» »

tržaški essedi ne vrača več I.V.E.

tržaški essedi ne vrača več I.V.E.

karma ::

samo v info: ne delajo več faktur za export, na vpr. zakaj pa ne, je mandeljc izustu. boste že vidli zakaj....??!!!
goriška expozitura pa i.v.o. še vrača....
cya:)

eiht ::

kaj so zmesani....kaj se to pravi da ne vracajo....

matevzm ::

Pardon, tabla vrgla odgovor v napacen thread.. ignore...

||_^_|| ::

vem..sm biu 2 tedna nazaj tm...ej tisti modeli tm not so prou kreteni

OZZY ::

To da tržaški essedi ne vrača več ive je bilo tu kokr vem že govora. Vračal pa naj bi jo essedi v gorici kokr vem. Samo raj preverte.
Go with the flow.

ABX ::

Essedi v trstu ne vrača ive že full časa, zato ker imajo budale.

Po zakonu pa morajo obvezno vračat ivo tako da če začneš težit z financo se kr userejo, vendar ive ne dobiš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

karma ::

bojda ne vračajo i.v.e. ravno zaradi italijanskih finacarjev, izdali so jim prepoved za export ker so pisali nižje fakture kot so bile dejansko...8-O

OZZY ::

Ja a v gorici vračajo ivo ali ne? Ker enkrat je bilo rečeno da in me zanima ali se mi potem splača dol it.
Go with the flow.

karma ::

v Gorici i.v.o VRAČAJO...fakture izstavljajo od minimalno 300.000 do max 450.000 lir..mi je prijazno razložil prodajalec danes...lahko naročiš robo tudi na njihov email
gorizia.shop@essedi.it
over and out...:\
...obsolete...

OZZY ::

Karma: Thnx. Bom šu drug teden mogoče dol mal pogledat kaj majo zame. :D Samo do 450000 lir je pa še vedno mal če greš sam. Hm pač tko je.
Go with the flow.

Trdi ::

Se pravi, ce kupim monitor za 100 jurjev, placam polno ceno + carino ?!?! A nocejo napisat na racun tolk malo,da ne placas carine? (BTW, a je 500 000 lir?). Sej kako pa je s tem, ce gresta dva? Ne morta bit dva za eno stvar, a ni tko?
Trdota d.o.o.

OZZY ::

Kokr jest vem ne moreš ene stvari napisat na dva dela. Edino če poznajo kako foro. Bi bila pa če obstaja dobro za vedeti.:))
Go with the flow.

KuhaR ::

Bil sem parkrat v Trstu ko so še vračali IVO pa so bli tolk prijazni, da so mi razdelili večje zneske na več faktur. (kupu dva monitorja in zmeraj so mi naredili dve fakturi).

Trdi ::

Zdejle eno vprasanje: A so komurkoli napisali na racun manj kot je placal??????
Trdota d.o.o.

OZZY ::

Pa a je to sploh dovoljeno, da ti razdelijo znesek na dve fakturi. Me firbec matra, ker bi potem ne bi bilo problema z švercom.:D
Go with the flow.

Trdi ::

Bolje preberi: Kupil je DVA monitorja in zato dobil 2 fakturi. To bi lahko sam izsilil s tem, da gres 2krat u trgovino.
Trdota d.o.o.

KuhaR ::

Zadeva je taka: kupu monitor in plato = 1.200.000 ITL in mi je trgovec to razdelil na dva dela tako da je monitor stal okoli 600K ITL (cena 800K ITL) ter abitka okli 550 K(stala 350K ITL). In glih v tem je bila fora. Tudi drugič so mi naredili isto nekje vzame nekje doda. Če se prpobaš zmenit ti grejo na roko tudi drugje ( 200m nižje od Essedija).

karma ::

jep...kot pravi rdi 6 comp: tžaškemu essediju so ravno zato italo-financarji odvzeli "pravico" za export zaradi takih "for" z nizjimi fakturami, ker so s tem tud italo-davčno-blagajno oškodovali (pare na ruke system...a kasica prasica prazna)...so it goes...zato so v gorici bolj dosledni in izstavljajo realne fakture
...obsolete...

Trdi ::

Kaaaj?! Ne napisejo manj?! Shit, pa so sli plani po vodi. A poznate kaksno drugo trgovino, da so kolkrtolk normalni?
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Essedi shoping

Oddelek: Kaj kupiti
131364 (1026) Matty
»

Kje kupiti radeona 8,5k

Oddelek: Kaj kupiti
291966 (1386) HeMan
»

Nakup v zamejstvu (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645165 (4316) eiht
»

IVA

Oddelek: Strojna oprema
131504 (1252) Gogo
»

Kvaliteta pri Essediju- Italija

Oddelek: Kaj kupiti
242025 (1446) Pat_MaGroin

Več podobnih tem