» »

Kraje na fakultetah

Kraje na fakultetah

1
2
»

Person ::

Ma model še pol leta ni bil prijavljen na slo-techu ... mejl mu pa tud noben ne dela več.
Let's make something useful!

steev ::

Pizda, men se skos bolj zdi, da je to to. Dejmo mudela najdt.
:|

Person ::

Ja, men tud deluje sumljivo: enaki notesnik ... pa tipica prodaja.:\
Let's make something useful!

kriko1 ::

To je res sumljivo, bi bilo treba dobit serijsko.
Kaj serijska je na zadnji strani? Kaj pa če kdo vpraša za večje slike prenosnika spodaj / zgoraj, kao da vidi če so kake praske... mogoče se bi dalo lepo ujet v past.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

Slo-One ::

Ko bi sketch prišo sem... :D >:D

Bi 0wnali prodajalko. Sam si je kriv, kaj pa ne pride na Slo-Tech. 0:)

steev ::

Mogoce je pa lazna objava. Ker mejl ne dela od te alise. treba je se poklicat.
:|

steev ::

Neka zenska se oglasi, ce poklicem (s skrite).
:|

kriko1 ::

Ja, meni se zdi da je to to. Serijsko je treba dobit. Zahtevat slike prenosnika.

steev ::

Mam eno cifro, ki je ne uporabljam. Zej sem poslal mesig. Bomo videl.Je pa to muslimansko ime, priimek pa se bolj.
:|

Person ::

Hm, kaj pa anonimna prijava na policijo? Na tisto 080 številko.
Ma če bi model priš na slo-tech ...drugače pa bi mogoče modela dalo izslediti:
On je takrat objavil sliko tukaj:

Uporabnik May naj bi bil glavni urednik portala http://apollonus.net/. Nekakšen linux portal.
Ravno piešm mejl temu uredniku!
Let's make something useful!

Person ::

OK, sem poslal mejl dvema uporabnikoma portala http://www.apollonus.net/. Sedaj pa čakam na odgovor ... upam, da ga uspejo najti.:)
Let's make something useful!

steev ::

Ja. Jest sem probal tudi psolat mejl na sketch[at]apollonus.net

Ni odziva! Bomo dal se Boris@
:|

Person ::

Jaz sem poslal na May (pač poiskal med kontakti, pa potem pošlješ mejl preko javascripta) ... pa na phoebus(at)apollonus.net
Let's make something useful!

netanyahu ::

Malo sem guglal in našel še nakj informacij. Naj nekdo kontaktira lastnika prenosnika.

Lastnik: Boris Matič, delujoč email: boris % kiberpipa.org (preverjeno z email dossier)


[----brisano----]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

steev ::

Njo si lepo zadel. Jaz sem izvedel da je doma na Viču. Se pravi, da je to to. Zaj cakam slike od nje. Mislim da ni ukraden :D

Edit: slike misljene od prenosnika
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

koyotee ::

HP-Compaq NX5000 (Pentium M 1.6, 15" ekran, 40gb disk, 512 RAM, serijska številka CNU442FHXB)

ukraden prenosnik ima 1.6Ghz ta ki se prodaja pa 1.5Ghz, je možno da se je bejba zmotila al to ni ta prenosnik?
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

sketch ::

Hoj fantje

Svaka čast za detektivsko akcijo. Bom kontaktiral deklico pa videl kaj bo prišlo od tega.

Sicer je že skoraj eno leto mimo odkar so mi ga pajsnili in imam že novega, ampak vseeno zanimivo...

Sem poklical, naslednji teden grem na ogled.

Stay tuned for an update.

lp
s.
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

steev ::

Katere windowse si imel prilozene. WinXP pro ali home? Povej kako serijsko tukaj ali pa po PM, namrec imam slike. A je imela čžšje tipkovnica.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

V-i-p ::

Katere windowse si imel prilozene. WinXP pro ali home? Povej kako serijsko tukaj ali pa po PM, namrec imam slike. A je imela čžšje tipkovnica.

Serjisko xpjev? Ah, ukraden prenosnik je pa bržčas ja vsak formatiran...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

steev ::

Ponavadi imajo nalepko!
:|

sketch ::

Fantje, umirite duhove - stvar ni moja. Sem dobil fotke, in je sicer isti model, a ima še vedno winxp / centrino nalepke (mene so izživcirale in sem jih snel), obe zvočniški mrežici sta celi (leva na mojem je bila srebrna - je imela spraskano barvo), serijska se razlikuje od moje.

Hvala vsem za trud... ampak punca nima nič pri vsem skupaj. Moram rečt da po tolikem času ... Lepo bi bilo dobit laptop nazaj, ampak je disk verjetno že tolikokrat prepisan da bi se ga težko obudilo v prejšnje stanje in snelo podatke. Finančno mi tudi ne pomaga več veliko - delal sem in si kupil nov laptop. Lepo bi bilo najt tatu/ico, ampak priznam da sem počasi že obupal in se ne obremenjujem več toliko s tem.

Pač nikoli v življenju nisem bil okraden... sem bil potem enkrat za 0.5 mio sit, ampak upajmo da sem s tem zakupil zadosti karmičnega kredita za še nekaj let ;)

Lahko pa verjamete da sedaj obsesivno uporabljam kensington, in da delam backupe na tedenski bazi (Vice Versa je super programček, priporočam).

