» »

Monkey Island 5??? HELP

Monkey Island 5??? HELP

lolek84 ::

Pozdravljeni!!

Malce prej sem brskal po netu in po dolgem času zašel na internetno stran slovenske računalniške revije Joker...

Osebno kot oboževalec pustolovskih iger sem malo za šalo malo zares napisal naslov moje zelo priljubljene igre ki sem jo igral in to je "monkey island"....Na kar me šokira vest oz. bolje rečeno podatki ki so bii na tlačenki 139.

natlačenka 139, Igrovje: Monkey Island 5
Demo neuradnega fanovskega petega dela Opičjega otoka.

Žal sam nimam te številke in me full full zanima če je ta vest resnična... Ker po brskanju po netu nikjer nisem našel da bi bil izdan 5-del te priljubljene igrice.?????

A mi prosim lahko pomagate, ve mogoče kdo kaj več, mogoče za kako stran kjer bi mogoče bilo dobit napovednik oz. se bi dale videt kake slekce tega dela??? Oz. še boljša varianta če ima kdo doma to tlačenko a bi posredoval kake schreen ali kak se napiše, v glavnem slike tega demota???

Ali pa gre navsezadnej za kako za*ebancijo revije Joker?? (Da se razumemo zadnji del je bil 4 imenovan "Escape from monkey island" da kdo nebo pomešal in mislil da je to ta del.

TNX za pomoč pa lep dan vsem še naprej

Tr0n ::

lolek84 ::

Tr0n saj to stran sem že videl in tu le napovedujejo da bo nekdaj izšla, a Joker je pa že objavil oz. izdal demo, kar na tej strani ni ne duha ne sluha o kaki približni podobi igre kaj šele da bi bile za najti kake slikce igre,..... To mi je najbilj čudno????

Tr0n ::

Mozno, da je bil kak home-made fan demo. Povprasaj na Joker forumu.

Kato ::

Je ja sem prebrskal po jokerjevi strani in je od nekega fena

˝Monkey Island 5
Demo neuradnega fanovskega petega dela Opičjega otoka.˝


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skeniranje starih revij (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6518515 (12972) Alamar
»

Dobre old school avanture?

Oddelek: Igre
484464 (2877) MATiCEK
»

Telltale razveseljuje uporabnike Macov

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
103615 (2836) borchi
»

Avanture-pustolovščine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
669467 (4838) lolek84
»

Pustolovščine?

Oddelek: Igre
392516 (1895) BigWhale

Več podobnih tem