» »

SAMODEJNA POVEZAVA V XP

SAMODEJNA POVEZAVA V XP

Kriko ::

Ko sem prvič instaliral WinXP ter vse potrebno namestil za povezavo v internet, me je prvič ko sem odprl kako stran z interneta ali link vprašalo kaj želim v naprej glede samostojne povezave. (če naj sam poveže, če naj vpraša kaj naj naredi...). Potem sem imel mir.
včeraj sem ponovno namestil WinXP in pri prvem kontaktu z kakim linkom me je vprašalo isto. Narobe sem označu, torej naj se sam poveže ko odprem kak link ali internetno stran. Zdaj bi rad to poravu, pa tega na noben način ne najdem. sem probal tudi odstranit gonilnik za modem in povezavo, in ponovno namestit, pa ta nastavitev ostane.
V Control Panel/Internet Connections sem nastavil na NEVER DIAL A CONNECTION samo to ni to!

andrej ::

V IE Tools-> Internet Options -> Connections ?

Kriko ::

Preberi zgoraj moj zadnji stavek. Sem dal tam ne Never Dial a Connections, ampak to ni to, to je samo za označit glede povezave!!
Daj kaj res noben mi ne more pomagat. Upam da je razumljivo kaj mislim, in da se je tudi vam po narejeni povezavi, in ko ste prvič hoteli ko ste offline, odpret kak link ali kako internetno stran, prikazalo okno kjer vas vpraša kako želite naprej to funkcijo. Ali ko odprete kak link (Offline), da se avtomatično poveže ali naj vas vpraša kaj želite ali naj ne naredi nič!!

Kriko ::

Sem rešu, oziroma najdu, kje se "štela" to funkcijo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

širokopasovni net (T2 -10/10) in dial-up težava

Oddelek: Omrežja in internet
182048 (1572) globoko grlo
»

router ter nedelujoč internet

Oddelek: Omrežja in internet
111183 (918) Vice
»

Izklaplja klicno povezavo

Oddelek: Operacijski sistemi
6805 (715) ales224
»

Rač. se hoče po vsej sili povezati na net... Hilfe!

Oddelek: Pomoč in nasveti
8922 (769) Pyr0Beast
»

Težave pri usposobitvi računalnika za asp

Oddelek: Izdelava spletišč
171120 (952) W|ndKiller

Več podobnih tem