» »

Fifa 2002 uprašanje

Fifa 2002 uprašanje

rap3r ::

Kako veš pr fifi al ti renderira v 32 bitnhi barvah al v 16, oz kako bi se dal spremenit še kkšne druge lastnosti, glede renderiranja, buffer...>:D
Aja pa še fantje ma še kdo take probleme da mu po neki cajta igranja ekran rata violčn;((, pa zvok še naprej, igra se naprej igra sam slika je čist violčna! Geforc 2 mx, na xp, z 23.10 detonatorji!:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

LojzePek ::

Men pa zadeva full dela kot diapozitivi. Zdej pa nevem, če je krivo to ker imam piratsko verzijo?

Po moje original ne sme štekat.

_Mortal_ ::

Men uredu dela:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

rc-car ::

Deam!
32 bitne barve nastavis v 3DSetupu -> FIFA 2002\3DSetup\3DSetup.exe
Glede slike, probaj dat kake starejse detonatorje..

Glede stekanja: mas mogoce presfoh masino? Nikjer ne pise, da mora oroginal delat lepo... Meni dela zelo lepo!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

rap3r ::

Sej mi nc nesteka! Sam v unmu 3d setup lahk sam resolucijo spreminjam, jz bi pa rd še barve, pa buffer, pa če je še kej možn! Mam celeron 900, 256 rama, pa mx!!!
:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

totimato ::

Pek: šteka ti zato, ker maš IBM Aptivo...

rc-car ::

lol! >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

totimato ::

:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

instalacija 3 sistemov na 3TB hdd in 1 SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
11948 (809) an3333
»

Directx problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111454 (1131) LeeWai
»

Počasna fx 5900 lx (WinFast A350LX) ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
331304 (833) nAVID
»

Gigabyte Fx 5900 XT-problem

Oddelek: Navijanje
151210 (1062) Fury
»

Fifo ne morem igrat več kot na 640x480!

Oddelek: Igre
8884 (765) Tiger

Več podobnih tem