» »

ANTIČEFUR 3D

ANTIČEFUR 3D

«
1
2 3

GaPe ::

Kje bi lahko dobil to igro?
Don't steal! The government hates competition.

Jany ::

Eri ti s takimi bednimi igrami.

GaPe ::

Nisem te prosu za komentar igre!!!!!!!!;((

Ampak to, kje bi jo lahko dobil.:\

In meni osebno je ZELO dobra igra!:D
Don't steal! The government hates competition.

rc-car ::

Ja, ta igra je carska! :D

Nebi pa vedel, kje bi jo lahko dobil...
Napisi v Matkurjo: Anticefur 3d >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

_Mortal_ ::

sranje igra eni pedri so jo spisal nej pridejo v fužine bojo vsi dibil po pički>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

noogy2noogy ::

Če si iz LJ ali blizu, jo lahko dobiš pri meni.
Drugače pa se boš igre tko kmalu naveličal, saj je stokrat preigrana, sam drugo pakovanje... 8-)
lp noogy

GaPe ::

noogy:

Kolk pa zasede? Bi mi jo lahko sendal?
Don't steal! The government hates competition.

cahahopie ::

Vem, da jo je naredu Zalxx. Al je go.to/zalxx al members.xoom.net/zalxx (xoom več ne obstaja ampak ga je prevzel nbc .. torej members.nbc.net/zalxx mogoče, ne vem već linka.. poglej po ime zalxx).

Špil je kar zakonski, mod za Duke3D, ki ga je premagal. Da, boljši je od Duke3D...
Najužitek dosežeš pa predvsem če špilaš s kodami.:D

Rus ::

cahahopie ejga, a mi lohk pošleš kode na MAIL>:D

CWIZO ::

Novben link ne deal !
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

cahahopie ::

A da ne? Nism probu...hmm sem pa res kaj pomagu...;(
Poskuste najt ta pejđ. V kak iskalnik vpište Zalxx
Fora je v tem, da imam špil! Če bi kdo rad imel, naj sporoči... sam veste.. ni zastonj (CD pa še del.. kakga prešerna bi bil vesel). Glede kod pa bo bolj težko, ker so se nahajale na zalxxovi strani. Jaz sem ga zDLju in ga posnel na CD. Kakor veste ne delam nič nezakonitega, ker je igra freeware.
Pište na mail, če bi radi špil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cahahopie ()

luni ::

In kako da pol ti nameravas sluzit na tujem delu, pa se freeware spilu? Hipokrit.
Artificial Intelligentia

OrlyTM ::

Luni: zdljov ga je, ga zapeku na cd. Za to uslugo želi met tisočaka. Take it or leave it!

Hipokrit ... ne, pameten ... seveda!

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Tjulenj ::

anticefur je free. ker je dodatek. eno datoteko moras presnet iz duka, tko da je razpecevanje kompletne zadeve se kr piratiziranje :D
drgac pa ce bo kdo ksn link najdu, nej ga prosm tle napise. je legendarn spil, jest pa nbenga backupa ne najdem :'(

cahahopie ::

Ja Antičefur je Duke MOD. Normalno, da rabte Duke3D. Za igranje boste rabl še setmain.exe, ki pa ga dobte od kjer veste in znate. Jaz s piratstvom nimam nič zraven.
Glede jurja. Nism jz budala da bom enmu posnel in mu zaračuno samo za ceno cdja. Zraven še sodi elektrika in čas. Čas je denar.

luni ::

Jah no, jaz tud lahko delam backupe svojega diska in jih pecem na CDje in te prodajam po 20K. Me zanima ce bo kdo kupil... Po tvoji enacbi se namrec izide.
Ne, samo res, kdor da temu tipu jurja za Anticefura je bedak ali pa sam ozelo bogat in len osebek. Z malo truda se ga da namrec dobit na netu.