Lp,
s.
Adapt and overcome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

@LOL ::

Sami Sherlocki (not)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

spet kr eden ::

@ netanyahu:
Da te ne bi slučajno jaz tebe najdu in ti manualno (na roke) razložil kaj počneš, ko daješ podatke neznanih in nič krivih ljudi na net in jih sproti še obtožiš kraje. Temu se kot prvo reče razkritje osebnih podatkov, kot drugo pa je to javno obrekovanje. Za vsako od teh napak, ki si jih naredil, pa obstaja tudi pravna podlaga za tožbo.
Ampak, kot si se površno in pavšalno šel detektiva, si najbrž enako spreten tud z znanjem.

Ne se zafrkavat, tud tvoj IP je javno dostopen!

P.S. predlagam ti, da se, med drugim zelo u'redu, pridni in pošteni punci zelo lepo javno opravičiš. Še najbolje na tem forumu, v tej temi!

Grega

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

spet kr eden:

Predlagam, da pokažeš, kje je netanyahu dal "podatke neznanih in nič krivih ljudi na net in jih sproti še obtožiš kraje".

Hvala.
https://dolhar.si/

spet kr eden ::

Preber si njegov zadnji post!

Ni bilo direktne obtožbe, je pa iz konteksta zelo lepo razvidno zakaj je dal njene osebne podatke.

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

spet kr eden:

> Preber si njegov zadnji post!

Aha ... sem mislil, da sem ponevedoma kaj zgrešil.

> Temu se kot prvo reče razkritje osebnih podatkov, kot drugo pa je to javno obrekovanje. Za vsako od teh napak, ki si jih naredil, pa obstaja tudi pravna podlaga za tožbo.

1. Vsi podatki, katere je netanyahu navedel, so prosto dostopni na spletu. Ne le to, nekateri celo objavljeni v Uradnem listu. (Predlagam, da tožiš založbo ...).

2. Glede "javnega obrekovanja":


Obrekovanje
170. člen

(1) Kdor o kom trdi ali raznaša kaj neresničnega, kar lahko škoduje njegovi časti ali dobremu imenu, čeprav ve, da je to, kar trdi ali raznaša, neresnično, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do šestih mesecev.

(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do enega leta.

(3) Če je tisto, kar se neresnično trdi ali raznaša, take narave, da ima hude posledice za oškodovanca, se storilec kaznuje z zaporom do dveh let.


(Poudarki Ž.D.)

Ni bilo direktne obtožbe, je pa iz konteksta zelo lepo razvidno zakaj je dal njene osebne podatke.

Iz konteksta teme je lepo razvidno, da gre za pomoč pri preverjanju, ali gre za prodajo ukradenega prenosnika. Glede "pravne podlage" priporočam ogled KZ 171 in ostalih. Tvoja emocionalna prizadetost - predvidevam, da gre za tvoje dekle (pa to niti ni važno) - je razumljiva, nikakor pa ne osnovana.

Mimogrede,

Da te ne bi slučajno jaz tebe najdu in ti manualno (na roke) razložil kaj počneš, ko daješ podatke neznanih in nič krivih ljudi na net in jih sproti še obtožiš kraje.

Močno odsvetujem. - Ne se zafrkavat, tud tvoj IP je javno dostopen!
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

spet kr eden ::

Žigec: ne mislim razglabljat s tabo. Nimam ne časa ne interesa. Zato samo še tole!

Bravo, ti si car. Si na netu najdu člen iz zakona.
Kaj ti pomaga, če ga ne znaš prebrat in si ga interpretirat?!
Netanjahu je zagrešil vse tri točke 170. člena. Da ne govorim o osebni škodi, ki jo je utrpela oškodovanka.

Ne se mi spuščat v osebne zadeve moje zelo dobre prijateljice!!! Kaj imava midva se tebe čisto nič ne tiče!
Kolk je moj

Eno je pomoč in raziskovanje, drugo pa je razgrnitev tujih osebnih podatkov. To, komu in čemú je ona dala podatke, je zapisano v njeni pogodbi z Neckermanom. Netanjahu pa se spotika nekam kjer mu ni prostora in ni pooblaščen za razgrnitev osebnih podatkov! Celo Uradni List bi ga lahko tožil, saj je uporabil njihove podatke za nadaljno objavo!

Iz konteksta: kdo je ukradel komp --> v njegovem postu sta napisana dva. Ne glede kdo je napisan, dokler ne dokažeš je vsako namigovanje že obrekovanje!


P.S. jaz se zavedam moje šibkosti in izsledljivosti na netu ter tudi konsekvenc, kar za večino Slovečkov (hrabrih v postih) na netu ne morem trditi.
Zakaj moj tekst uporabljaš v napadu name? Zakaj sploh napadaš mene?

Da nisi slučajno ti Netanjahu?

Microsoft ::

Boh pomagi.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

d0rK ::

Lusna bejba. =)

Gr0unD Zer0 ::

ne bit tako pikolovski no...

saj je ze oškodovani povedal da ni pravi kompjuter.
case closed...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukraden prenosnik?

Oddelek: Loža
202960 (2268) Tody
»

Delavnica strojne opreme za zacetnike

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
374504 (3166) KoKi
»

avdio/video v linuxu

Oddelek: Operacijski sistemi
201790 (1507) kriko1
»

Linux za 200Mhz AMD

Oddelek: Operacijski sistemi
61117 (891) bam88
»

ST je pocasen!

Oddelek: Slo-Tech
241172 (862) mare_

Več podobnih tem