezona ni bila slaba na srečo je bila tretja boljša.
Četrto sezono pa nisem pogledal, do konca čeprav sem se jo spravil gledat trikrat v parih letih in je nisem nikoli pogledal, do konca:))

facepalm ::

Ime nove serije? Prison Break: Ressurrection? :)
Se Abruzzija pa Haywire-a med zive, prosim :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12417203 (3437) BT52

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311107 (1808) opeter
»

Twin Peaks (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9918261 (9827) MostWanted
»

The Big Bang Theory (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9510480 (3688) vorantz

Več podobnih tem