Orly ti pa itak se samo v stevilkah razmisljas... No comment.
Artificial Intelligentia

Caboose ::

Točno tako pa še več:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

cahahopie ::

Ma dej .... ne seri.
Kar zastonj bom talo po svetu naokol. Ja kva hočte zastonj? Al hočte zravn še Milko s lešniki?
Pa ka ti čvekaš o nekem Backupu diska??
Sorry.. jaz sem porabu na 56K modemu za 26 fajlov po 1Mb ... več kot 2 uri. Sicer sem vleku za zase, toda to sem zase, če bi dal zastonj bi bilo kot, da bi nekomu vlekel zastonj z moje linije antičefurja, jaz bi plačal telefon njemu pa bi dal zastonj. Halooo??!
Potem moraš še bedaste fajle presnet na CD in odat na pošto. Čas pa ti gre pri snemenaju in oddaji pošiljke. Zakaj bi zabušaval cajt za nekoga, od katerega ne bi imel koristi?! Raje vadim špukanje v daljavo.
Sicer pa cena 1K SIT sploh ni nobeno oderaštvo. Kot sem rekel take it or leave it. Ne pa tukaj nekaj šimfat pa mi potencialne stranke naščuvat. Sicer se mi pa tukaj sploh ne gre za kak kšeft.
Rekel sem samo, če bi kdo imel Antičefurja3D mi lahko sporoči in mu ga pošljem za jurja. Tudi nobenemu ne prepovedujem, da si ga lahko zDLja. Samo rešitev sem vam tukaj pokazal, če ga baje ne najdete na netu. Torej kaj je tu sploh problem..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cahahopie ()

luni ::

"Ne gre se mi za kseft"
"Ne mi potencialnih strank odganjat"

Comment? Nah...
Artificial Intelligentia

ziga7 ::

luni: ne razumes ga, to je novodobni meneđment;)

cahahopie: ti mas ob takih cenah sploh ksno stranko? pa se neki... seb si zdlju spil, zdj pa hocs njemu zaracunat rac. za telefon? smehehe:>

Binji ::

Pr mojmi sosulci dobim za 300sit tak spil ku cm:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

abcde7 ::

..poznam to-> za 300 Sit dobis antice*ur, pa se fifo, nfs... za 300 Sit oz. ce ne poznas nbenga das 1500 pa dobis 5 spilov na enmu cd-ju, sicer pa je antice*ur bedna igra!!!

Matek ::

cahahopie, za jurja dobiš katerikoli špit pri kateremkoli piratu z poštnino vred. In on si je tudi vzel cajt za DL, pošiljanje po pošti, celo nalepkice je sprintal in poštni predal si je odprl. Ti bi ba zdej tu rad zakšeftal na enem lousy 26MB velkem dodatku za 5 let staro igrico.:\
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dalmatinc ::

naj mi jo en pošle na mail mam ADSL: dalmatinc@email.si

pa gremo čefurje šicat..ha ha

ziga7 ::

Dalmatinc: 900 flik bitte (hocm bit konkurencn;)) :>

cahahopie ::

MadManMato: DA! Tudi pri piratstvu ni važ kolk je velika in kolk je stara. Pomebmen je samo CD in čas zabušen zaradi kopiranja. No pa naroč npr. od enga pirata Duke3D pa reč, da hočeš samo njega na enem cdju. Potem pa reč, da hočeš še npr. Empire Earth.
Kolk ti bo zaračuno? Enako oba. Nism še vido pirata na svetu, ki bi zaradi starosti igre dajal zato ceneje. Pa sem imel z njimi že ogromno opravka (veliko tudi slabih... npr. nekdo je iz 60km odaljenega kraja prišel k men domu težit za denar).

Binji: Tisto je tvoj sošolc, ki ti zaračuna samo za CD, jaz vas pa nimam tako rad, da bom računo samo za CD. Raje tist čas poslušam svojo seko, ko teži o svojih tipih.

Btw... Pa kot sem rekel - luni. Da mi sploh ne gre tule za kak zaslužek. Men čuk pomeni bolj malo. Da pa se sploh vsedem k snemanju pa rabim že jurja. V bistvu pa sem rekel take it or leave it.

