» »

prenosnik in externa tipkovnica

prenosnik in externa tipkovnica

basjan ::

Kako povezati zunanjo tipkovnico z prenosnikom (zaradi udobnejšega dela). Ali mi lahko kdo pomaga?
  • spremenil: basjan ()

Utk ::

Vtakneš njen kabel v ustrezno luknjo na prenosniku.

#000000 ::

Ja kako pak, al pa fuk.. vse skup čez okno. Za vsak primer zadržiš keyboard, mogoče bo pasal v naslednjika 'ravnokar skoti okno leteče škatle' >:D

Ne sej se hecam, verjetno imaš en ps2 al kak že vhod, tja zapič tipkovnico, če pa je tam miška potem boš rabil nabavit ali tipkovnico na USB priklop, ali posebn konverter iz ps2 v USB, ponavad pa to že kr dobiš pri miškah 'za tipkovnice ne vem' zraven 'neki zelenga' LP

cojss ::

Pri tipkovnicah je pa zadeva ista le da je take rozastovijolčne barve, kot je ps2 port za tipkovnico. (Je pa USB -> ps2, kako je pa s ps2 -> USB pa ne vem)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cojss ()

#000000 ::

Ja sej je možno de sem jest zaje.. in narobe reku, no nima veze zgleda pa tkole 'sorry mal slaba slika ker se mi ni dal lampe pržigat'




LP

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Utk ::

Človek postavi tako vprašanje, da mu res ne moreš drugega rečt, kot da vtakne kabel not...če ne pove kakšne luknje ima in kakšno tipkovnico.
Na prenosniku najbrž ni ps2 luknje, tako da je treba nabavit usb tipkovnico. Zakaj bi rabil tiste pretvornike? Če že imaš usb tipkovnico, jo vtakneš not, na prenosniku itak verjetno nimaš drugega kot usb, če imaš ps2 pa ne moreš v usb pretvorit, oz. je preveč komplicirano, da se bi splačalo.

basjan ::

Sorry, moje vprašanje je bilo res pomanjkljivo (na prenosniku imam USB, tipkovnica pa PS/2). No vaši odgovori so mi kljub temu pomagali. Hvala

#000000 ::

Seveda imaš na prenosniku ps2 štekar, mogoče ne na vsakem al pa mogoče na novejših ni več, ampak jest sm mel na gericomu ps2 utikač in še 2 usb v ps2 sem zarinu ponavad tipkovnico miško pa s pretvornikom v usb / ker sem pač mel obično miš. Zdej za tanovejše pa res ne vem gericom pa je imel in verjetno ni bil osamljen. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tipkovnica ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
141988 (1400) shintaro
»

Težava ob menjavi plošče

Oddelek: Pomoč in nasveti
171352 (1114) beni
»

USB tipkovnica za prenosnik?

Oddelek: Strojna oprema
51086 (1036) SepoX
»

Mariborcani - nujno rabim pomoc!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101686 (1365) AndrejS
»

Dve tipkovnici bi se dalo???

Oddelek: Strojna oprema
201866 (1562) Area_51

Več podobnih tem