» »

Temperatura jedra pri GF 6800

Temperatura jedra pri GF 6800

gartner ::

Temperatura jedra mi v normalnem stanju niha okrog 65 stopinj, ko igram Doom3, pride do 76, ce igram pol ure. Hladilnik je s heatpipe. Ohisje je chieftekovo, dobro hladi, prostora je veliko, tako da ne vem, ce je to normalno. Kartice nisem OC. Ce pa ji odprem cevovode, ni sprememb. Greje se isto. Me lahko kaj skrbi?

miskoslo ::

Za primerjavo lahko opisem moje temperature gf6800 silentpipe:
idle 56°C
load 66°C

ohisje no-name, ne prevetreno in polno praha.
Ventilatorji: 1 od no-name napajalnika, 1 od CPU (box)

tvoje temperature se malce visoke

gartner ::

In kaj bi lahko bil vzrok za taksno gretje? Je to normalno, da tko nihajo vrednosti temperatur jeder od kartice do kartice ali je to posledica cesa konkretnega oz. kaj se da naredit?

gartner ::

Lahko kdo prosim pomaga, ker me skrbi, da se mi kej ne poskoduje. Ali je pri taki temperaturi vredno skrbet, bi mogoce NV Silencer 5 pomagal, je boljsi od gigabytovega passive coolerja? Help?

dustphoenix ::

Ne rabiš nič skrbet. Ne bo se ti nič skurlo. Saj se jedro od grafe upočasni samo nekje nad 100°C!Tak da še maš fore.

Jaz mam navito 6600GT in mam max temp. v loadu nekje 60°C - RivaTuner!!! >:D

Aja, odvisno tudi od kerega proizvajalca maš grafo, Leadtekove, so znane kot zelo hladne (vsaj 6600GTji), medtem ko Asusove dosegajo tudi po 85°C!! ;((

Tak da, don't worry, be happy in veselo igraj!!! 8-)

Ajd!

gartner ::

Tnx!

zvitorepec ::

POV / Asus v9999 (gf 6800) agp
idle: 45
load: 70
HOWGH!

RC14 ::

gartner:

Res imaš dokaj visoke temperature, jaz sem mel na 6800GT naviti, v idle okoli 50 stopinj na original hlajenju, vendar se ne rabiš nič bat da bi se kaj skurlo. Nekatere se malo bolj grejejo, nekatere malo manj. Verjamem pa, da ni ravno fajni občutek, ko gledaš takšne temperature.
Dokler ti kartica ne preseže recimo 85-90 stopinj med igranjem, se ne rabiš obremenjevat.



Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Q6600 temp

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
412587 (1390) axee
»

Koliksna je lahko max temperatura plosce in cpuja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
728994 (6393) Vuli
»

Kateri proizvajalec 6600gt(navijanje&temperatura)?

Oddelek: Strojna oprema
292022 (1431) Goldee
»

Temperatura GPU previsoka?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71603 (1320) EvilDare
»

Ne vem več kako hladit...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231367 (1068) segi

Več podobnih tem