CIrCAcevl ::

cahahopie: Potem spadaš men lenčine. Za tak špil pa sploh ne morš zahtevat jurja,če je freeware.TO je tko ko bi ti jst zapeku winamp, pa bi zahteval jurja.HH

luni ::

ma pustite ga, naj kr poskusa prodat svojo "robo" s takimi pogoji... me prav zanima ce bi kdo kupoval v trgovini, ki bi jo vodil on... verjetno bi se kruh stal jurja pa pol, ker se je pac moral peljat v pekarno po njega in to zahteva veliko njegovega dragocenega casa
Artificial Intelligentia

Matek ::

Ja, pa zaračunal bi proviijo na rokavico, s katero ti da kruh v vrečko.;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

CIrCAcevl ::

Sam je pa res, da nben link na Zalx-ovo stran ne dela.

GaPe ::

Ha ha, dobu sem Antičefurja. Končno!!!

Yeah, who's your daddy čapci?

I am

You want to know why I'm your daddy?

Beacuse I have a game ANTIČEFUR 3D.

Gonna shot everyone of you bastards.>:D
Don't steal! The government hates competition.

CIrCAcevl ::

Kje si dobil špil?

Bajo1 ::

ejga GaPe dej prosim nam poves kje se da to dljat?

luni ::

Zdaj ga bo pa prodajal po jurja pa pol da bo konkurencen :P
Artificial Intelligentia

GaPe ::

Počakte, bom dal po delih gor na serverje pa vam bom dal linke. OK?
Don't steal! The government hates competition.

CIrCAcevl ::

ok

Dalmatinc ::

dej ga men bom jst dal gor na server

DrSergioDJ ::

haha, sam kira grda fora...cuka za Anticefurja...ma ne no...kaksen menedzment...:D

StratOS ::

Vem, da je preteklo kr veliko časa ...


ampak ...

A jo lahko kdo kam UL ali pa
mi da link da jo sam, oz. da informacije kako velika je, da mu dam mal placa in U/P pa lahko sam UL na server.

Thx
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: StratOS ()

McHregec ::

LOL čuka za nek star špil. Heh mi smo med frendi to zastonj talal edino cd so nam dal. Sicer je pa špil neumen.
Destroyer Of The Worlds.

Sk8FloRoX ::

alo..GaPe si ze uploadal anticefurja pa k bos plis povej..pa prosm cim prej..

matter ::

če bi poznal besedo čefur, se ne bi tako jezil, in ne kaže nacionalno zavest

ganzi ::

Beseda ćefur zaenkrat še pomeni tujec

Ampak predpona ANTI pa označuje nekoga ki sovraži ćefurje torej sovraži tujce in zanj velja prepričanje o večvrednosti svojega naroda- NACIONALIZEM.

Da razčistmo s pojmi..

Sergio ::

ganzi, razgledanež, zakaj besedo čefur pišeš z mehkim č?

In ne, beseda čefur NE pomeni tujca!
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

(sic) ::

anyway...

Ve kdo kje dobiti ali ne?

Fuck you all!!!

OmegaBlue ::

pri meni če maš ADSl al pa kabl :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

(sic) ::

Imam!
:D
Fuck you all!!!

OmegaBlue ::

Come to irc poj jutr :D

ganzi ::

Pišem jo z mehkim ć zato k mi tko paše..

No Sergio pa povej kaj pomeni, če ni to oznaka za priseljence predvsem tiste iz ex yu..

Sergio ::

Predlagam, da se vsi, ki želijo diskutirati o izvoru ter pomenu besede čefur, premaknejo v kakšno drugo temo v Loži. Ta tema je bila ustvarjena z namenom, kako dobiti to igrico, zatorej nočem, da bi zašli iz aktivne teme, ter, bognedaj, začeli s kakšnim kreganjem ali čim podobnim.

Dejmo se tuki prosm držat teme, če pa tebe, ganzi, zanima, kaj točno je čefur, kar odpri novo temo, se bomo tam notri pogovarjali. Seveda kulturno, v slogu ter brez žaljivk ter spodžiganj.

Hvala.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duke Nukem Forever končan! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10318407 (13799) mp3killer
»

Duke Nukem Forever prihaja maja!

Oddelek: Novice / Igre
319595 (6382) opeter
»

antičefur 3d

Oddelek: Igre
304092 (2112) ZaOstali

Pogajanja o meji s Hrvaško

Oddelek: Loža
171678 (1327) Mavrik
»

Dukem Nukem 3d- totalno razcefurjenje dezele krajnske

Oddelek: Igre
243416 (2251) R33D3M33R

Več podobnih tem