» »

idealna služba

idealna služba

Yohan del Sud ::

Moja sanjska služba...

Hehe. Malo heca mora bit. Ne resno. Kako bi lahko izgledala idealna služba? Degustator v pivovarni? Slikar aktov? Testni voznik pri Zastavi?

Aje tisti link tam gor gre za tipa ki ga vsako jutro drka orangutanu... :\8-O:)) Verjetno eden najbolj zabavnih člankov kar sem jih bral.

Mercier ::

Zdj mi je pa skor malo blo nerodno, zarežal sem se sred pisarne iz čistega mira, vsaj drugim je moralo tako zgledati:8)

Našel si reveža. Kaj reče, ko ga vprašajo po šiktu?>:D

Za moj sanjski šikt bom še razmislil, jaz sem imel vedno v mislih: veliko denarja, nič šikta, le hobi.

BigFoot ::

manager enga dobrega fuzbal kluba, hehehe :) recimo Barcelone
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

burekar ::

Sistem administrator v kakem telekomu. Cele dneve bi špilu Quake na T1 konekciji.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

TESKAn ::

Naj služba? Taka, ki me zanima:). Ne res, če ti je zanimivo, pol ni problema.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

tejo ::

Jest bi bil odvetnik MS-ja. :D

kuglvinkl ::

Jst bom odvetnik MS.:D
Your focus determines your reallity

_Mortal_ ::

Jz bom skrbeu za Gates-ov denar
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Tr0n ::

Moz, ki spremlja Playboy dekleta po njihovi turneji in jih pred nastopom dobro, ehm... naolji ;). Se slisi znano? ;)

NoUse4AName ::

"The chimpanzees always want to be hugged afterwards. The elephant is the most tricky because of the size of its thing... sometimes I have to use both my arms to tug on it." ahahahahahhahaha grdo.

Justy ::

Moja sanjska sluzba bi pa bila ce bi imel dovolj cvenka da bi lahko profesionalno dirkal......... ohhhhh.... kako bi si zelel.............................. da si tu ;)

Ampak cist zares.......

R0K ::

ja moja sanski job nej bi biu da bi nekje delal v kašni stolpnici, meu svojo pisarno v njen pa tv in rač.....seveda tut svojo tajnico.....šiht pa bi se mi začel ob 8 končal pa ob 14.....ja to bi blo cool :))

SkIDiver ::

Moj sanjski šiht ne vem kak bi bil. Ampak tale k ga mam zdele za čez vikende se mi pa kr dopade za enkrat

trillian ::

moja sanjska sluzba?
taka, ki nima ur, dnevov in rutine.

love, trillian
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

LuiIII ::

Vidim da sem kar blizu sanjski službi. Rišem karte, delam GIS, 3D modele okolij,... to kar pač najraje počnem, pač igranje s podatki in softwareom. Delam od cca. 9 do 15 ure. Vsako leto nov comp. po lastni konfiguraciji, dober internet link. BTW, danes mi je blazno dobro DL (okoli 300KB/s konstantno). Poleg tega pa možnosti nadaljnega izobraževanja (magisterij, doktorat). Ah, ljubim inštitute! Edino kar me moti je to, da nimam časa ne za UT (Unreal Tournament) in seveda ne za dokončanje faksa. Sem srečen? Zaradi zadnjega razloga še ne čisto.

Lui

ABX ::

Zdaj imam cilj v življenju. Se diplomirat kot veterinar in delat v Zoo LJ :)


Each time my wife initiates sex, these ejaculating hippos keep floating through my mind. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

totimato ::

kaki šiht... PENZIJA!

:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Meja med povprečnim in nekaj več življenjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10816992 (13781) Okapi
»

"Problem" mojega delovnega mesta oziroma kaj povedat šefu

Oddelek: Loža
404805 (2213) ABX
»

sanjsko delo in problem s prevozom

Oddelek: Loža
462970 (1737) Glodko
»

Vaš sanjski računalnik

Oddelek: Loža
312637 (1682) Pyr0Beast
»

Vas sanjski racunalnik?

Oddelek: Strojna oprema
442476 (1808) Huey P

Več podobnih tem