» »

AVG - email scanner???

AVG - email scanner???

mbra ::

Imam antivir. prog. AVG empak v paketu nima email scanerja kje ga dobit.(če sploh)

Ali je to dober antiv. program, naj nekdo predlaga, će je kaj bljšega (norton me je razočaral).



Lp (mbra)
mbra
  • spremenilo: mbra ()

bossini ::

to je pa že blo tokrat obdelano! sicer pa avg ni tok slab sam jaz prizanašam na kasperskya k me ni še v nobenem primeru razočaral! pa ima email scanner!! LP bossini:D
bossini

NavadniNimda ::

FREE AVG Edicija za domače uporabnike:
http://free.grisoft.com/doc/1

Tole je izjemen software, brani mail, brani računalnik pred virusi, trojanci. Kuri zelo malo resursev, za razliko od smetja PandaAntivirus, ki povzroči, da se Windowsi nalagajo tkole ene 2 uri.;((

AVG je v samem vrhu antivirusnih rešitev. Jaz občasno preverim svojo delovno postajo tudi z Adaware od Lavasofta - ampak nikoli nič ne javi. Panda je pa kar nekaj smeti prepuščal skoz. AVG rulez! Pa še zastonj je!:))

mbra ::

Hvala za potrditev mojega mišljenja.

Lp (mbra)
mbra

shrimataji ::

Lp.

Ima email scanner, vendar pred instalacijo AVG-ja moras obkljukati opcijo, da ti instalira email scanner.

Lep pozdrav.
...Ni velike razlike med genijem in norcem....

Vanadium ::

da ne odpiram nove teme trenutno uporabljam bitdefender 9 pro verzija. kaj si mislite o njej?

NavadniNimda ::

Čist v redu je, primerljiv z AVG. Po nekaterih testih je en boljših, po drugih drug. Gre pa za nianse - imaš izdelek "v špici".8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odstraniti trojanca?

Oddelek: Pomoč in nasveti
154671 (3041) AlexUS
»

Virus - Trojanci

Oddelek: Pomoč in nasveti
111583 (1323) TechBeats
»

Kateri antivirus za windows visto

Oddelek: Pomoč in nasveti
51202 (1167) Tr0n

Najboljši antivirusni program?

Oddelek: Programska oprema
226196 (3669) krneki0001
»

Virus kateri se širi preko forumov ali nateg?

Oddelek: Omrežja in internet
91690 (1283) R-G

Več podobnih tem