» »

Microsoft SQL Server Management studio express

Microsoft SQL Server Management studio express

Dodge ::

Lep pozdrav ,
mene zanima samo nekaj preprostih zadeve glede tega softwera in sicer , kako lahko kreiram stored procedures ?

Thnx za vse informacije.
LP
Lep pozdrav , A.Š.

Microsoft ::

Odpres ta CTP Manager, pol gres pa po drevesni sturkturi dol: TVOJPC\SQLEXPRESS > Databases > TvojaBaza > Programmbility > Stored Procedures > desni klik na Stored Procedures > New Stored Procedure. Ko se ti odpre, lahko uporabis se Ctrl+M, da odpres okno, kjer vneses neke osnovne stvari.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Dodge ::

Ja thnx sej to sm najdu...sam ne vem...vse mi hoče shranit v nek projekt in ko to shranim , in ponovno zaženem program , mi teh procedure ne kaže nikjer...damnnnn nimam pojma kje je cath.

Thnx
Lep pozdrav , A.Š.

Microsoft ::

Ja. Ko ti naredis proceduro, jo moras pognat (na vrhu gor je nek gumb z rdeco klukco). Ko to naredis, zapres to okno in potem osvezis mapo z procedurami. Zdaj je ta nova procedrua v tej mapi in za nadaljne urejanje jo pac opdres in urejas.
Bot tudi pozoren na to, da ko bos prvic proceduro delal, ti bo pisalo CREATE. Ce bos to dvakrat izvedel, ti bo drugic napisalo, da ta objekt ze obstaja. Ko pa bos to proceduro zaprl in jo odprl tam iz mape, bos videl, da bo pisalo ALTER.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Dodge ::

Hmm ja sej to mi je vse nekako ratal...samo ne vem...mam občutek da mi ne dela tako kot bi mogl , zato , ker ko kreiram novo bazo je vse kul...ko pa že kreiram novo proceduro...mi hoče te procedure shranit kot neke projekte...se bom pa probu držat tvojih nasvetov pa bom vidu kako pa kaj.

Aja bi pa prsu , če se lahko napiše seznam kaj se rabim za inštalirat...mogoče da sm tut kej izpustu pa zato kej štrajka(?)

Thnx za info.
Lep pozdrav , A.Š.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dodge ()

Dodge ::

Thnx je ratalo točno tak ko si reku...kul thnx.
Lep pozdrav , A.Š.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[mySQL] razvrščanje v primeru enakih vrednosti

Oddelek: Programiranje
7728 (603) crystal
»

[SQL, C#] dve proceduri z transkacijo

Oddelek: Programiranje
111467 (1253) GeeDee
»

PHP Kodiranje

Oddelek: Izdelava spletišč
141330 (1207) sverde21
»

[PHP + mysql] Kako vstaviti več vrstic naenkrat ?

Oddelek: Programiranje
131430 (1237) Ziga Dolhar
»

Izvorna koda mojega par dnevnega dela; ce jo malo pokomentirate :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
606174 (4519) Microsoft

Več podobnih tem