» »

Kakšno domeno ?!?

Kakšno domeno ?!?

R0K ::

Hmm.....iščem PAMETNO, ZANIMIVO, SLOVENSKO domeno za računalniško stran, ki bo pokrivala dost veliko rač. podorčje (programiranje, software, linux) .... zato bi vse ki mate kej domišlije prosu da mal napeišete kako domeno bi vi zbrali na mojem mestu.....pa nebi zej npr. www.slo- .... oz www......-si.com ....alpa kake zelo dolge domeno......recino do 15 črk....

THX

R0K ::

...a se res nobenem nč ne sanja ?...

Kostko ::

probi delphi-si
al pa www.programiranje.com. sam za to tazadno so neki rekl da je začasno izklpolena...

probas pa lohka se:
www.ordodjarna.com
www.slo-comp.net

pa pol mas tm uspodi kjer pise "Priporočamo" se kup takih linkov... :D

Kostko ::

al ti slučajno mislš kakšno ime bi dov ti ? ker prejle sm napisu linke do takih slo strani... lohka bi dov recimo www.racunalnistvo.com :)

Thrivial ::

Dobra in vpadljiva domena je ena bistvenih stvari za uspesnost strani. Zato bi lahko potencialni predlagalec od tebe zahteval tudi avtorske pravice...:|

kostko: racunalnistvo.com je oddana

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

R0K ::

kosto : ja jst izbiram novo domeno za moj novi sajt....

........btw- programiranje.com je moja stran sam mamo/smo mel vleke komplikacije z keltom (in tm mamo use....web space in domeno)

Thrivial ::

ROK: zakaj pa ne obdrzis programiranje.com. Kljub temu da imas vse registrirano pri Keltu si uradni lastnik ti...
lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

R0K ::

sploh nočejo na mejle odgovarjat pa nič.......sploh jih ne morm kontaktirat.....nevem no.....najraj bi se šefu poscal na mizo !! ...ker sploh nismo mi nič krivi za to da so nam zej "zaplenl" use ........

tejo ::

Stran je zaradi varnostnih razlogov trenutno izkljucena.

Čudna firma je tale Kelt d.o.o., ni kaj!

l0wc4 ::

R0K: Pri Kelt-u imaš programiranje.com domeno? Da. Domena je tvoja ali ne? Si jo ti registriral? ČE si jo potem spremeni DNS strežnike na drugega ponudnika in to je to. Ali že imaš ponudnika, če ne me kontaktiraj in se zmenimo.

l0wc4 ::

Hmm ...

Kaj pa so

"Varnostni razlogi" ????? :\

Thrivial ::

Obcutek imam, da je sla skupaj s Keltovim neodgovarjanjem po gobe tu nadzorna plosca domene, ce imas pri njih registrirano domeno.
Na prvi pogled imas vse pogoje za uspesnost tozbe, saj je to kar pocnejo nezaslisano. :|

btw: se je po tvojem najetem strezniku kdaj valjal kaksen warez ali mp3-ji...'?

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

R0K ::

ja domena je MOJA in sm jo jst regitriral......mislim da mam se račun tut.....

........jst bi itaq spremenil DNS-e pa mi nočjo nč odgovarjat na mejle...tko da ne morm spremenit.....

.......nismo mel nobenga warez-a.....mel smo pa samo tist Osama.mp3 sam to baje ni razlog.....
.....baje je razlog da smo MI (jst, pa moj kolega k še ma dostop do FTP-ja) DOSali keltove serverje ?!? WTF !?! sploh nevem kok so na to pršli......

...lowcrash - ja nov server bi nam ZELO prav prišel......rabli pa nebi velik (50MB, php, mysql)....

[BISI] ::

Naredi si naslov www.psl.com ;)
Lowcrash: daj malo vec povej o gostovanju! :8)

l0wc4 ::

ROK: kontaktiraj me na mail rebellic@hotmail.com za gostovanje, nočem si tukaj delati neke reklame. 8-)

nsignific ::

hhe ja, "dosal" da ste jih =)) poznam to... vsi ponudniki cesarkol na netu so tok paranoicni da ce vidjo kakrsnkol konekt ze paniko zganjajo... men so ARNES acc vzel ker sm ponesrec telnetu na ftp.arnes.si namest razor.arnes.si in sm ze biu "hacker"... smeh in lol...

Thrivial ::

Mogoce pa je kdo DOS-al s tvojim up. imenom in ti tega nisi vedel. Zahtevaj log in preveri s svojim dostopanjem na net(ce imas kak programcek za merjenje casa na netu...).

Poklici jih in se osebno pogovori. Mail je precej lazje ignorarati kot glas iz khm, mesa in krvi... 8-)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

R0K ::

ja samo bom res mogu poklicat ker vidim da vse moje mejle ignorirajo....

......btw - najvrjetneje bomo ostali sedaj na domeni programiranje.com ker smo dobili webhost za nekja casa dokler se stvari mel ne uredijo.....tko da page bo kuj UP k mi pr keltu zamenjajo dns-e.....JUPI :))

....drgače pa tisit ki ste ga prej kdaj obiskal...kako se vam je kaj zdela stran ?

thx

Elemen_T ::

R0K: Jast te moram kr pohvalit
Glede na to pri kakšni strani si začel...in pri kakšni si sedaj.... Ni kej iz tebe še bo neki :D

masticore ::

hja ... imho da je kelt sestavljen iz številnih zombijev.... samo priznat mormo, da je bla krivda na naši strani. Naš forum je bil zelo dovzeten za napade in nekdo ga je pač exploitu, ter potem dosal preko naše strani, tako so nam tudi odgovorili preko maila na keltu. Mislm, da lohk tudi povem (rok ne bodi jezn :) ), da smo (že prej) doživeli številne napade, ki so se končali s shekano stranjo :'( .... življenje je pač tako .. dost folku je šla pač stran v nos... ker folk si je pod to domeno prestavlju strokovnjake na kubik ... na žalost vseh pa morm priznat, da smo čist navadni froci (mislm po letih in še to samo nekateri :D) ...

goranTNT ::

Hja to pa res sam nekateri a ne GnuMaster?
:DAh sej bomo ze nekak.

R0K ::

.....hmmm...če koga zanima vam samo povem da naj bi bil page viden pod domeno programiranje.com v pon. če ga pri Kelt-u nebodo spet kaj srali.....
....tko da.....pejte kaj prečekirat pol v pon. če mate cajt...:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

c++ spletna stran kera je naj.

Oddelek: Loža
12934 (734) OwcA
»

Debata o C/C++

Oddelek: Programiranje
382161 (1577) PaJo
»

Myfreehost.com ???!?

Oddelek: Izdelava spletišč
71533 (1409) R0K
»

Prenovljena sekcija "Povezave"

Oddelek: Novice / Obvestila
101915 (1915) rasta
»

E-mail-kater imate?

Oddelek: Loža
211904 (1654) ahac

Več podobnih tem