» »

Modem

Modem

JanezH ::

pozdravljeni,

imam Win modem USR 56K pci V90. Ko klicem za povezavo na internet in ne dobim zveze, mi modem prekinja na pol minute. Tako seveda zelo tezko dobim zvezo. V dial up networking imam nastavljeno, da caka 0 sekudn preden prekine. V control panel -> internet imam nastavljeno, da caka 5 sekund (minimum). Nic ne pomaga. Prej sem imel Externega Sportsterja 33.6K in mi je prekinjal na 1 ali 2 sekundi, torej takoj.

A mogoce kdo ve kaj je narobe?
Ali naj modem nesem nazaj?

hvala

Uporabnik ::

Kolk jst vem, ga ni osebka na tem svetu k bi ti to popravu. V bistvu ti ne zazna siganala zasedeno? Če je v garanciji zamenjaj. (pa ne za enak modem)

JanezH ::

se mi je kar zdelo, ker sem sel brat tista navodila in tiste ukaze in ni nic delalo

thx

Za|Bon ::

Jest bi se se enkrat za sigurno preprical, potem pa vsekakor zamenjal modem.........

Lp, Za|Bon

JanezH ::

Saj kako naj se bolj na sigurno prepricam kot s se enim delujocim modemom, pri cemer so nastavitve povsod enake. Pri tem en modem dela normalno, drug pa ne!|O:(

Yurko ::

Ma ja, jest ma USR v90 externega, pa mi je včasih tut na par sekund prekinjal, pa sem dokej hitro gor prišel. Zdej pa so očitno znak za zasedeno spremenil, pa čakam in čakam (tudi podnevi na KISSu do pol ure).
Če se ne motim je bil prej znak za zasedeno tuut-tuut-tuut-tuut-... zdej pa kao tut-tut-tut-tut-... (krajši signal).

Senitel ::

Pejd na "Dial up networking" (al kuko je že to v win 98), pa klikn na uno povezavo pa desn klik na povezavo, pol pa properties pa tam naštimaš.

JanezH ::

Yurko: doma imam se USR Sportster 33.6, ki mi prekinja cisto normalno
Senitel: v prpertis imam vse nastimano, ker imam se en modem, ki mi normalno dela pri enakih nastavitvah

:\

Yurko ::

NE vem. Men se je to začelo dogajat nekje v zečetku tega leta. Da včasih spozna zaseden signal, včasih pa ne in potem čaka 60 sekund, kolikor mam naštiman, da prekine zvezo če ni vzpostavljena zveza.
V nastavitvah modema je pa vse pravilno naštimano. Je pa res, da je bil včasih znak za zasedeno drugačen od današnjega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Omrežje - torrenti

Oddelek: Omrežja in internet
253152 (2275) Ribič

WOLF (RTCW) vsak dan ob 22.00 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1547672 (5136) Enzo77
»

WinXP dial-up problem

Oddelek: Operacijski sistemi
151114 (866) CCD
»

Modemi - Windowsi jih ne zaznajo!(podarim DivX Film, RES!)

Oddelek: Pomoč in nasveti
121725 (1532) miranpozar
»

Kako dopovedati ljudeku?

Oddelek: Strojna oprema
91219 (1003) VASkO

Več podobnih tem