» »

Nekaj vprašanj o ADSL-u

Nekaj vprašanj o ADSL-u

R0K ::

Imam nekaj vprapanj o ADSL-u zato vsem hvala za odgovore :

- kako dolga je čakalna doba na ADSL če se npr grem jutri prijavat na Telekom da bi rad meu ADSL ?
- ali ja ADSL možen pri čisto vseh ki imajo ISDN ?
- noja zdejle se ne spomnem nič več sam se bom še ziher kaj.......

thx

BojlerTM ::

jah, ce bi sel na telekom, nevem kaj bi se zgodil.. ce poklices na 080 1000, ti bojo rekl, da se moras sem in da se prijavis. pol bojo, ce je to pri teb mozno, poslal pogodbo (teden, dva) in pol se nadaljnih 30 dni, da ti zmontirjo.
Pogaga pa full, ce jih velik, velik tezis.po tem, da sem tri ljudi na 080 1000 nadru, so me poslal na tel. 01 473 0000 - Miha Gerbec. Z tem sem se lopo pogovoril in rekel mi je(v sredo) da v petek pride pogodba. Pa ni. Se enkrat sem ga poklicu, me je spot nekam preusmeru, in un tip mi je zatrdil, da pride pogodba najkasnej v ponedeljek. Bolje zanj, da res..
Taksna je moja zgodba o ADSLju.. upam, da bos imel ti vec srece kot jaz..
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

cekr ::

Trnutno še ni možno na vseh ISDNjih - odvisno od kje si.

Jaz sem se prijavil konec avgusta, v začetku septembra sem dobil pogodbo, priključili so me ba v sedmih dneh.

rc-car ::

Da ne odpiram novga topica bom kr tuki prasu:
A se da prek ADSLja se zmeri it z 2ema kompoma naekrat na net al to ni vec mogoce? In a mata tista kompa pol razlicne IPje in sta popolnoma neodvisna en od druzga? Ker drugac bom mogu enga dobit, da mi linux na eni 486tki za router zrihta..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

zile ::

rc-car:
Še vedno je možno, da sta na eni adsl liniji dva računala z različnimi IP-ji, ki se zamenjata vsakih 24 ur.

rc-car ::

Ok, hvala! To je vse kar sem rabu vedet >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

mirom ::

Pri meni je šlo v prvem delu zgodbe vse kot po maslu, izpolnim obrazec, naslednji dan dobim pogodbo, pošljem nazaj, Telekom me pokliče..zdaj pa čakam, da pridejo zmontirat..nalog naj bi že bil izdan..

morda je šlo kaj hitreje, ker gre tudi za izgradnjo novega ISDN priključka in ne samo upgrade na adsl.

bomo videli....

rc-car ::

Jest ISDN ze imam, ADSL je pa v nasi vas komaj prisel in bom eden izmed prvih, zato upam na malo hitrejso instalacijo ;)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13312136 (6304) angus255
»

ADSL razdalja

Oddelek: Omrežja in internet
421909 (1213) bf4ed
»

Za vse ADSLejevce

Oddelek: Omrežja in internet
482895 (1545) BC3
»

ADSL - Mnenja!

Oddelek: Omrežja in internet
452191 (1085) Mlchk
»

ADSL montaza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
764704 (3340) eiht

Več podobnih tem