» »

Težave s compom

Težave s compom

thierryhenry ::

Zdle se mi to pogosto dogaja v zadnjem času pa ne vem zaka, poslušite:
ko je comp v normalnem stanju, pač nič ne dela al pa se kaj downloada al pa kej pa ugasnem monitor ane, pa ga prižgem nazaj pa mi začne utripati lučka na monitorju (ne vedno) tu se ustavi, ne morem nič in ko comp resitiram se pojavi napis da manjka ali je poškodovana dadoteka c:windows/system32/config/system (vedno ta dadoteka) zato spoloh ne morm priti v winse, ostane mi še samo to, da ga formatiram.
Če kdo ve zakaj se mi no dogaja naj mi res prosim pove, ko nimam mira in sploh ne vem kdaj se mi bo to spet ponovilio hvala za odgovore že vnaprej
Ronaldinho

ToniT ::

Najprej preveri RAM.
Datoteka c:windows/system32/config/system je sistemski register, ki se ti sesuva. Razlog za to pa je verjetno strojna oprema!

thierryhenry ::

ja disk mam nov pa grafično mam tut novo, se pravi da so sam rami lahka krivi?? no no glih nujno ane sam pa kk jih naj preverim če so ok? enkrat sm jih neki vn devu sam je mnda važno kk jih daš nazaj ane sm neki slišu enkrat, pa kk bi jih dau pravilno nazaj pa da bi pol vidu če bi delalo??
Ronaldinho

kixs ::

Mozno je, da imas napacno nastavljeno ACPI (powersaving).

Pojdi v nastavitve za "power" in vse izklopi (monitor, harddisk in system standby).

LP

thierryhenry ::

js zdej sm zo zrihtu sam useen me še zanima kk se rami pravilno vstavjo v comp ko sem nek slišu da je pomembno kk jih vstaviš????
Ronaldinho

thierryhenry ::

zdj še ugotavlam zaka mi to dela, pa sm mislu uprašat al bi lahk bla tut grafična kriva da se preveč greje al pa kej kej res je pa da mi zadne čase neki ventilator na njej ful čudno dela, ful je glasn mislim da se je kej skuku al pa kej, prej je bla pa ena fora mi je pa spet tk nardilo ko ponavadi pa je bla fora da je lučka na modemu še kr utripala ko sm neki downloadu, se pravi da comp laufa sam monitor ugaša, pol je bla še pa ena fora sm ga pa js kr ugasnu pa nazaj prižgau je pršlo pa spet normalno u windowse....čudno kaj......ponavadi ne morm pol več ptit u winse:\ :\ :\ :(
Ronaldinho

muzičar ::

h3h... miško ali je grafična ali je pa matična samo glede na to da naj bi delal normalno samo monitor se ne prižge dam jaz denar na grafično... povej specifikacije pa vnaprej se izogibaj formatiranju ker boš zje**l disk...

thierryhenry ::

aja se zjaba disk, kokrat pa recimo še lahk formatiram disk??
sam res je čudno enkrat mi ne pride u winse drugič mi pride, to je res mal čudno,
sam če a bo spet treba formatirat ga bom mogu....hm
pa zdle sm si naložu navadne winse gor brez sp2 pa se mi zdi da mi bolj šteka use, sam to je grafa kriva, no sej bom še vidu
Ronaldinho

muzičar ::

jah bi blo fajn če bi kje pisalo: "disk lahko formatire samo še enkrat preden bote morali zpraviti veliko dragocenega denarja in na novo skleniti simbiozo z M$" ... hja samo to ti pravim da nesi na servis preden zjebes disk po nepotrebnem, ker potem si bos nakopal se vec tezav in stroskov... disk pa z j. zato ker se pri prevelikem format. glava zmede in ne ve več ker sektor je ker in tako imaš z .j disk... ni lepo

thierryhenry ::

dau sem na testiranje rame pa disk pa grafično pa dism sem dau nov not pa mi še kr to dela ko mi je prej, kr ugasne monitor al pa zmrzne comp, zdej je pa lahk še tk sam plata kriva al pa procesor, monitor sem tut probu drugega pa je isto......če ne ga bom pa pelal ceu comp na servis pa naj tam pogruntajo kaj pametnega:)
Ronaldinho

thierryhenry ::

pa tut šteka mi ful, no zdje mi je začelo, tk že ko miško premikam ne dela več v redu, pa ko prižgem comp se ful počas nalagajo winsi pa naploh use pošas dela. tut če gledam film mal šteka ko prej seveda ni..........hm.......ka bi kej to res blo naj kdo pomaga :( :( :'( :'(
Ronaldinho


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako naj ponovno naložim xp-je? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
685572 (4807) pilotgirl84
»

Win. could not start...... wtf. \windows\system32\config\system

Oddelek: Operacijski sistemi
82448 (2361) Tovaris Stalin
»

kaj je to ?

Oddelek: Navijanje
131137 (875) ČIP 008
»

DOS!

Oddelek: Igre
81211 (937) misterno
»

c466@525...?

Oddelek: Navijanje
321126 (839) boss_y

Več podobnih tem