» »

Priklop VCR na PC

Priklop VCR na PC

SHlosar ::

Helou.
Imam problem. Posedujem TV-kartico WinFast TV2000 xp expert, na njo sem priklopil Video rekorder preko antenskega kabla, toda tv kartica mi ga ne zazna. Tv kartica ponuja avto scanning, s čimer videa "ne najde". Kaj mi je storiti?
Prosim za pomoč. Hvala.
Lp, Samo

polde66 ::

naloži si program za zajemanje videa ( pinnacle, Ulead, Adobe premiere....)
čeprav te ravn nisem dobr šteknu, ne vem točn kaj je tvoj problem.
Antenski kabl ti daje možnost gledanja tv programov, ki jih dobiš preko ponudnika ( kabelska, satelitska...) Videa pa ne boš gledal na tvoji kartici
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

SHlosar ::

Hvala za odg.
Zakaj pa ne bi mogel gledati videa prek tv kartice ?
tip v trgovini je rekel da rabim samo tv kartico al nima pojma

lp

SimplTech ::

Malo narobe si razumel prodajalca. Če jaz prav razumem kaj ti želiš:

hočeš na TV kartico priklopit videorekorder preko antenskega priključka in potem na monitorju gledat vsebino videokasete?

Če je to prav, potem tako enostavno ne bo šlo. Preko antenskega kabla lahko prejemaš samo TV signal. Slika iz video rekorderja oz. iz kasete se pa prenaša preko scarta ali katerega drugega video kabla na recimo TV.

Tako ti direkt iz kasete ne moreš gledat na monitorju stvari. Moreš si dobit kak program za zajemanje videa , kot je rekel polde66, presneti vsebino videokaset preko video input vhoda na TV-kartici, na disk in potem lahko gledaš vsebino na monitorju.

ToniT ::

Nastavi na kartici EU (Europe) air. Potem pa nastavi kanal ročno. Običajno videorekorder oddaja na 36 kanalu (ali pa kak kanal ali dva višje oz. nižje).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425950 (3540) francek1
»

nakup Tv kartice

Oddelek: Zvok in slika
293223 (2460) gruntfürmich
»

iz video na DVD in kvaliteta zajema TV tunerjev

Oddelek: Zvok in slika
162443 (1946) zcetrt
»

kako narediti soliden film (sony/pinacle/.MPEG/.AVI)

Oddelek: Zvok in slika
113253 (2955) pivmik
»

TV-Out na TV letnik 1989 ???

Oddelek: Zvok in slika
291657 (1394) flipflop

Več podobnih tem