» »

kupujem laptopa, pa nimam pojma o tem, kaj je dober laptop

kupujem laptopa, pa nimam pojma o tem, kaj je dober laptop

daizi ::

cau,

nujno rabim pomoc. v hong kongu so compjuterji precej ugodnjesi kot pri nas, zato lahko dobim laptopa - acer firma? - za cca 550 evrov, kar je cca 150 000 SIT. vse kar mi je kolikor toliko jasno je 40G disk, CD in DVD RW pa programi, ki jih dobis zraven. kaj pa je z napetostjo, glede na to, da imajo v HK napetost 240 V? in graficna kartica, pa RAM, pa kako dolgo naj bi drzale baterije?
groza, meni pri tem ni nic jasno, zato prosim za pomoc, kaj naj bi imel soliden laptop? za studijske namene in seveda, koliko " ekran?


hvala

MaCoFaCo ::

40 GB disk? To je po vsej verjetnosti kak švohnejši/starejši model.

#000000 ::

Ne vem kako je v HK ampak vem da cena 150.000 sit ni ne vem kako ugodna, ker accer travelmate sem nekje (neka reklama ki ti jo zbašejo v nabiralnik) videl za cca 165.000 sit. btw. kdo ti prodaja Eure ??

trek@s ::

Glede napetosti- na mojem polnilcu piše 100-240V, 50 ali 60Hz, tako da ne bi smelo biti panike.

sinkovc ::

a postaš iz honk honga?

Utk ::

Če nimaš pojma kaj je dober laptop, ga ne kupuj iz HK, ali pa vsaj tu prej natančno napiši kakšen je. To drugo bo še boljše. Pa ne pozabi na kakšno carino. Za 200 jurjev se pa tudi pri nas že marsikaj dobi, pa še ne rabiš se it na drug konec sveta kregat zarad garancije, se raje kregaš doma:)

daizi ::

oh, hvala za pomoc. tule je nekaj dejstev o teh laptopih, ... kateri je najboljsi? in a je ta acer dobra firma al je bols kaksnga sonyevga vzet? in kaj je najpomembnejse pr tem za pazit: disk, zaslon, pomnilnik vmesni (kaj so ti Ghz) itd? v primeru,da se ne odlocim za nobenega od teh, na kaj naj gledam pr laptopu?:\
full lepa hvala.:)

acer aspire WLMI3005 Procesor AMD Sempron M 3300+,
pomnilnik 1 GB,
trdi disk 80 GB, DVD+RW DL,
LCD 15,4 1280x800 Crystal Brite, int. gr. kartica do 128MB,
Wlan 54 Mbit, Windows XP Home.

ACER Aspire 3004 WLMI inkl. integr.3D AGP Grafik/ 128 MB, sound on Board, 56 K/V.92 Modem, 10/100 Fasr ethernet LAN, 3x USB2.O, 32 bit PC-Card Slot, MS Windows XP Home (SP), Norton avtiVirus, Cyberlink, Pover-Produce,NTI, CD-Marker, Abdobe Reader, Acer arcade, Acer GridVista, Acer Launch manager, Acer System Recovery CD


acer Travelmate 2312 LMI Procesor Intel Celeron M 1,4 GHz 1 MB L2, pomnilnik 512 MB, trdi disk 40 GB, DVD+RW DL zapisovalnik, LCD 15" 1024x768, int. gra. karica do 64 MB, Windows Xp Home

carpenter ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
655891 (4621) sw0rdfish
»

Poceni prenosnik

Oddelek: Strojna oprema
101999 (1840) Calligula
»

Prenosnika: ACER, Travelmate 4021WLMI ali HEWLETT PACKARD, NX6125

Oddelek: Kaj kupiti
92097 (1920) blank3
»

Nakup prenosnika - 3 opcije

Oddelek: Kaj kupiti
493754 (2044) Jackass
»

Acer laptop? dobr nakup?

Oddelek: Kaj kupiti
91535 (1326) nurmaln

Več podobnih tem