» »

več zvočnih v eni kišti

več zvočnih v eni kišti

bbf ::

Pozdravljeni!

Rabu bi narest en multitrack sistem, pa me zanima, če ma kdo izkušnje z večimi karticami v eni mašini. trenutno imam na plati neko realtek zvočno, plus v pci zapičeno eno audigy, pa stvar dela uredu. kolk je kaj možnosti, če dodam še dve kartici, recimo audigy SE, da bojo stvari še zmeri delale? ali imajo kartice na izbiro dovolj različnih I/O naslovov in IRQjev, da bo delal? uporabljal bi v navezi z cakewalk guitar tracks pro 3.0 softwerom. ta mi sedaj lepo zazna kartici.
Kaj pa kaka multitrack kartica za 20-30 jurjev, je kej?

LP!

dustphoenix ::

Jaz sn sprobal z tremi karticami (1x integrirana + 2x PCI), vse 5.1. In mi je zadeva delala. Problem pa mi je nastal, ko sem vstavil 2 zvočni z istim čipom!!! Zakaj? Nimam pojma! Poskusil sem potem še to da sem vstavil zvočno katera ima isti čip kot integrirana, pa me je tudi jeb**o! ;((
Vglavnem, dokler nisem imel iste čipe na karticah je zadeva delovala. :))
Tudi če so od itega proizvajalca, pa novejši čip mi ni delovalo. Tako da, sprobaj pa boš videl.

bbf ::

pa so ble to kake čip zvočne, pa mrbit kake par let nazaj? k razmišljam ravno o dveh dodatnih audigy 4 zvočnih k obstoječi audigy 1 ES in integrirani realtek. k tele 4ke niso lih stare, pa pocen tud ne, poleg tega so pa primerne za multitracking snemanje, kolkr pravjo na domači strani.
?
aja, kaj pa ti je nagajal? si probal ročno nastavljat resources?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bbf ()

AndrewSmith ::

Mogoce ti to prav pride---- klik
Dobis jo tu za 25k sit----- klik
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

bbf ::

prešvoh. 4 kanale imam že zdj notr. rabu bi še šter. pa nikjer ne vidn asio podpore. bom probu s temi audigy, če nau šlo, jih pa kmal na bolhi najdete..
LP!

AndrewSmith ::

Ena stvar naj ti bo jasna.
Audigy ni za take zadeve.
Se 4pro se v tem slabo obnese.
Za dober denar in hkrati solidno
kvaliteto so se najboljse EM-U in
pa M-Audio.To je minimum za kvalitetne
posetke.
Ce pa ze rabis tolko in/out imas za 53.900sit
M-Audio Delta 1010LT 10in/10out in ja,imajo
Asio2 podporo.
Dobis tu.... klik
Specifikacije....... main.... details
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

bbf ::

problem je v tem, da jest dobrega denarja ne morem namenit za to, da bom to uporabljal neprofesionalno. za moje potrebe je dovolj kvaliteta trenutne kartice, ki jo imam, sam manjka mi vhodov.
hvala za info. LP!

ronaldo ::

Slisal sem da dve Creativove zvocne kartice (audigy) ne gresta skupaj. Kolko je resnice v tem, nevem. Ce bos probal, potem vsaj napisi kako je slo.

bbf ::

ja mal nerodno bi bilo, če nebi hotle delat, glede na to, da creative oglašuje uporabo kartice v multitracking vodah. nevem, mogoče taji, da je lahko samo z drugo branžo skupaj ?? ko bom našel čas, bom probal pa kak report napisal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pc za demo posnetke..cubase

Oddelek: Kaj kupiti
342763 (2389) Axis69
»

"Studijska" zvočna kartica

Oddelek: Zvok in slika
494070 (3074) igor0203
»

Zvočna kartica :optimum cena - kvaliteta

Oddelek: Kaj kupiti
402843 (2245) mte
»

x-fi fatality in sestrica platinum-razlika

Oddelek: Zvok in slika
7978 (844) zcetrt
»

Zvočna karta za domači studio

Oddelek: Zvok in slika
222690 (2368) wonderboy

Več podobnih tem