» »

Seminarska(Matične Plošče)

Seminarska(Matične Plošče)

IceTea ::

Novosti in lastnosti matičnih plošč je naslov seminarske ki bi jo mogel naredit...Na internetu ne najdem veliko gradiva, ker vsaka stran opisuje matilno ploščo določene firme, jaz pa rabim:
-splošne informacije o matičnih platah
-novosti v zadnjem letu
-najbol vidne novosti
-opise teh novosti
-katere firme nabol napredujejo na področju razvoja le teh

In če se še kdo kaj spomne lahko posta sem...
To bi rabil čimprej, lahko prilepite linke, članke, teste, če ma kdo doma nareto kako podobno seminarsko,itd.

P.S. Sem se na novo prijavil in se še ne znajdem najbol na tem forumu, zato nevem če že obstaja kakšna podobna tema....

LP Matjaž

marsovcek ::

Hja, o tem lahko napišeš tudi knjigo, če hočeš...
Splošne informacije boš našel na kaki Wikipediji. Novosti: predvsem se nekatera podnožja bolj uveljavjajo, druga gredo v pokoj, SATA 2, PCI-E, SLI,... Najbolj vidna? Po lastnem okusu. Mene npr. grafične ne zanimajo, drugi živijo zanje. Opisi? Gugl. Proizvajalci? Asus, Gigabyte, Epox, DFI,...

IceTea ::

Fora je o tem da mam materiala za 3 strani lol bistveno premalo, jutr morem pa oddat to....
Na wikipediji sem pobral že kar je blo, in to je to... Jst mam sam sam o osnovnih platah, nič komponent ko gor priddejo itd.... SPLOŠNE STVARI O MOTHERBOARDIH SAMO.... Gugl? Vse sem že probu vpisat pa nič ne najdem...Pod kaj naj iščem...Veliko je materiala o platah po firmah vsaka firma oz prodajalac da vn samo lastnosti plate ki jo prodajajo, jst pa iščem nekje ko bo pisalo recimo: naloga, kaj gor pride, iz česa je sestavlena je blo na wikipediji. Nekaj si mi že povedal, da so novosti sata2 in SLI, da vem kaj sploh iskat, jst nimam pojma če po domače povem...

gzibret ::

Tule imaš nekaj osnovnih podatkov.

Tule pa malo bolj podrobno razloženo.


Pa uporabi iskanje, vse se najde, in to zelo hitro!
Vse je za neki dobr!

gzibret ::

Vse je za neki dobr!

IceTea ::

Emm... hvala za vse informacije, ampak sem pozabu povedat da jst to rabim v slovenščini....V angleščini je veliko tega ja...

gzibret ::

Ja pa kaj še. Rabiš še glasbeno željo? Govori Slovenski, da te razumije cjeli svet..... Kar navadi se na Angleščino. Prej se boš navadil, bolje bo (za tebe).

Slovar v roke pa mal pomatrat! Če pa češ v Slovenščini, pa pejt na Cobiss pa si poišči knjigo v knjižnici.
Vse je za neki dobr!

Nejc Pintar ::

Malo opiši še miniITX plošče;)
Lahko je biti prvi, če si edini!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seminarska naloga (CPU - Procesor)

Oddelek: Šola
62995 (2792) Pyr0Beast
»

Nov preboj na področju kvantnih računalnikov

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
205682 (4318) Highlander
»

Seminarska - grafična in RAM

Oddelek: Šola
111538 (1316) zee
»

domene

Oddelek: Izdelava spletišč
8966 (869) Tody
»

kaj je in kaj dela kernel?

Oddelek: Operacijski sistemi
51916 (1783) kr_en_tret

Več podobnih tem