» »

Ne pošilja priponk večjih od 30KB

Ne pošilja priponk večjih od 30KB

vancika ::

Preko mejla mi noče pošiljati priponk večjih od 30KB, v nikakršni obliki(jpg,rar,zip).Isti problem se pojavi preko email.si in siol.net,tudi mimo strežnika(direktno z internetne strani e.mail.si),mimo požarnega zidu in mimo antivirusnega.Isti problem imam tudi pri prenosu datotek preko Msn-ja.Imamo siol adsl,na istem vodu imamo štiri računalnike, s tem, da noben od ostalih priključenih nima tega
problema. Res pa je, da imam jaz na svojem drugačen protokol za priklop, ker ni dopuščal enakega kot ga imajo ostali doma, baje zato, ker imam Win 2000, medtem ko imajo ostali xp-eje.Prosim za pomoč!

nelit ::

Ne vem če je to ravno to... ampak pri takšnih težavah pomaga drtcp. Torej zloudaš programček Drtcp iz http://helpdesk.siol.net/drtcp.exe. Poženeš program in nastaviš vrednost MTU za mrežno kartico, ki jo uporabljaš na 1492. Po ponovnem zagonu bi vsaj nekaj težav moralo izginit.

ps: DrTcp lahko zloudaš tudi drugje.

vancika ::

Naredila svetovano....pa nič drugače:( Vseeno hvala nasvet0:) Čudno mi je bilo edino to, da med mrežnima, ki naj bi jih prepoznal programček(se motim?!)ni bilo tiste, ki jo imam jaz.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z internetom, stranmi in messengerjem

Oddelek: Omrežja in internet
6957 (856) BlazP
»

Iščem ključ v registru

Oddelek: Omrežja in internet
91143 (1036) veteran
»

MTU nastavitve za ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
61359 (1249) Tr0n
»

ADSL, hitrost DL pade zaradi ULja

Oddelek: Omrežja in internet
101901 (1685) pivmik
»

Problem: Programski ruter! (oz. winXP in sharanje internet povezave)

Oddelek: Programska oprema
211831 (1493) MUC

Več podobnih tem