» »

Xbox in Divx

Xbox in Divx

Yurko ::

Samo sprašujem. Glede na to, da je to pravzaprav en (skoro) navaden PC z (skoro) navadnimi Winsi, me zanima, a bo ta zadeva poleg DVDjev lahko predvajala tudi divxe?
V primeru, da bo, mislim, da bi to utegnilo prodajo še intenzivno povečati.

LP, Yurko

jetam ::

ROTFL

totimato ::

:D:D:D

ABX ::

:)

Baje da bo podpiral tudi linux :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

andrej ::

1. xbox tega ne podpira. Ceprav je odzadaj posebna verzija XP-jev nimas XP intefacea, ampak poseben dashboard, ki ni navaden OS, ampak samo interface do konzole. Isto kot ostale konzole. Edina zadeva, ki je skupna MS osom je samo jedro.

2. Xbox ni cisto pravi PC, ker ima lahko modificiran procesor (sicer kao P3 733 ampak malenkost drugacen), malenkost drugacne prikljucke za disk, drugacen video vmesnik in seveda drugace chipset... seveda pa ni dvoma da enkrat linuxa nebi spravli delat....

3. kar se tice xbox-a je pa noro. Ravno sem prisel iz Seattla in Redmonda, kjer ni nikjer Xbox-a za dobit! Ampak res nikjer. CompUSA jih v kratkem zopet dobi nekaj sto in vsi so ze razprodani.

4. jaz sem mel veliko sreco da sem enga dobil in prvi vtisi so zelo dobri. nabavo sem Project Gotham in DOA3 in oba spila rulata.

5. aja, za predvajanje DVD-jev moras dokupit se poseben daljinec, brez katerega ne gre predvajat filmov.

zdaj moram dobit samo se stepdown konverter, da lahko zadevco priklopim pri nas na 220V:D

ABX ::

Uspeh konzole je samo odvisna od podpore iger, lahko je tehnično neverjetna a brez neverjetnih iger ni vredna pol kurca nič, zato se bojim da bo končalo kot z Dreamcast.

PSX pa bo raztural in delna zasluga gre tudi piratom.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

andrej ::

res je. uspesnost je odvisna od iger ne samo od platforme. Je pa res, da ma ze zdaj vec iger za xbox, kot jih je blo na zacetku za PS2 in dreamcastu.

Ze zdaj so trgovine polne z igrami. Od oke jih je na policah okrog 20, in to je sele 14 dni po izzidu xboxa.

Glede na to, da je MS vlozil 500 miljonov v marketing in pridobil ogromno razvijalcev. MS ima denar in voljo tak da ni problem.

Trenutni spili pa so tudi zelo zelo cool.

ABX ::

Glede PSX2 :

Prav in narobe, pač odvisno kako hočeš na zadevo pogledat. PSX2 je imel še vse igre od PSX1.

Vendar igre ki so ga pripeljale tako visko še štejejo na prste, ker tehnično PSX2 ni nič posebnega.


Definitivno pa ima M$ finančne možnosti, vendar je bilo v preteklosti tolko polomije v svetu Konzol da malo previdnosti ne škodi.

Kaj se bo zgodilo pa bo jasno čez 1/2 leti.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se splača kupiti Sony PSP?

Oddelek: Kaj kupiti
142834 (2311) Sandi1987
»

PlayStation 3 Slim tudi uradno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5913079 (8941) Jst
»

Se lahko igrajo XBOX igre na pc-ju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202135 (1527) Mazo
»

PC pretepačina

Oddelek: Igre
303598 (2775) casiouss
»

HALO in Bungie Software (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
584953 (4429) ABX

Več podobnih tem