» »

DVD-ROM?

DVD-ROM?

BaRtMaN ::

V času navoletnih praznikov in Božička mislim pisati Božičku ali pa dedku Mrazu za eno DVD-ROM enoto :).
Ker sem pri Jokerju naročen na Natlačenko:), Pioneer odpade, ker baje 100-tka gor ne dela;((, dobu pa sm nasvet za Toshibo.
Prosm, če mi svetujete!!!

rap3r ::

Ja res nedela, oz dela če neki cd okol obračaš... neka finta je! Drgač je pa pioneer najboši dvd!!! Tanova 106, 116, mogoče tud starejši kkšn, delata na vodilu udma ata 66!!! Tako da sta zelo hitra!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

BaRtMaN ::

Sej vem, da so Pioneerji najboljši, tud sam berem teste po revijah.
No, kakšna pa je ta finta, ker če dela natlačenka na tem pogonu, mi ga bo Božiček prnesu:\?

ChiefThunder ::

beri tukaj.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

BigFoot ::

barto> prvo kot prvo, na Pioneerju ne dela samo 100ka. vse prejsnje so delale normalno, in tud vse naslednje bodo. drugo, men na mojmu Pioneerju (6x) dela normalno.
vzemi Pioneerja
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Milko ::

100tka definitivno dela na Pioneerjevem DVD-ROMu!!! Jst sm jo 100x dal vn pa not, delala mi je ze prvic in se vedno dela. Vse kar sm naredu, sem ze takrat k sm kupu racunalnik, dal gor firmware RPC 1.22 (to bos itak naredu, ce se bos hotu regij znebit) in dela vse. Delal ni unim, k majo starejse firmware. Povrhu vsega je pa Pioneer zame najboljsa enota...

rap3r ::

Ej fantje a kdo ve kje bi dobu najcenej pioneer 116? Plis pomoč!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

BaRtMaN ::

To vem, da sm stotka ne dela na Pioneerjih, sm prebral na Jokerjevem Mnenjalniku.
Itaq bom Pioneerja kupu, ker je dalec najboljši od vseh;).
Sam tole nadgrajevanje firmwarea pogone ni glih najbolš, ker lahko baje uničš pogon, pa še garancijo zgubiš.

Daishi ::

Sa lahko se zmeri flashas nazaj ta star BIOS zarad garancije!

Ej, decki, a se u Slo trenutno dobijo Pioneer DVD enote 16x?

U stacun so nam napovedali 20x in rekli, da bojo ze v naslednji posiljki ( ka jo cakam ze 1.5 mesca). Zej pa nimamo niti 16x niti 20x Pioneer-jev ? :'(
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater Dual DVD zapisovalec od nastetih?

Oddelek: Kaj kupiti
372426 (1787) Gronder
»

dvd zatikanje

Oddelek: Zvok in slika
11904 (719) Boky
»

DVD ///// CDRW

Oddelek: Pomoč in nasveti
141410 (1227) Kriko
»

DVD??????

Oddelek: Kaj kupiti
311885 (1555) js
»

Kateri DVD??

Oddelek: Kaj kupiti
14976 (844) matevzm

Več podobnih tem