» »

ADSL share - 3 mrežne kartice

ADSL share - 3 mrežne kartice

Roman ::

Ali bi lahko share-al ADSL, ce bi imel 3 mrezne kartice. Ena za ADSL, drugi dve pa za connection za dva druga racunalnika. Dve mi delata brez problema.
Stvar bi mi nadomestila HUB(za 3 rac), ker je 10/100 hub predrag(okrog 30.000 pomoje).

Predlogi?

piek ::

Hum, clovek, preglej najprej ponudbo pa ti bo marikaj bolj jasno. Tudi hubi niso vec tako pretirano dragi. 10/100Mb za 4 racunalnike je cca. med 10 in 15 tisocaki. Kak no-name tajvanski model bi mogoce dobil se celo ceneje.

LP

piek
--- Finish it off if you started it! ---

ns-miha ::

hub stane 6 al 7 jurjev. je od geniusa in je v obliki mrezne kartice z dodatnimi porti. Dela super, ma pa za 5 masin še gor prkluct. Da dela super vem ker jo posedujem. Dobra je za ADSL al pa za mrezno klanje. z driverji sploh ni problema, dobis za vse (linux, win9x,win200/xp,beos,dos,netvare....)


aja prodaja jih pa PCX computers al pa njegove pooblaščene firme.

Roman ::

Mislim, da bo to prava stvar. Priklopi se pa verjetno na PCI in ne potrebuje pol napajanja in ostalih stvari.

ToniT ::

Če je ta kartica v računalniku, a mora biti pol ta računalnik non stop prižgan?

Roman ::

Hm, jest se to nism izvedu, lahko pa si preberes na strani od geniusa. To se pomoje imenuje GS4050N 5 port N-way Switching Hub. Grem je dons u PCX vse prasat pa bom pol vec povedu.

Justy ::

No, ti se kr pozanimaj pa porocaj pol, k mene tud tale zadeva zanima.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL- dva kompa

Oddelek: Pomoč in nasveti
432448 (1872) Gandalfar
»

Ker switch mi priporočate (čim cenejši!!!)

Oddelek: Kaj kupiti
141048 (793) bastadu
»

Mrezna karta za ADSL

Oddelek: Kaj kupiti
251330 (1096) Igor
»

Povezovanje treh računalnikov

Oddelek: Strojna oprema
12998 (803) ns-miha
»

mrežna-problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
381609 (1337) Jinxy

Več podobnih tem