» »

Freeze in brezzicnost

Freeze in brezzicnost

logmarti ::

Zanima me, ce je mozno, da je za nakljucne zamrznitve racunalnika kriva brezzicna oprema (Canyon router in Belkin USB adapter). Kako naj ugotovim kaj povzroca zamrznjenje?

Ce ima kdo kaksne predloge, bom zelo vesel.

logmarti ::

Sem danes testiral, pa je zmrznil kljub temu, da sem bil povezan na soseda, moj router pa je bil fizicno izkljucen.
BI lahko bil USB adapter za wireless?

pivmik ::

ČE zmrzuje le ko imaš priklučen USB adapter potem verjetno bo ta kriv.
Poskusi si prenest in naložit nove gonilnike(al pa starejse).
Če imaš WinXP in nimaš SP2, si ga dej , ker ima dosti izboljšav glede WLAN-a.
LP, Gregor GRE^

logmarti ::

Sem stestiral se na ocetovih WInXP, ki so na istem racunalniku... Freeze. Ergo - software (Windowsi in programi) najbrz ni kriv, mogoce driver-ji za USB, ki pa sem jih na novo namestil, za verzijo 2000 (najbrz misljeno 2.0) kot pise na skatli. Nic ni pomagalo. Danes pa sem fizizcno izkljucil USB adapter, pa je delal racunalnik brez zamrznjenj.

Ma kdo podobne izkusnje z Belkinom?

Se kaksen nasvet za test, ce je res USB adapter krivec?

RudeBw ::

Malce z zamudo pa vseeno. Sem imel enak problem, ampak z netgear USB adapterjem. Čista katastofa, neprestani BSOD-i,vedno z neko drigo prijavljeno napako,a vednov povezavi z mrežo, USB-jem, gonilniki itd. Potem sem nadgradil gonilnike z Netgearove strani, isti problem. Toje trajalo nekaj časa, tako dasem že čiso obupal. Netgearovi gonilniki seveda niso bili Microsoft certified, zato sem probal z avtomatskim upgradeom gonilnikov. Po nekah sekundah sem imel novo verzijo (še novejšo od Netgeara) podpisano od Microsofta. Od takrat naprej imam zlati mir. Če greš pogledat na netgearovo stran forum, boš videl kako ljudje norijo in to večinoma zaradi istega problema, kot ga opisuješ. Očitno je proizvajacem težko napisat nove gonilnike!?

logmarti ::

Sem mel na servisu Belkina. So ga testirali cez vikend in je vse delal kot je treba (racunalnik ni zmrznu po 7 urah) instalirani so bili driverji iz CDja, pravijo, da mi ga bodo zamenjali, ce se bom potem bolje pocutil. Tko da ne vem, je mogoce usb port kriv, al kaj je narobe...

logmarti ::

Sem spremenil najnovejsi Ralinkov gonilnik (belkin USB uporablja namrec chipset od ralinka), da prepozna belkina in ga vtaknil v drug USB port. Nato sem ze skoraj zacel praznovati, ker je vceraj zdrzal celih 12 ur, do izklopa racunalnika, ker sem sel spat. Danes pa so se vsi upi razblinili, ker mi je racunalnik zmrznil ze po 6 urah...

Res sem obupan. Ne razumem, kako je lahko na servisu brez prekinitve deloval 2 dni...

Ce mi kdo se kaj predlaga mu bom hvalezen.

logmarti ::

Tko. V ponedeljek sem dobil nov Belkin adapter verzija 3 (prejsnji je bil 2). Prvi dan dela brez tezav. Danes pa je racunalnik zmrznil po 2 urah. Medtem, ko sem cakal na menjavo sem uporabljal direktno kabelsko povezavo na router in se mi racunalnik niti enkrat ni sesul v celem mescu.

Je mogoce kriva PCI kartica, ki ima 4 USB 2.0 porte? Al je se en Belkin adapter zanic, kar pa mocno dvomim?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri router kupiti? Linksys,Belkin ali Buffalo?

Oddelek: Kaj kupiti
92481 (1560) micoboy
»

Wifi USB adapter mi prekinja povezavo z WIFI modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
101006 (916) D3m
»

Imam povezavo 100/10mb, preko routarja dobim samo 20mb downlada (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
585805 (5017) novuporabnik
»

Wireless

Oddelek: Omrežja in internet
121792 (1502) Gwanaroth
»

Belkin USB bluetooth adapter

Oddelek: Pomoč in nasveti
191682 (1513) Daniel

Več podobnih tem