» »

Vzorci (samples) - vprašanja in odgovori

Vzorci (samples) - vprašanja in odgovori

«
1
2 3

BluPhenix ::

Tema je namenjena izmenjavi izkušenj pri naročanju samplov (vzorcev elementov), se pravi: kateri proizvajalci jih pošiljajo, koliko časa traja, kateri prošnje ignorirajo in podobno.


Splošni napotki pri naročanju:
- ponavadi deluje, da kot projekt navedete hobi projekt, ali pa kot diplomsko delo (brez bolj specifičnih informacij)

Splošne težave pri naročanju:
- problemi s carino
- včasih pridejo embalaže poškodovane, sum predvsem na lokalnih poštah


Pravila teme:
- Vsakdo ki ima kakšno vprašanje v zvezi z naročanjem samplov ga lahko postavi v to temo.
- Lahko se podaja tudi direktne povezave do strani, kjer se sampli dajo naročiti (včasih jih proizvajalci nesramno skrivajo).
- Nove izkušnje bodo "sproti" dodajanje v ta, prvi post, zraven bo naveden tudi uporabnik, ki je izkušnjo delil
- Vsi offtopic pogovori bodo brisani.
- Skupina ljudi se lahko dogovori za skupno naročilo, kar je velikokrat bolj učinkovito kot posamezno naročanje. ko bo zadeva dogovorjena in naročena, bodo odgovori, ki se bodo nanašali na skupinsko naročanje brisani, zato bi prosil, da naročila pišete v nov post in ne v istega, kot druge stvari.



Dosedanje izkušnje (podjetja so razdeljena po abecedi):

Allegro
prispeval: Red_Mamba

  • način naročila: na strani www.allegromicro.com/, navodila tukaj

  • čakanje: dolgo, okoli pol leta (predvsem zaradi nedobavljivosti čipa ob naročilu - niso ga še izdelovali)

  • posebnosti: ?



Analog Devices
prispeval: 16F84


Atmel
prispevala: ql000, BluPhenix

  • način naročila: obrazec na spletni strani

  • čakanje: dolgo, od 2 mesecev naprej

  • posebnosti:
    - po naročilu sledi kontakt iz slovenskega zastopništva avstrijskega podjetja ( codico). Navadno vprašajo podatke naročnika,
    podjetja, dejavnost podjetja (kratek opis) in kratek opis kje se bodo vzorci uporabili (včasih je treba dodatno spet navesti katere vzorce naročate)



Kinseki
prispeval: ql000

  • način naročila: ?, spletna stran v času pisanja ni bila dosegljiva

  • čakanje: ?

  • posebnosti:
    - hočejo 20$ po naročilu + poštnina + ..., pride ceneje kupiti



Lattice semiconducors
prispeval: VolkD

  • način naročila: preko distributerja IR electronic - Arrow slovenia

  • čakanje: ?

  • posebnosti:
    - IR Electronic navadno posluje le na debelo, torej ne s fizičnimi kupci
    - distributer (IR) lahko ponudi še dodatne ugodnosti (predavanja, itd.), nasplošno zelo korekten odnos
    - kontakt preko e-maila in predstavitev projekta



Linear technology
prispeval: Nejčkovka

  • naročilo: na strani www.linear.com najdete izdelek, ki vas zanima in nato kliknete na Request samples (pod rdecim buy gumbom)

  • čakanje: cca 14 dni

  • posebnosti:
    - brez posebnosti



Maxim/Dallas
prispevali: ql000, 16F84, madviper, gorjanc, stromar, Azrael

  • način naročila: obrazec na spletni strani

  • čakanje: cca 5-14 dni

  • posebnosti:
    - vzorci pridejo v ličnih škatlicah, katere so uporabne še za marsikaj drugega
    - večja naročila včasih pošiljajo po delih, v razmiku po par dni
    - včasih potrebna registracija z nekomercialnim e-mail naslovom (npr. ne sme biti @yahoo.com, @gmail.com, ...), s hotmailom se baje da
    - embalaža je kartonska škatla, v kateri je vrečka (tista proti elektrostatiki), čipi pa v plastičnem tulcu
    - včasih nekaj daljše čakanje



