» »

Problemi z graficno

Problemi z graficno

spinno ::

Zdravo!

Mam en big problem, ki traja že en tedn. Torej kupu sm amd opteron dual core, 3 gb rama, 320 diska in pa extreme n6600 gt kartico.

Pri zahtevnejšem grafičnem rendriranju ali pa npr. pri igri joint operations, se mi računalnik resetira. Probaval sem že vse žive driverje. Zdej me pa zanima ali se to dogaja, ker se grafična kartica pregreva? So kakšne nastavitve v biosu al pomaga samo dodatno hlajenje. Prej sem meu radeona 1600xt pa mi je friziral in sem naredil reklamacijo zdej pa ta problem. Ve kdo kaj več o temu?
Pa tut automatical restart sm izklopu.
  • spremenilo: spinno ()

BluPhenix ::

Al se grafična pregreva, lahko pa se tudi procesor. Meni se je namreč procesor in je delalo tako (pozabil našopat hitrost venta ob igranju ...)
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

spinno ::

ok...se lahko tole reši z enim domačim ventilatorjem, ki bi ga direkt v kišto našopal ( zaenkat ).

Pa tut...kako mi lahko v trgovini sploh prodajo tak močn comp brez nekega normalnega hlajenja.....ker sm že eno grafično reklamiru zarad tega. Kako nej vem a je grafična al procesor. Mam ohišje gladiator, kjer mam en lep ventilator ucpredi.

VASkO ::

jaz bi pa reko, da je konf. RAMa malo mimo, ce mas 3gb - koliko modulov, katere, kaksne timinge in napetost imas? 2T ali 1T? za reset racunalnika kar tako je verjetno kriv RAM ali pa presvoh napajalec. nisn vido, da bi se zaradi graficne kartice vse skup samo od sebe resetiralo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Overclock 8600 GT in E6750

Oddelek: Navijanje
352187 (1286) JC Denton
»

Problem z igranjem nekaterih iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
481427 (1042) pero#3
»

Zakaj mi računalnik zamrzuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
623896 (3108) antraxxx
»

rami!

Oddelek: Pomoč in nasveti
351505 (976) patriot10
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432457 (1401) LeQuack

Več podobnih tem