» »

Težava pri vspostavljanju povezave

Težava pri vspostavljanju povezave

grvinar1 ::

Na kratko bom predstavil mojo kofiguracijo:ADSL Sinfonika,WindovsXP, Firefox,antivirusni Pannda(iz paketa Sinfonke),email Thunderbird.No zdaj pa k problemu:že nekaj dni imam problem z vspostavlnjem povezave z internetom in sicer linijo večinoma normalno vspostavim vendar se mi stran ne naloži,prav tako mi ne potegne dol pošte(sem praktično odrezan),pridejo pa svetli trenutki(kot zdaj)ko pa stvar normalno dela.Klical sem na pomoč od Sinfonike pa mi je dejal,naj izklopim Pando pa ni nič pomagalo.Poskusil sem z IE pa Outlook expres pa tudi ni bilo ni boljše.Prva sumnljiva stvar ki se je začela pojavljati je bil ta ,da ob zagonu FF-a ,se okence za vspostavitev linije ni pokazalo ampak sem moral pojavno okno sam poiskati.Delal sem Scandisk pa pregledal z s Pando pa z Adawere pa šel nazaj na obnovitveno točko pa nobena svar ni pomagala.Sumljivo pa mi je, da ob zaustavitvi se ustavljajo programi za katere ne vem od kje so se pojavili in jih moram odtraniti z upraviteljem sitema ,ker jih avtomatsko sistem ne odtrani.Vem da sem nametal veliko stvari(mogoče sem tudi zamešal jabolke in hruške), se pa za vsako idejo lepo zahvaljujem.

grvinar1 ::

Pando sem dal dol pa stvar dela normalno.

billgates ::

ja koga boš pa zdaj zaposlil če si pando dol dal?:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

En računalničar je reku da BitDefender ni antivirusni program!!!

Oddelek: Programska oprema
202964 (2128) Pyr0Beast
»

emule ne connecta po reinstalaciji Pande

Oddelek: Pomoč in nasveti
7861 (799) Virko
»

Firevall in antivirusni program kateri?

Oddelek: Programska oprema
91436 (1261) jurre
»

Kateri antivirusni program priporočate ??

Oddelek: Programska oprema
172043 (1810) SavoS
»

Izšel Norton Antivirus 2004

Oddelek: Novice / Varnost
242569 (2569) lipicanec

Več podobnih tem