Microchip
prispevali: 16F84, ql000, madviper, Highlag, _pobesneli_

  • način naročila: obrazec na spletni strani

  • čakanje: cca 14 dni

  • posebnosti:
    - potrebna registracija z delujočim e-mailom in pravilnim naslovom prebivališča
    - možni priblemi z registracijo, včasih strežnik ne deluje
    - e-mail naslov mora biti nekomercialnega tipa (npr. ne sme biti @yahoo.com, @gmail.com, ...)
    - možno je naročiti 4 različne tipe vsakega po 3 kose
    - o prejetem naročilu dobiš obvestilo na email - obvestilo kreira sistem.
    - možnost sledenja pošiljke (netestirano), podaljša se rok naročila
    - embalaža je oblazinjena kuverta, v njej pa plastična škatlica ovita v zračno blazino, čipi pa med dvema blazinama oz. "ful huda pakunga" (ql000)



Philips
prispeval: 16F84

  • način naročila: Kotaktiraj uporabnika Silico na forumu www2.maxi.si

  • čakanje: ?

  • posebnosti: ?



ST Microelectronics
prispeval: BluPhenix

  • način naročila: preko distributerja MikroIKS

  • čakanje: cca 3 tedne

  • posebnosti:
    - kontakt preko e-maila, predstavitev projekta



TI-texas instruments
prispevali: ql000, Higlag, zlabo, Nejčkovka, icek)

  • način naročila: obrazec na spletni strani

  • čakanje: navadno manj kot 1 teden (če imajo komponento na zalogi)

  • posebnosti:
    - včasih prekličejo naročilo iz še nepojasnjenih vzrokov
    - če je v naročilu med ostalimi kakšen element, ki ga trenutno nimajo na zalogi, pošljejo ostale naprej, manjkajočega pa ko je na voljo
    - pri kontaktiranju povprašajo o projektu
    - naj bi imeli omejeno 1 sample order na leto
    - možen klic iz carinske uprave, za davčno številko, carino plača TI

Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

BluPhenix ::

Bom sam podal prvo vprašanje:

Ima kdo kakšne izkušnje z ST microelectronics. Sploh pošiljajo vzorce? Jih je komu uspelo dobiti?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

16F84 ::

Moje izkušnje:
Microchip
Potrebna registracija z delujočim email-om ter pravilnim naslovom bivališča. Možno je naročiti 4 različne tipe vsakega po 3 kose.
O prejetem naročilu dobiš obvestilo na email - obvestilo kreira sistem.
Vzorce dobiš po pošti brez kakih stroškov v ca 14 -tih dneh. Tudi ko bo pošta odposlana, dobiš obvestilo na email. Edina težava po razgovori z nekaterimi je sama registracija. Včasih strežnik za registracijo ne dela. Sam imam tam račun zelo dolgo, še od takrat ko samplov niso pošiljali v Slovenijo, tako da se s to težavo nisem soočil.

Brez težav ter stroškov sem naročeval pri Maximu in Analog device. Sampli so bili poslani v ca 14-tih dneh. (Pri Maximu so mi pošiljali po delih v razmiku po par dni) Kolega je imel težave z Intersilom. (pravzaprav z našo carino) Sampli so prišli avionsko v zelo veliki škatli. Naši so mu hoteli kasirati carino. Glede philipsovih vzorcev: Dajo se dobiti pri Silici. Kotaktiraj uporabnika Silico na forumu www2.maxi.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 16F84 ()

madviper ::

Microchip ima pri registraciji to težavo, da zahteva ne-komercialni e-mail, torej odpadejo Gmail ipd. Stvar se da rešit z službenim mail računom ali tud od faksa (v kolikor ga lahk dobite).
Dostava v roku 14 dni, z možnostjo sledenja pošiljke (to mi ni uspelo sporobat), sam je ponavadi čakalni rok, da prideš na vrsto mal dalši (predvsem odvisno od tega kaj naročiš). Embalaža je v oblazinjena kuverta, v njej pa plastična škatlica ovita v zračno blazino, čipi pa med dvema blazinama. Prijetno presenečenje zame, ko sem odprl paket.

Maxim ima podoben trik kot Microchip. Tudi rešitev je enaka, medtem ko so čakalni roki krajši. Embalaža je kartonska škatla, v kateri je vrečka (tista proti elektrostatiki), čipi pa v plastičnem tulcu. Podoben način kot pri Microchip-u vendar na drugačen način, vsekakor učinkovito.

