» »

Telefonska linija po zakonu?? (Telekom- t-2)

Telefonska linija po zakonu?? (Telekom- t-2)

Suhy ::

V Novem mestu sem želel priklop T2-ja.
Telefon imamo izklopljen, naročil pa se bom samo na interner.
Uraden odgovor še čakam, sem pa na telekomu povprašal, in so mi povedali, da so zavrnili prošnjo in sicer, ker po zakonu mora biti ena(verjetno prosta, če ni aktivna??) tel linija(ne vem ali na stanovanje ali blok), in ker je samo ena, kao, da jo ne morejo dati T-2 ju..
Kaj mogope ve kdo v čem je fora, in če se da kaj telekomu ana*no zatežit??

zee ::

za že obstaja tema in tema

sta precej obširni, ampak v njej boš izvedel vse, kar te zanima v zvezi s priklopom na T-2.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

sitriani ::

A teb te 2 temi kej povesta ? -> T-2: Splošna debata in iskanje zarote, T-2: Informacije
Sicer pa vidm da si se že leta 2002 prijavu pa bi se mogu že mal znajdt na tem forumu ;) lol

sitriani ::

Sicer pa pust T-2 itak jih bo telekom zjebou ;)

balocom ::

V Novem mestu sem želel priklop T2-ja.

Lej jst sm hotu met leto pa pol nazaj ADSL; seveda to ni blo možno zarad pre polnih linji; pač kr en izgovor majo ker majo gor multiplex;(( (beri: več uporabnikov na eni parici)
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Suhy ::

Priznam, moja krivda, samo je bila situacija, da smo morali dons poslat pogodbo od Telemacha, zaradi akcije, v primeru, da nas telekom res zafrkne, in preprosto nisem imel časa pregledat vseh tem.in sem upal na odgovor, in ga z vašo vljudnostjo tudi dobil...

no, hvala za pomoč, in pardon za morjenje..

p.s. aja, pa fora: tip(Novo mesto- Ragovska) naroči adsl, in mu odobrijo, in bi moral samo še podpisat.....glih takrat pa pride ven t2, in si tip reče, da bo pa raje t2 mel, ker je ugodnejši, pošlje poizvedbo, nakar dobi odgovor od t2, da je telekom rekel, da ni frej linij.. Žalostno, kje živimo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Suhy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izkušnje z operaterjem t2-internet+telefonija

Oddelek: Pomoč in nasveti
71002 (890) amigo_no1
»

T2 vs AMIS

Oddelek: Omrežja in internet
444571 (3363) snoopy20
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961694 (43066) OmegaBlue

Več podobnih tem