» »

kako spostaviti povezavo z internetom?

kako spostaviti povezavo z internetom?

majales ::

kadar priklopim omrežni kabel (adsl) mi to računalnik dozna ampak nemorem nikakor spostaviti povezave.sprobaval sem več načinov v nastavitvah pa še vedno ne gre.prosil bi za pomoč.
hvala

stock ::

kokr sm te jst razumeu nisi niti sou stelat povezave... pod control panel?
no ce nisi pejt >control panel>internet options>jezicek:connections>...

majales ::

Nastavitve sem pogledal in je vse uredu, na internet pa se še vedno ne morem povezati. Javi mi napako 678. Računalnik sem nesel tudi že na servis, če je morda šla mrežna kartica, pa ni. Pri njih se je računalnik normalno povezal z internetom. Če ima kdo morda še kakšno idejo, kaj bi bilo, naj mi prosim pove.
Hvala

samomas ::

Se pravi, da ni problem v PCju. Poglej kabel, modem in lahko je tudi problem s konektorjem (sam sem imel ta problem z eno mrežno kartico, z drugimi pa je delovalo OK). Se bos moral mal poigrat, ce ne pa klici Siol.

LP

Jonny boy! ::

Odgovor Microsofta na 678 Error na tem linku Link
"Coniunctis viribus"

Jonny boy! ::

Siolova rešitev LINK
"Coniunctis viribus"

majales ::

Sem sprobal, pa še vedno ne dela! Na microsoftovi strani ne piše nič uporabnega (opisan je drug problem), na siolovi sem pa tudi sprobal, pa se ni nič zgodilo. Probal sem tudi druge stvari opisane na njihovi strani, pa nič.
Pozabil sem povedati, da na drugem računalniku vse normalno dela, tako da ni nič z modemom in tudi nastavitve sem primerjal, je vse enako. Če imate še kakšne predloge, prosim javite!!!

farko ::

Poklič 0801000 in potem pritisni 3 povej kaj je narobe in ti bojo pomagal vzpostavit povezavo.
farko

buhica1 ::

V Device Managerju poglej če imaš mrežno kartico omogočeno in je z njo vse v redu...

lp Buhica

jurre ::

ce je mrezna onemogocena javi 769...
poskusi zbrisati povezavo in jo se 1x nastaviti, mogoce ugasni rac in se 1x priklopi (ne samo reset). Vcasih pomaga ena stvar, vcasih druga, vcasih pa se to ne.:O

majales ::

Klical sem Siol in ker očitno ni njihova napaka, mi niso znali ali hoteli povedati nič. Če ima še kdo kakšno idejo kako in kaj, naj prosim napiše! Prosim tudi, če pridete na Msn, naslov alesgaberscek@hotmail.com

majales ::

rad bi se vam zahvalil za pomoč.klical sem na microsof in so mi pomagali rešiti napako.napaka je bila v požarnem zidu,za katerega niti nisem vedel da ga imam.internet in msn delujeta normalno naprej.
hvala za pomoč

gargamel2 ::

:)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inrenetna povezava ne deluje!

Oddelek: Omrežja in internet
322359 (1750) BlazP
»

ADSL ne dela!!!

Oddelek: Omrežja in internet
282330 (1579) Pyr0Beast
»

Kako priklopit 2 računalnika na isti adsl račun?

Oddelek: Omrežja in internet
212373 (2022) gumby
»

Kako najceneje priklopit 2 kompa v ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
181705 (1312) Blond
»

Connecting through WAN Miniport (PPP0E) failed ? error 678

Oddelek: Omrežja in internet
63280 (3151) jl

Več podobnih tem