Tolk z moje strani :D
I'd like to do something crazy!

gorjanc ::

Dallas. Narocil nekaj pregresno dragih AD pretvornikov v četrtek zvečer. Pošiljka je prišla naslednji teden v torek. Z naročanjem nisem imel nobenih problemov uporabil sem hotmailov e-mail. Nekaj sem naložil v okno za namen uporabe ter izbral precej visoko številko za predvideno letno porabo. Sampli pa so prišli v dveh pošiljkah ena pošiljka v torek druga v sredo.

Highlag ::

Sam sem ravno prejšnji teden dobil sample ojačevalnikov od Texas instruments. Naročil v soboto. V sredo so že bili pri meni. Pri registraciji sem sicer navedel službene podatke in Email, vendar sem Email naslov kasneje spremenil na Gmail, ker službeni anitspam filter blokira registracijske potrditve, meni se pa ni dalo čakati do ponedeljka. :D
Dobil sem naročenih 5 kosov.
Never trust a computer you can't throw out a window

zlabo ::

pa kako ti je uspelo kaj naročiti od TI ??
naročil dvakrat, obakrat dobil odgovor: order canceled;((

enkrat sem naročil pri maximu, res brez problema in hitro sem dobil

francka45 ::

texas instruments so zelo pridni kar se vzorcev tiče.
naročil že kar nekajkrat in vedno je paket prišel v manj kot tednu dni, le enkrat ko niso imeli nekega elementa na zalogi so najprej poslali ostale elemente, manjkajočega pa (s papirji na katerih so se opravičevali za tako zamudo:) ) čez kakšen mesec.

zlabo ::

ja pol pa mene ne marajo očitno...;((
bom dans probu še enkrat

_pobesneli_ ::

a to lahko naročis katerikoli čip?ker jaz bi nekaj naročil z microchipa.

p.s. a mora bit nujno podjetje to? ker nevem kako se registrirat drugace
Gregor

Zgodovina sprememb…

BluPhenix ::

Ja navadno vsak proizvajalec zahteva ime podjetja in email podjetja. NApišeš pač neko podjetje in sovj e-mail, ki ti ga je dodelil ISP.

JAz trenutno čakam neke vzorce od Atmela. Ker ne gre za AVRje ne vem kako bo. Bomo počakali še par dni. Zaenkrat ni še nič.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

ql000 ::

Pri Atmelu se pa človek zelo zelo načaka. Jaz sem naročil sample enkrat konc oktobra, preko njihove spletne strani. Čez nekaj dni me je kontaktirala ženska iz slovenskega zastopništva avstrijskega podjetja, ki lifra te zadeve, kjer sem ji moral v mejlu povedat kdo sem, ime podjetja, z čem se podjetje ukvarja, kratek opis kje bom te sample ponucal, poleg tega pa sem ji moral še enkrat, kljub temu, da je imela spisek komponent, navesti katere komponente bom potreboval. Potem sem čakal 3 mesece. Jaz sem sample od Atmela že čisto odpisal. Potem pa neke sobote, ko mene ni bilo doma pride kombi pred bajto in šofer sprašuje po meni oz po imenu firme, ki sem ga napisal v mejl tisti žeski. Sestra, ki je odprla vrata ni imela pojma za kaj se gre in je pač rekla, da te firme tukaj ni, in ni hotela prevzet pošiljke. Potem je šofer začel jamrat, da je od daleč, pa da naj vseeno vzame, tralalalala...

V glavnem to je zgodba z mojimi Atmelovimi sampli. Z Microchipom in z TI-jem imam dosedaj najlepše izkušnje. Fantje pošljejo kar hočeš. Ja, pa pohvaliti moram če Maxim-Dallas, še posebej njihovo pakiranje. Lične škatlice, ki so uporabne še za marsikaj drugega.

Poizkusil pa sem še dobit sample od firme KINSEKI. Delajo razne programabilne kloke,..., oni hočejo po 20$ na naročilo + poštnina + nevem kaj še vse. V glavnem raje kupim, me pride oreng ceneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ql000 ()

16F84 ::

Evo tako izgleda pri microchipu.
Naročil sem 17

Potrdilo o naročilu
Order Date: 03/17/2006

Name and Address:
-
********
********

Slovenia

SI

Items Ordered:

Item: PIC10F206T-I/OT
Quantity: 3
Estimated Ship Date: 03/21/2006
Warehouse: Microchip Thailand Sample Whse (FBS)

=================================================


Item: PIC18LF2450-I/SP
Quantity: 3
Estimated Ship Date: 04/14/2006
Warehouse: Microchip Thailand Sample Whse (FBS)

=================================================


Item: PIC12F683-I/P
Quantity: 3
Estimated Ship Date: 03/21/2006
Warehouse: Microchip Thailand Sample Whse (FBS)



Evo danes sem dobil potrdilo, da je poslano:

Potrdilo, da je poslano:
Microchip Advanced Ship Notice

Thank you for your order, -.
The order lines noted below have shipped.

