» »

Ali gre star disk v nov comp

Ali gre star disk v nov comp

strubelj ::

Imam problem, ne upam si priklopiti enega diska - MPE3136AH - E ID: YFIN, KI IMA GOR ŠE VEDNO NALOŽENE WINDOWSE na moj računalnik, ki ga imam sedaj, kjer imam windovs xp profesional . Zdej me zanima ali je lahko kaj narobe, da ne bom česa uničil, ali lahko disk ki ga imam sedaj v compu, kar izklopim in priklopim starega (windovs 98), zanima me vse kar bi lahko bilo narobe.

boštjan ::

ti ga akr priklopi,le v biosu označi naj ti zboota iz novejšega.najbolje je da maš novega kot primary master priključen
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

strubelj ::

Ja, jaz ne vem o tem nič, ali mi lahko to razložiš bolj podrobno, saj sem v računalništvu bolj bos, na forumu pa nov. Kako v biosu označiš, ...

Poldy ::

Vprašanje je, kaj hočeš - iz starega diska prekopirati nekatere podatke na novi disk? Če je tako, potem:

Ti kar priklopi star disk poleg novega. V biosu imaš sigurno izbrano, da ti štarta sistem iz novega diska. Ko boš nato računalnik prižgal, boš prišel v win XP, tam pa boš videl, da imaš na razpolago novi in stari disk (moj računalnik).
Tako bi jaz naredil.

Če hočeš win 98:
Lahko samo zamenjaš novi disk z starim, pa ti bo računalnik sam zaznal spremembo. Ko boš prišel nato v win98, ti bo rač. našel kup nove strojne opreme.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vgradnja SSD + prenos Win 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6310922 (8821) Machete
»

Prenos sistema iz HDD na SSD (stotič:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5716410 (9902) opeter
»

Windows xp pride le do loadinga

Oddelek: Pomoč in nasveti
312186 (1962) bluefish
»

sata disk (Hitachi 7k250), namestitev

Oddelek: Strojna oprema
453180 (2204) Blind
»

Nov disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
141032 (799) VASkO

Več podobnih tem