» »

Acer Aspire 5672 laptop in Adobe Premiere PROBLEM

Acer Aspire 5672 laptop in Adobe Premiere PROBLEM

St|lus ::

Živjo!

Imam popolnoma nov Acer Aspire 567WLMi Core Duo. Računalnik bi uporabljal predvsem za video editing in montažo, vendar mi program Adobe Premiere Pro 2.0 NE DELA! Vse ostalo funkcionira brez problema, nikoli nobene napake, Premiere pa se ne zažene.

Med nalaganjem Premiera se pokaže stari blue screen in konec veselja. Zapisal sem si, kdaj se to zgodi (pri nalaganju katerega plugina), sem ga odstranil, vendar se zacikla pri nečem drugem. Vse plugine sem namreč disablou. Včasih mi celo uspe prit v program, vendar mi ob odpiranju timelinea zadeva zopet pokaže blue screen.

Testiral sem RAM z memtestom z boot CDja, vendar po 10ih urah NI javil nobene napake.

Konfiguracija računalnika je: Cetrino duo, Core duo 1,66GHz, 1Gb RAM, 100 Gb HDD, ATI Radeon Mobility X1400.
Uporabljam licenčni Windows XP Home Edition SP2 ter trial verzijo Premiera (btw: poskusil sem z licenčno verzijo 1.5 vendar je isto sranje).

Kaj bi lahko bilo narobe? Ima kdo kakšno idejo? Mogoče Radeon X1400??? Sem gledal na ATIjevi strani za nove driverje, ampaz nisem našel nič pametnega. Obstajajo samo novi za Visto, tega pa itak nimam.

Hvala in lep pozdrav!

St|lus ::

Jebentisunce, odkril sem, kaj ga je*e... DRIVERJI ZA ZVOČNO!!!

Tazadnja stvar, na kar bi pomislu.
Heh... bomo rešili. :)

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnenja o DELL 6400 Inspiron (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
939041 (5636) steev
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
527401 (5885) Jan987
»

Prenosnik predvsem za grafično rabo

Oddelek: Kaj kupiti
191395 (973) tomaz 06
»

Dual core prenosniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706732 (4716) _marko
»

3 prenosniki(Toshiba, Sony, Dell)

Oddelek: Kaj kupiti
212369 (1936) wxw

Več podobnih tem