Sample Order Information:

E-mail:
16F84@*************
Order: **********
Order Date: 03/17/2006

Name and Address:
-
*******
*******
*******
Slovenia

SI

Items Ordered:


Item: PIC10F206T-I/OT
Quantity: 3
Ship Date: 03/21/2006
Shipped From: Microchip Thailand Sample Whse (FBS)
Carrier: TO BE DETERMINED (TBD)
Tracking Number: BKK02 370413

=================================================


Item: PIC18LF2450-I/SP
Quantity: 3
Ship Date: 03/21/2006
Shipped From: Microchip Thailand Sample Whse (FBS)
Carrier: TO BE DETERMINED (TBD)
Tracking Number: BKK02 370413

=================================================

BluPhenix ::

MEne po skoraj 1 tednu še niso kontaktirali od Atmela, očitno lahko sample odpišem. Vse skupaj pa mi je malo čudno, da imajo tak odnos. Bomo videli kako in kaj.

Sicer pa vidim, da tema nekako živi. Pripravil bom en povzetek vsega kar je bilo tukaj do sedaj napisano in uvrstil v prvi post, da bo lažje iskanje.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

ql000 ::

Po mojem te še bodo kontaktiral, samo bo pa trajal!

zlabo ::

evo naročil od TI pa spet dobil odgovor da je order cancelled;(( ;((
to že tretjič sedaj!! nevem zakaj ravn pri men delajo probleme:\

16F84 ::

Očitno jim nekaj ne "diši" Email? IP? Sam od TI še nisem naročeval. Bom poskusil jutri. Najprej moram pogledati kaj bi potreboval. Poročam...

Highlag ::

Ne vem kaj si naročil pri TI. Moraš izbrati tip elementa, ki je na razpolago. Moj čip recimo ni bil na voljo v ohišju, ki bi ga sicer raje naročil. Potem te vprašajo o projektu. Če preverjajo kaj in kako in izbereš neko zadevo in projekt ki po oceni med seboj nista kompatibilna .... Kaj vem mogoče preverjajo še kaj drugega. Moji podatki za firmo so bili kar pravi.

Sem pa naročil že tudi od Microchipa in sem dobil po mislim 2-3 tednih je že nekaj časa nazaj pa sem pozabil točno koliko časa je trajalo.
Never trust a computer you can't throw out a window

francka45 ::

Linear Technology tudi lepo pošilja...
Danes sem dobil pred približno dvema tednoma naročene čipe.

BluPhenix ::

No niso ravno sampli...

Pred 3 dnevi sem pri atmelu naročil:
Technical Library CD-ROM
Atmel Product Guide

Danes sem dobil mail, v katerem piše: Your order has been shipped!

No, to je šlo hitro skozi. Za sample me pa ni še nihče kontaktiral. Bomo pa poslali še enkrat, pa bomo potem videli.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

ql000 ::

Jaz sem pri Microchipu naročil par stvari: 18F8680, I2C eeprome, I2C temperaturne senzorje --> v prvi rundi. Pa so mi zraven dali tudi 18F8722, katere pa sem naročil šele čez par dni. Tako, da imam sedaj 6 18F8722, naročil sem jih pa samo 1x. Me love Microchip!!!>:D Pa še v ful hudi pakungi sem jih dobil! qrc gleda Atmel, sam komplicirajo! :D :D >:D

VolkD ::

Je kdo uspel dobiti kak vzorec od XilinX-a ? Na spletni strani sicer nič ne ponujajo a vseeno ?

ql000 ::

Če sem prej šimfal Atmel, sedaj pluvam po njem! Sem dobil listek od UPS, da naj dvignem pošiljko. Jaz pojma nisem imel kaj sem dobil, ker nisem nič naročeval v zadnjem času. Grem na Brnik, dvignem paket in kaj je not? AT MEGA, ki sem jih naročil oktobra! Matr se jim pa mudi!:'(

VolkD ::

Ja.. verjetno jih ne rabiš več... meni bi pa prav prišli :P

ql000 ::

Lahko se zmenva! Zvečer napišem, kaj imam od Atmela, vse bran new!

