» »

Winamp + WinXP = zašteka

Winamp + WinXP = zašteka

Huey P ::

Po dolgem času sem prišel malo nazaj na forum...

No v glavnem, ko poslušam mp3ke v winampu (katerakoli verzija (tudi v winamp3 beta)) mi VEDNO "zašteka" po kakšnih pol minute. V Task Managerju vidim, da mi winamp žre 99% procesorja in zato potem vse dela zelo pomali...
Ne vem kaj ga jebe - disk sem že formatiral parkrat in vedno isto.
So mp3ke okužene? Tudi, če vzamem dol s CDja kako novo pesem in spremenim v mp3 potem tudi zašteka.

V Media Playerju pa dela brez problema vsak mp3...

..::DOOM III: The Legacy::..

Matek ::

To je specifična napaka, ker meni dela bp.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

GaPe ::

malo se poigraj z nastavitvami Winamp-a in pa zvočne kartice v WinXP.
Don't steal! The government hates competition.

nemesis ::

jst mam tud tak problem...
zakaj in kako mi ni jasno... - po moji logiki so pri M$ spet mal monopol povecal in "onemogocil" WinAmp kot najvecjega tekmeca windows media playerju...

ko ti stekne pojdi v Task Manager (Ctr+Alt+Del) Zapri WinAmp. Potem izberi Processes. Tam sortiraj procese User Name-u in zapri Studio.exe (ce se dela) in Explore.exe. Potem pojdi nazaj na Application in izberi NewTask. Znova zazeni explorer.

Tko delam jst, pa pol stvar dela normalno vsaj ksno uro ali dve... Ce ma kdo ksno drugo resitev nej jo pa pove, ker bi tud men prov prisla:D

Huey P ::

Aja, naj še tole povam:
V Soniqe mi dela isto zajebancijo - probal sem tudi en drug mp3 player pa spet isto...

..::DOOM III: The Legacy::..

Jux ::

hehe suckers... mene so tud tkole vlekl za jajca pr microsoftu - winamp ni delu, zonealarma nisem mogu met instaliranga,... Po 3 dneh sem zbrisu zadevo in si gor fuknu win2k. Mam rajs manj pisane windowzze, sam da so stabilini!
Microsoftu se pa sam smeji, da je tko sprogramiru OS, da nobenih dodatnih programčkov ne smeš uporablat, ker maš itak vse že ugrajen. Monopol ROXX!
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Tr0n ::

Jaz imam podoben pojav, ampak le, ce dalj casa poslusam winamp (30 ali vec minut). Potem pac enostavno zaprem dol in se enkrat pozenem pa spet dela :). BUG!

chucki ::

men je winamp zašteku ko sem imel gor detonatorje 4 22.50! po kakšni 1 minuti mi je zašteku! zdaj mam pa 21.83 pa dela vse ok! imam win. XP
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

nemesis ::

kaksne detonatorje

a mi lahko posljes link ali pa poves s kje si jih potegnil ?

BendeR ::

Jaz sem mel podobne probleme ko sem uporabljo Bluecave_Winamp_Slider.Ko sem tega odstrano je delalo brez problemov.Probaj odstranit vse dodatne plugine (to je mišleno dodatno inštalirane) za winamp.

Caboose ::

...Men pa začuda vse dela že od začetka, le drajverjev za MuseXL ni blo za winXP. Odkar pa so pa je vse vredu... Mam pa problem z NVMax-om kr ne deluje, pa neko napako javi... ring a bell?:P
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Tr0n ::

Novi Winamp v2.78 si presnamite. Ne bi smelo bit vec problemov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrača se WinAmp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
10223328 (5623) zavajon
»

Po 15 letih konec Winampa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13527153 (18130) Hayabusa
»

Problem z zvokom v win2k

Oddelek: Programska oprema
5811 (762) gapa
»

Nova verzija vs stara verzija

Oddelek: Loža
241758 (1450) ahac
»

Sonique vs. Winamp

Oddelek: Programska oprema
181872 (1666) JLP

Več podobnih tem