» »

ABIT IC7 Max3 ali ASUS P4C800-E deluxe ?

ABIT IC7 Max3 ali ASUS P4C800-E deluxe ?

Tribal ::

Skratka imam namen kupiti eno od teh plat. Ostalo že imam vse. Ne rabim odgovorov kot so ne kupuj tako drage plate, ne kupuj P4 ali blabla bla.

Rabim konkretni odgovor kera plata je boljša za navijat, kera plata ima bolj stabilno delovanje. Mislim uporabljati 2X120 GB sata raid, tako da rabim dobro podporo za raid na plati. Torej kera od teh dveh plat je boljša
  • spremenil: Tribal ()

Tic ::

Plati sta si zelo podobni in z nakupom ne moreš zgrešit. :D -- If you chose the left one, you got the right one. If you chose the right one, you got the right one. :D
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Boki_ ::

Js sm mel MAX3 in je bla fuuuuuul dobra za navijat, motil me je sam tisti OTES sistem, k itaq nč ne koristi in ha daš dol, pa daš rebra še na tamale mosfete, k pr otesu so sam na 4 tavelikih. Sicer pa mislim da tut ASUSka ni slaba, sej so bli z njo doseženi nekateri rekordi... V bistvu, ABITko se da ful zmodat, ASUSko pa je lažje zmodat:D
I'm back

Tribal ::

Hm ja sam a nima ABITka 6 sata priključkov?

Nekoč mislm basat not še 2x po 160GB diska :P

bastadu ::

Jaz sem se tudi še ene 3 tedne nazaj odločal katero od teh dveh, pa sem potem vzel ASUSko in ni mi žal... Gor je polno zelo uporabnih bonbončkov pa še za solidno ceno sem jo dobili glede Abitke:\

Boki_ ::

Jap, MAX3 ma 6 SATA...
I'm back

LittleDevil ::

Sam imam IC7-MAX3, pa moram povedat da sem zelo zadovoljen z njo, res ima 6 sata priključkov. Na NB daš ena pasivna rebra gor ce te moti hrup venta... Ta navijat je zelo uredu jest sem prisel z mojim 2.8(M0) do 4.1GHz >:D Pri abitki lahko več dvigujes voltažo ramov do 3.2 pri asuski pa če se ne motim do 2.9.

LP

Dzuro10 ::

A proda kdo Abitko IC7 max3?:D

billy ::

Am...Asus je boljša, če (ko) jo modaš.

Ker ma ram max do 2.8V, abitka pa gre do 3.2V.

Sem pa zaradi tega skuril Asusko, ko sem modal pa preveč našopal 3.3v linijo brez da bi poskrbel za hlajenje mosfetov.

Tako da...za "navadnega" navijalca je abit boljša, drugače pa asus.

Dzuro10 ::

ja sm js bl za abitko, pa recimo, da sm "navaden" navijalc:D Proda kdo?:\

Jst ::

Jaz imam abit ic7 (non max or g) in mi gre voltaza rama do 2.8. A se da to kako na enostaven nacin postimat?

Drugace imam pa to plato ze vec kot 2 leti (I think) in se res zadovoljen z njo. Nikoli problemov in mi ni zal, da sem jo kupil.

billy ::

Ne bo šlo. Lotat bo treba ;)

Aja...razn če nabaviš ddr booster :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

N-E-O ::

Abit IC7... jo mam že kr lep čas, pa sm mel probleme z zvočno kartico (mikrofon) pa ventilator na NB-ju je bil glasen tk da sm si potem kupu hladilna rebra..
to je pa tut vse.. aja pa dal sm okrog 50k sit za njo nekaj let nazaj..
to bo to..
Follow the white rabbit.

Dzuro10 ::

Kolk keša bi dal maximalno za abit ic7 max3, staro 1let, brez vseh kablov, kupleno v italiji, brez računa (garancije)?:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ABIT IC7 (navadna) ali ASUS P4C800 (ne-deluxe)

Oddelek: Kaj kupiti
311195 (852) OwcA
»

ABIT IC7-MAX3 vs. ASUS P4C800-E Deluxe

Oddelek: Kaj kupiti
13939 (763) kuglvinkl
»

katera plosca za p4 je najboljsa za navivat?

Oddelek: Navijanje
101106 (900) OwcA
»

Katero matično

Oddelek: Kaj kupiti
9927 (855) boštjan
»

Katera matična plošča za Pentium 4 2.4 (800mhz FSB)

Oddelek: Kaj kupiti
281479 (1085) asPeteR

Več podobnih tem