VolkD ::

Velja, kar na zs daj. Saj imam jaz tudi dosti tega, tako da če ti kaj rabi kar reci. Tako, da kake menjave vedno pridejo v poštev.

_pobesneli_ ::

jaz sm naročil 22.3 pri microchipu ...pa je danes prišlo :)
ful hitro :D
Gregor

16F84 ::

Tudi sam sem danes dobil od microchipa. Tudi aplikacijo sem že oživel.
PIC-ciča sem komaj prilotal 8-O

BluPhenix ::

WOW 8-O Kaj pa zna?

To je slaba stran atmelov, nimajo tako majhnih stvari, PICi pa gredo vedno bolj v miniaturizacijo. Se mi zdi, da si bosta tudi začela na tak način deliti trg.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

16F84 ::

Tale je sicer zelo preprost. Aplikacijo sem opisal tukaj Ima le 512 x 12 pomnilnika 24 splošno namenskih registrov (RAM)
ter le 7 specialnih registrov v eni banki. Ima 4 i/o pine - tale tudi komparatorje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 16F84 ()

stromar ::

Mene pa zanima, kje se da kot sample dobiti mosfete, shotky dvojne diode,...? V Sloveniji je izbira namreč omejena, pa tudi cene so visoke (tudi po 1000sit za določene mosfete)

Lp

BluPhenix ::

ja najdi proizvajalca, ki ima kar rabiš in potem kontaktiraj. Navadno imajo obrazec za sample nekje na strani.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

_pobesneli_ ::

a je omejeno kolkrat lahko anročis sample?recimo letno?mesečno? recimo za microchip..pa tud za ostale no
Gregor

BluPhenix ::

Nekateri imajo to omejeno, nekateri ne. Pri Atmelu recimo ne piše za kakšno omejitev, vprašanje kaj se zgodi, ko te kontaktiral reseller.

Navadno piše tam kjer prosiš za sample.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Red_Mamba ::

Jaz sem naročil že pri Maximu, TI, Alegrotu, pa še kje pa se trenutno ne spomnim.
Vedno sem dobil sample. TI vem da ima omejeno (pa še kdo) 1 sample order na leto. Kar pomeni 1 naročilo na leto, ne 1 čip na leto.
Ker imajo nekatere firme da lahko naročiš recimo 5 različnih samplov po max nekaj kosov.

Najdlje kar sem čakal je bilo pri alegrotu. Se ne spomnim kdaj sem lani naročil zadevo, pa sem prejšnji mesec dobil.
Torej okoli pol leta. To gre na račun tega da so lani proti koncu leta šele pričeli delati omenjeni čip. Gre za hall-ov merilec toka.
Uporabil ga bom za polnilec NiCd/niMH/ Pb baterij v kombinaciji z katerim od atmelovih mikrokontrolerjev :D

Aja, pa še to: Jaz vedno napišem da gre za hobi projekt, ali pa da rabim za diplomo na faksu čipe,
pa sem vedno dobil vse kar sem naročil.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

stromar ::

Meni pa so pravkar zavrnili naročila iz Nationala, iz maxim-dallasa pa čakam že en mesec ;((

Iz microchipa sem naročil 14 dni nazaj, upam, da kmalu pride

Lp

francka45 ::

>TI vem da ima omejeno (pa še kdo) 1 sample order na leto. Kar pomeni 1 naročilo na leto, ne 1 čip na leto.

ni res. jaz sem lansko leto naročil vsaj 6 paketov pa sem vse dobil.

16F84 ::

Microchip, če se ne motim pošilja v razmaku 40 dni. Sam tam naročujem recimo 2x letno. Običajno kak novejši primerek ali nekaj, česar se pri nas ne dobi, mi je pa iz podatkov zanimiv za poskusit. Pri Dalasu sem naročeval 2x. Pravzaprav v razmaku par dni, ker sem mislil, da prvo naročilo ni bilo prejeto. Dobil sem naročeno iz obeh naročilih. Poslali pa so v treh ali štirjih delih.

stromar ::

Sem dobil iz maxim-dallasa :D

Se mi zdi, da v sredo

Lp

BluPhenix ::

No jaz sem danes dobil katalog iz atmela in technical library CD. Vsaj nekaj.

