» »

črnina

črnina

Luzhy ::

Man en problem:

ko prižgem računalnik dela vse normalno, ko pa bi se moral zagnati windows, pa se ekran počrni in ostane mi le hard reset, probo sm tut boot z windows cd-jem, pa ne pomaga

bamfy ::

A si kej spreminjov v biosu?
wtf?

Luzhy ::

spreminjal sem po pojavu težave, probo sm volko varjant pa mi ni uspelo zadeve pošlihtat

Jakka ::

Očitno si narobe nastavil nastavitve zaslona, resolucijo, osveževanje,...

Ko se začnejo winsi zaganjat (lahko že prej), pritiskaj F8, da se pokaže nek menu, kjer imaš različne možnosti zagona. Izbereš opcijo "enable vga mode" ter zaženeš winse. Nato pa boš prišel v winse, resolucija in barve bojo bolj boge, ampak bo delalo. Še enkrat nastavi pravilno resolucijo zaslona ter osveževanje monitorja. Ob naslednjem zagonu bo zadeva najverjetno normalno delovala.

r5r ::

Ime teme precej zavaja... prvo sem pomislil na grozdje. :D

Če se pokaže status nalaganja sistema (tiste modre črtice, ki bežijo) potem je frekvenca osveževanja previsoka. Če tega ni in če ti ne uspe priti v varni način, potem sledi... reinstall.

Se je to zgodilo pred kratkim, ali od nakupa / sestave ?
And it makes me wonder.

Poldy ::

Kolega je dobil vedno črn ekran, ko bi se moral pokazati napis winxp(spodaj leta modra črtica)... problem je bil v pregrevanju grafične kartice. V bios je lahko prišel, tudi inštalacija win je nekaj časa delala, vedno pa se je zaustavilo pri winxp napisu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

Luzhy ::

Problem še vedno nisem rešo. Mene vrže ven še preden se windows začne nalagat(tiato ko grejo modre črtice), tak da ne morem stisnit F8(, ker mi ne prime. A je mogoč pol problem v hardweru z grafično?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Luzhy ()

Jakka ::

Pa si poizkusil pritiskat F8 že od takrat, ko si comp prižgal? (da 100% zadaneš pravi trenutek :D)

bamfy ::

Praviš da ne moreš še enkrat winsov naložit?
Če jih lohka jih probej, še prej prestavi disk v kak drug comp in si skoperej dol kar maš pomembnga, pol pa na juriš
Če ne gre potem maš kaj narobe v biosu al ti je pa kakšn del hardvera šou- če maš še en komp lahko probaš od unga grafo, rame... dat not pa boš vidu ker del je crknu
Aja pa še prej poglej če ti vsi ventilatorji delajo
wtf?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bamfy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

grafika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
585271 (4876) 2009cero
»

Grafa problem

Oddelek: Strojna oprema
181171 (911) freextr
»

Novi računalni...problemi z windovs XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
71236 (1144) r5r
»

Med zagonom WinXP resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
51185 (1158) TaDayDreamer
»

Loading WIN XP problem !

Oddelek: Operacijski sistemi
111039 (905) Tilen

Več podobnih tem