» »

Hackerji na delo

Hackerji na delo

zile ::

  • spremenil: Thomas ()

tejo ::

Prva stopnja (level1) je zelo lahka, samo za drugo pa bo verjetno treba uporabit flash...

zile ::

ja prva je simpl, ampak nekje je treba začet :)

poweroff ::

Torej, takole.

Prvi level je enostaven. Source code pogledaš, pa je.

Drugi je bolj zapleten, vendar se da rešiti tudi če nimaš Flasha. V MSIEju klikneš pošiljanje SWF dokumenta po mailu kot datoteke. potem pogledas source datoteke.

Level 3 je "hirti prsti" varianta. Treba je ustaviti preusmeritev. Potem pa pogledati source code, kjer je ena zelo dobra finta. Bodite pozorni na besedico "JavaScript". Read it carefully, predvsem kaj je okrog te besede... :D

Za Level4 sem si moral naloziti en Java viewer... in potem sem prisel na naslednji korak levela 4, kjer je ena prav glupa finta. Namig - blank screen še ne pomeni Error 404. :D

Eee, potem je pa Level 5, kjer je treba DL nek VisualBasic programcek. Ce pogledaš exe kot text, je notri en zavajujoč namig. Kaj dlje od tu mi pa ni uspelo priti.

Any help?
A rabim kaksen debugger ali kaj?

CANSER ::

Greetings!

Level5 je se najbolj zicer! Najprej si scupaj VB3 decompiler. Dobil bos source (.bas file), v katerem... :)

Regards,

CANSER out...

rc-car ::

In vi se imate s tem za hekerje? lol!

Tak security majo, ce ga sploh majo, samo na kakih lame pagih! Kjerkoli bi hotel vdreti v kaj pomembnega, pa je to mal tezje nardit!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

zile ::

rc-car si pršu že mem vseh al kaj. Po moje tud ja. Itaq pa piše da je to osnova. Jrk

zile ::

rc-car_ Ja zdej si pa prjavu eno svetovno. itaq da piše da je to bolj za hobi, nič resega. Me pa zanima do kam si prlezu.

rc-car ::

Ok, tistega, da je to za hobi na uni strani nisem bral, jest sem samo komentiral to, da vi mislite da ste hekerji >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

HEKO ::

rc-car: mater si ti zatežen ej...ne kapiraš niti malo šale al kaj??!?!! :8)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hack-It! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8210768 (3787) purgovich
»

[FASM] Kernel (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
674105 (2914) DustWolf
»

Disk, kateri, kupiti, ?

Oddelek: Kaj kupiti
141405 (1191) urke710
»

Kako dober heker si?

Oddelek: Omrežja in internet
453097 (1370) tx-z
»

WWW Hack ?

Oddelek: Omrežja in internet
302503 (1632) StratOS

Več podobnih tem