Se pa zgleda tudi pri samplih nekaj premika. Me je kontaktirala ena ženska iz Codico in rekla, da so sample naročili in da jih pošljejo takoj ko dobijo. Upajmo da res.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

VolkD ::

BluPhonex, se da dobit kopjo tega CD-ja ? Upam da ne bo kdo to smatral kot piratstvo ..
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

ql000 ::

Kolikor jaz vem firme celo spodbujajo razpečevanje teh CD-jev.

BluPhenix ::

Glede piratstva, če si ga pošiljamo sami med seboj, ni treba jim plačevat poštnine. Če pa kdo misli da je to piratstvo naj opozori. V bistvu je gor htmlpage z vsemi datasheeti, kar se pa da pobrat iz strani.

Bom še preveril kako je s tem in se bomo zmenili v kolikor se da.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

VolkD ::

Velja. Hvala.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

zcetrt ::

Pozdravljeni.

Dvakrat zapored sem prejel popolnoma zdrobljeno škatlico od maxima, in vsi, ki veste, kako pošiljajo robo, se temu bržkone čudite. Prej sem mnogokrat )več kot eno leto) prejemal vse tip top, zadnjič pa še paket iz microchipa popolnoma zmečkan in odprt. Se to dogaja samo meni (malo selo, veliki poštni firbci) ali morda še komu?
4.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Brane2 ()

icek ::

Tudi jaz sem ze narocal pri razlicnih. Ponavadi sem cakal 2-3 tedne, razen pri TI. V sredo sem narocil, v petek mi je HDL pripeljal skatlo na dom. Potem so me se klicali iz carinske uprave, da sem dal davcno stevilko, da je lahko TI placal carino v mojem imenu. Res pohvale vredno!
Rider of Theli
www.air-tv.net

BluPhenix ::

Jaz pa še vedno čakam.

Z STjem ni nič, ne pošiljajo vzorcev, oz. bolje rečeno moraš kontaktirat kakšnega distributerja. No sem ga kontaktiral pa je rekel da je 5 kom. free.... v kolikor kaj kupim. Mnja...


Že par dni čakam potrditveni mail od Cirrus logic, pa tudi nič,...

Atmel tudi še čakam, se mi je pa vseeno oglasila neka gospodična iz Codico.


Zdej en dan, ko bom imel čas, bom vse odgovore strnil skupaj in dal v prvi post, da bo vse na kupu.

Veselo čakanje še naprej...
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

stromar ::

A je ze komu uspelo dobiti sample avdio ojacevalcev od nationala, npr LM3876, LM4700 ipd?


Lp

Azrael ::

Po zaslugi te teme sem tudi jaz 3.4. naročil free sample pri Dallas/Maxim in po mailu dobil potrditev naročila. Danes je poštar prinesel kuverto formata A4 z veliko nalepko Documents enclosed.

V kuverti je bil list na katerem piše:
Thank you for your interest in these products from Dallas Semiconductor/Maxim.

Unfortunately, we do not currently have them in Sample Inventory.

Your order has been backlogged and will be sent to you as soon as the products are available.

Data sheets for this product and others are available on the Dallas Semiconductor/Maxim website:

www.maxim-ic.com

On the website, you will also find interesting technical articles, applications examples, and excellent search features to assist you in finding the ideal Dallas or Maxim product for your design.
Sedaj me zanima ali to sporočiolo pomeni to kar piše, ali je zadevo treba brati med vrsticami. Ko sem naročal DS1621 (3x) in DS1631 (2x) so bili ti senzorji na zalogi.
Nekoč je bil Slo-tech.

BluPhenix ::

Lahko da nima local dealer. Navadno je tako, da ne pošljejo direktno od proizvajalca, ampak da proizvajalec poda naročilo naprej lokalnim dispečerjem.

No, jaz sem tudi dobil vmes vzorce s STja, vendar je malo daljša in zanimiva zgodba ... naši distributerji .... Na ATMELE ma še kr čakam, kljub emailu iz codica.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako nabavit mikrokontrolerje Atmel

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
373532 (2882) Brane2
»

DS18B20, meritve v mraziščih (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
828337 (6852) TESKAn
»

PIC kot webserver (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
738292 (6405) ql000
»

Informacije o brezplačnih vzorcih el. komponent

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
172281 (1821) BluPhenix
»

programiranje mikrokrmilnikov?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
346864 (6273) radiator

Več podobnih tem